Slúchadlá Denon AH-D1200

189,00 € s DPH

Na objednávku

Možnosti

189,00 €

Detaily

AH-D1200 outdoorové over-ear slúchadlá

Vychutnajte si zvuk, nech ste kdekoľvek. Denon AH-D1200 využíva viac ako 50-ročnú technológiu slúchadiel, ktorá poskytuje trvanlivé, dizajnovo vyladené slúchadlá s vysokým rozlíšením zvuku. Vlastné 50 mm meniče poskytujú detailný a presný zvuk hodný vašich obľúbených skladieb. Model AH-D1200 bol postavený na dlhšie používanie a je vybavený ergonomickou konštrukciou s náušníkmi z pamäťovej peny a ľahké a pohodlné nosenie. Či už si chcete odpočinúť pri vašom cestovaní, alebo sa sústrediť na úlohu, AH-D1200 vám pomôže počúvať pohodlne, tak dlho, ako sa vám páči.

Kľúčové vlastnosti

 • 50 mm meniče poskytujú zvuk vo vysokom rozlíšení s minimálnym skreslením. Počúvajte hudbu s neuveriteľnou jasnosťou
 • Prvotriedny zvuk pre vášnivého cestovateľa a denné dochádzanie
 • 50 mm meniče vyladené pre vonkajšie prostredie poskytujú jasný a podrobný zvuk
 • Ergonomické náušnice s pamäťovou penou pre pohodlné dlhé nosenie
 • Mäkká koža poskytuje pohodlie a celistvosť dizajnu
 • Skladací dizajn a puzdro na prenášanie pre ľahké cestovanie a skladovanie
 • Odnímateľný kábel so vstavaným mikrofónom na telefonovanie na ľubovoľnom smartfóne
 • Odolný hliníkový odliatok
 • Ovládajte prehrávanie hudby a videa na akomkoľvek kompatibilnom zariadení Apple s diaľkovým ovládačom in-line
 • Vyrobené s viac ako 50-ročným dedičstvom Denon, ktorý vyrába špičkové slúchadlá pre zvukových nadšencov
 • Hi-Res Audio kompatibilita a bezplatná Denon Audio App pre vlastné EQ

Prémiový zvuk

Prémiový zvuk, nech ste kdekoľvek. Vlastné 50 mm meniče Denon v AH-D1200 dodávajú dynamický zvuk pre vaše potešenie z počúvania. Tieto meniče a akusticky poháňané materiály poskytujú výnimočnú kvalitu zvuku spojenú s moderným, elegantným dizajnom. Podpora zvuku vo vysokom rozlíšení vám umožní plne vychutnať si svoje obľúbené albumy. Navyše bezplatná aplikácia Denon Audio vám dáva voľnosť ekvalzácie hudby podľa vašich preferencií. Vychutnajte si hudbu, ako bola vytvorená na počúvanie.

50 mm meniče

50 mm meniče navrhnuté v Japonsku v slúchadlách AH-D1200 výrazne znižujú nežiaduce rezonancie a skreslenie a poskytujú presný a detailný zvuk. Konštruované z materiálov vybraných pre tuhosť a nízku hmotnosť, sú meniče namontované na vibrácie redukujúce konštrukčné priečky. Čo zostane, je najčistejším možným zvukom pre vaše potešenie z počúvania.

Ergonomický komfort

Ergonomický dizajn pre každodenné dochádzanie do práce. Model AH-D1200 je tvarovaný tak, aby poskytoval univerzálne nasadenie a dostatočnú ľahkosť, aby sa dlhšie pohodlne nosil. Mäkké vankúšiky s pamäťovou penou vyrobené v 3D tvare s minimálnym bočným tlakom a ľahkými materiálmi, umožňujú počúvať tak dlho, ako sa vám páči. Nech už je váš plán akýkoľvek, slúchadlá AH-D1200 vám pomôžu ľahko sa uvoľniť a počúvať.

Moderný dizajn

Model AH-D1200 je elegantne postavený v čiernom aj bielom štýle. Mäkká, upravená koža dopĺňa masívne monochromatické puzdro pre moderný dizajn estetiky. Dodávané ovládanie s tromi tlačidlami na kábli poskytuje bezproblémové ovládanie hlasitosti a mikrofónu a poskytuje tak jednoduché a príjemné počúvanie.

Na cestách, všade s vami

Vezmite AH-D1200 so sebou pri vašom dochádzaní. Zavolajte z ľubovoľného smartfónu pomocou odpojiteľného kábla so zabudovaným mikrofónom. 50 mm meniče vyladené pre vonkajšie prostredie poskytujú jasný a podrobný zvuk počas pohybu. Skladací dizajn a prepravné vrecko robia AH-D1200 prenosnými a ľahko sa uložiteľnými.

Trvácne materiály

Silné materiály, ktoré držia krok s vašim životným štýlom. Odolné kryty ušníc Denon AH-D1200 z hliníkového odliatku, ktoré poskytujú dlhotrvajúcu kvalitu, ako aj flexibilitu otočenia pre ľahké ukladanie. Prvotriedne vyhotovená koža je dvakrát silnejšia ako podobné ponuky a odoláva častému používaniu pri zachovaní integrity dizajnu. Odnímateľný kábel a kompaktné vrecko pre ukladanie slúchadiel AH-D1200 zaisťujú vynikajúci zvuk a pohodlie v nasledujúcich rokoch.

Hi-Res Audio

Logo Hi-Res Audio potvrdzuje, že výrobok spĺňa štandardy Hi-Res Audio. Podľa týchto noriem musia mať slúchadlá frekvenčný výkon meniča najmenej do 40 kHz. Ako producent prémiových slúchadiel počas viac ako 50 rokov, má Denon dobrú pozíciu na poskytovanie audio riešení, ktoré spĺňajú požiadavky formátov Hi-Res Audio, čo umožňuje plnú reprodukciu zvukových detailov.

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Typ zariadenia: slúchadlá

Zvukové charakteristiky

 • Impedancia: 24 Ohm
 • Citlivosť: 110
 • Frekvenčná odozva: 5 – 40,000 Hz

Prevedenia

 • Váha: 260g
 • Váha s balením: 1kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

PowerFlower™ – poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...
Čítať ďalej
goldring-pribeh.png

Príbeh spoločnosti Goldring - Najstarší výrobca prenosiek na svete

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly1906 - Založenie spoločnosti 1920 - Značka kvality 1930 - Počiatky elektrických prenosiek 1940 - Druhá svetová vojna 1950 - Prepínateľné prenosky 1960 - Úspechy v stereo segmente 1970 - Prvé...
Čítať ďalej

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej