Bluetooth reproduktor Denon Envaya Mini DSB-150BT

149,00 € s DPH

Na objednávku

Možnosti

149,00 €

Detaily

Envaya Mini DSB-150BT prémiový prenosný Bluetooth reproduktor

Zariadenie Envaya Mini postavené pre menšie priestory zaplní vašu kúpeľňu alebo domácu kanceláriu zvukom, pričom je dostatočne malý na to, aby ste ho mohli ľahko preniesť do záhrady, do parku alebo kdekoľvek inde, ktoré si prajete. Envaya Mini je IP67 nepriepustný a prachotesný, čo znamená, že je dostatočne odolný na to, aby prežil náhodný pád do bazénu, alebo do vane bez toho, aby stratil rytmus. Vyladený špičkovými audio inžiniermi Denon, každý reproduktor bol starostlivo vytvorený pre dosiahnutie bezkonkurenčného hudobného výkonu. Vybavený najnovšou technológiou Bluetooth aptX, ktorá umožňuje prehrávanie všetkých vašich obľúbených melódií v kvalite zvuku podobnej CD. Ešte lepšie, aby ste posilnili už pôsobivý zvukový výkon reproduktorov, môžete ľahko prepojiť akékoľvek dva produkty značky Envaya do stereo párov, ktoré vám umožnia súčasne prehrávať hudbu, aby ste ozvučili väčšie priestory. Jednoduché pripojenie a aktivácia Siri vám umožňujú bezstarostný a úplný ovládací komfort z vášho smartfónu.

Vynikajúci zvuk

Mimoriadna kvalita zvuku sa ďalej zlepšuje vďaka začleneniu pokročilej technológie spracovania zvuku. Vytvorený zvuk je nad všetkým, čo konvenčné kompaktné systémy reproduktorov prinášajú vďaka "nadmerným" vlastným meničom spárovaným s veľkým pasívnym basovým žiaričom, ktoré dobre zapadajú do kompaktného dizajnu tohto reproduktora. Výkon je jemne vyladený s množstvom pokročilých patentovaných technológií na spracovanie signálu, ktoré "inteligentne" poskytujú najlepší možný zvukový výkon z akéhokoľvek pripojeného zdroja. Zvukové ladenie vykonávajú naši zvukovými odborníkmi, ktorí sa starajú o filozofiu zvuku Denon.

Odolnosť voči vode a pevnosť

Denon Envaya je odolný voči vode a prachu. Krytie sa oficiálne označuje IP67, čo znamená, že Envaya Pocket môže zostať v hĺbke 1 meter pod vodou počas 30 minút bez poškodenia. Na dosiahnutie tohto cieľa sú všetky konektory pokryté uzáverom, medzery sú uzavreté tesneniami a šasi je vodotesné, čo znamená, že žiadna voda nemôže po určitú dobu vniknúť do zariadenia.

Bluetooth a aptX

Envaya je vybavená vysoko kvalitnou technológiou Bluetooth® aptX® Low Latency, ktorá ponúka audio streaming vo formáte CD cez Bluetooth, minimalizuje problémy s latenciou a "lipsync", keď je podporovaný streamingovým zariadením.

Bluetooth párovanie

Pri prvom zapnutí jednotka vstúpi priamo do párovacieho režimu. Jednoducho otvorte nastavenie Bluetooth na svojom smart zariadení a potvrďte párovanie Envaya. Ak neskôr chcete spárovať ďalšiu jednotku, stlačte na chvíľu tlačidlo Bluetooth na zariadení a ste pripravení hrať. Stlačením a podržaním tlačidla na 5 sekúnd sa aktivuje režim stereo párovania.

Envaya link

Hľadáte väčší výkon, alebo chcete mať skutočné stereo nastavenie? Žiaden problém. Jednoducho spárujte dva Envaya reproduktory, aby hrali ako stereo set. Jeden reproduktor prevezme ľavý kanál, druhý pravý.

Uskutočňovanie telefónnych hovorov a komunikácia so Siri

Vstavaný mikrofón umožňuje jednoduché a rýchle volanie. Po pripojení cez Bluetooth k vášmu smartfónu ste na to pripravení. Okrem toho môžete tiež hovoriť s osobným asistentom "Siri" na iPhone. Jednoducho stlačte a podržte tlačidlo telefónu na zariadení Envaya a Siri sa aktivuje.

Technické parametre

Základné vlastnosti

  • Typ zariadenia: Bluetooth reproduktor

Meniče

  • 2 x 40mm širokopásmový menič

Rozmery

  • Výška: 63mm
  • Šírka: 187mm
  • Hĺbka: 65mm
  • Váha: 0,54kg

Ostatné

  • Výdrž batérie: 11h
  • Príslušenstvo: nabíjací kábel

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej

Skvelé hodnotenie radu elektroniky radu "R" od T+A v magazíne Hi-Fi voice

zdroj obr. Hi-Fi Voice U našich susedov v Českej republike práve vyšla nová recenzia na prehrávač MP 2000 R MK II a integrovaný zosilňovač PA 2000 R z radu "R" od spoločnosti T+A. Ako už sme pri T+A zvyknutí, produkty znova obstáli na výbornú s vysokým ocenením celkovej výrobnej kvality,...
Čítať ďalej

Nové drevené prevedenia pre stĺpové reproduktory z radu Utopia III EVO a Sopra

Okrem prevedení Black Lacquer, Carrara White a Ash Grey, stĺpové reproduktory Scala Utopia EVO a Maestro Utopia EVO z radu Utopia III EVO sú už dostupné aj v úplne nových prevedniach: svetlý orech (Noyer Naturel) a tmavý orech (Noyer Foncé). Materiál použitý na výrobu týchto nádherných prevedení...
Čítať ďalej