Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Slúchadlá Focal Radiance (limitovaná edícia Bentley)

Fo0596#FoP#SK#1

Špičkové uzavreté hifi slúchadlá Focal Radiance, ktoré teraz prichádzajú v limitovanej edícii Bentley. Prémiové materiály ako koža a hliník s typickými diamantovými prvkami Bentley robia z týchto slúchadiel naozaj dizajnový kúsok s dychberúcim dynamickým a veľmi prirodzeným zvukovým prednesom. Vďaka nízkej impedancii je možné ich používať aj s prenosnými hifi prehrávačmi.

1 299,00 € s DPH za 1 ks

Na objednávku

1 299,00 €

Detaily

Kľúčové vlastnosti slúchadiel Focal Radiance

 • Uzavreté hifi slúchadlá s prekvapivým hudobným výkonom
 • Unikátny dizajn
 • Limitovaná edícia navrhnutá v spolupráci značiek Focal, Naim a Bentley
 • Typické diamantové prvky Bentley
 • Nízka impedancia len 35Ω – vhodné aj pre použitie s prenosnými hifi prehrávačmi
 • Prenosné púzdro v balení

Limitovaná edícia hifi slúchadiel v spolupráci so značkou Bentley

Nový model slúchadiel Focal Radiance prichádza ako limitovaná edícia otvorených hifi slúchadiel, ktoré oslavujú výnimočné partnerstvo spoločností Focal a Naim Audio s výrobcom luxusných automobilov Bentley. Na výrobe a dizajne slúchadiel Focal Radiance sa podieľali tímy inžinierov a dizajnérov všetkých troch prestížnych značiek. Výsledkom sú slúchadlá vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov ako je pravá koža alebo hliník. Autentický dizajn slúchadiel „Bentley“ dopĺňajú medené prvky a diamantové motívy.

Tieto uzavreté slúchadlá ponúkajú kombináciu technológií spoločnosti Focal – hliníkovo/horčíkové meniče s membránou v tvare „M“. Už po prvých sekundách posluchu si všimnete, že zvuk slúchadiel Focal Radiance je naozaj prirodzený.

Slúchadlá Focal Radiance ponúkajú dokonalý zážitok z posluchu vašej obľúbenej hudby spolu s doteraz nevídaným pohodlím a eleganciou. Pri ich návrhu kládli inžinieri spoločností Focal, Naim a Bentley dôraz aj na tie najmenšie detaily. Vďaka tomu sú slúchadlá Radiance v limitovanej edícií Bentley naozajstným zberateľským kúskom, ktorý si môžete užívať v pohodlí domova alebo si ho môžete vziať kdekoľvek so sebou.

Slúchadlá s nádychom luxusu značky Bentley

Slúchadlá Focal Radiance majú naozaj nádherný, do detailov premyslený dizajn. Medené prvky odkazujú priamo na dizajnové prvky modelu Bentley Mulliner Bacalar, ktorý sám berie inšpiráciu z DNA konceptu elektrického vozidla EXP 100 GT. Motív vo vnútri hlavového mostu, na vonkajšej strane náušníkov a kábloch je inšpirovaný diamantovým prešívaním, ktoré je typické pre sedadlá vozidiel Bentley.

Špičkové technológie značky Focal

Slúchadlá Focal Radiance sú vybavené elektrodynamickými meničmi, ktoré reprodukujú mimoriadne dynamický zvuk. S krivkou frekvenčnej odozvy predĺženou až na 23kHz a pohyblivými časťami s veľmi nízkou hmotnosťou je zvuk v ktoromkoľvek frekvenčnom pásme veľmi presný a neuveriteľne prirodzený. Tieto širokopásmové meniče s membránou v tvare „M“ sú výsledkom viac než 40 ročných skúseností a inovácií vo vývoji reproduktorových meničov značky Focal. Či už doma alebo na cestách s prenosným hifi prehrávačom, slúchadlá Focal Radiance poskytujú v akejkoľvek situácií špičkový zvukový výkon a skvelý zážitok z posluchu.

Komfort a perfektné odhlučnenie

Hliníkové úchyty náušníkov spolu s hlavovým mostom dokonale obopnú hlavu akéhokoľvek tvaru a veľkosti. Vďaka koženým náušníkom poskytujú slúchadlá Radiance absolútny komfort pri posluchu. Dôraz bol kladený aj na otvory, ktoré sa starajú o dokonalý prechod vzduchu a samozrejmosťou je aj perfektné odhlučnenie od okolia. Žiadne rezonancie ani iné rušivé vplyvy okolia, z posluchu sa tak stáva dokonalý zážitok kdekoľvek sa nachádzate.

Technické parametre

 • Typ: uzavreté hifi slúchadlá okolo uší
 • Impedancia: 35Ω
 • Citlivosť: 105dB SPL / 1mW pri 1kHz
 • Celkové harmonické skreslenie: 0,1% pri 1kHz / 100dB SPL
 • Frekvenčná odozva: 5Hz – 23kHz
 • Menič: hliníkovo-horčíkový s membránou tvaru „M“
 • Váha: 435g
 • Káble v balení:
  •  1 x 1.2m kábel s 3.5mm nesymetrickým TRS jack konektorom
  •  1 x jack adaptér 3.5mm samica – 6.35mm samec
 • Prenosné púzdro v balení: áno
 • Rozmery prenosného puzdra: 250 x 240 x 120mm

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Slúchadlá Focal Radiance (limitovaná edícia Bentley)

Slúchadlá Focal Radiance (limitovaná edícia Bentley)

Špičkové uzavreté hifi slúchadlá Focal Radiance, ktoré teraz prichádzajú v limitovanej edícii Bentley. Prémiové materiály ako koža a hliník s typickými diamantovými prvkami Bentley robia z týchto slúchadiel naozaj dizajnový kúsok s dychberúcim dynamickým a veľmi prirodzeným zvukovým prednesom. Vďaka nízkej impedancii je možné ich používať aj s prenosnými hifi prehrávačmi.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.