Soundbar Denon DHT-S514 Čierna

549,00 € s DPH

Na objednávku

549,00 €

Detaily

DHT-S514 soundbar a subwoofer pre vaše domáce kino

DHT-S514 prináša bohatý zvuk, ktorý vyplní vašu izbu. Jednoduchý na nastavenie, jednoduchý na používanie. Premení každý televízor na domáce kino. Hlboké basy prináša bezdrôtový subwoofer, čisté výšky zase viac výškových reproduktorov priamo v soundbare. Jednoducho ho pripojte na vašu televíziu a užívajte si výkonný a dynamický zvuk svojich obľúbených programov, filmov, hier či hudby. Je tiež vybavený aptX Bluetooth, ktorý poskytuje CD kvalitu streamovanej hudby z Bluetooth vybaveného prenosného zariadenia ako smartfón či tablet.

Vysoký zvukový výkon

Výkon 175 wattov prináša len DHT-S514 spolu s bezdrôtovým subwooferom je to pravý Hi-Fi zvuk pre každú televíziu. Tak ako sa dnešné televízory stále stenčujú a zmenšujú, zmenšuje sa aj ich kvalita zvuku. DHT-S514 má digitálne audio vstupy a ponúka rad vysoko výkonných komponentov, ktoré dodávajú bohatý zaobalený zvuk. Soundbar je vybavený duálnymi 2"x 5" reproduktormi s presnými ovládačmi, ktoré reprodukujú hôrne basy a stredový zvuk, čo prináša čistý zvuk a to najmä v hlasovom rozsahu. Sú tam tiež duálne ½" kupolovité výškové reproduktory, ktoré reprodukujú celý rozsah výšok, odozva sa rozširuje do 20 kHz.

Subwoofer s dvomi 5,5" reproduktormi, pracujúcimi v tandeme prinášajú hlboké basy, aké môžete nájsť v dnešných filmoch a hudbe, bez skreslenia na akejkoľvek úrovni počúvania. Kompaktný subwoofer môže byť umiestnený horizontálne alebo vertikálne poskytuje tak najširšiu škálu možnosti inštalácie.

Soundbar aj subwoofer sú vybavené pokročilým digitálnym zosilňovačom, ktorý prináša krištáľovo čistý zvuk so širokým dynamickým rozsahom. Rovnako tak vysokú úsporu energie a prevádzkovú stabilitu pre dlhú životnosť.

Široké pole možností pripojenia

Každá televízia ma dnes jeden HDMI vstup vybavený Audio Return kanálov (ARC), ktorý vám umožni okrem obrazu cez HDMI kábel prenášať aj zvuk. Jednoducho pripojte DHT-S514 na váš televízor pomocou dodávaného HDMI kábla a vychutnajte si dokonalý zvuk z vášho set-top boxu, alebo televízie. Pre televízory, ktoré nedisponujú ARC, môžete pripojiť zvukový signál pomocou dvoch dostupných digitálnych konektorov, optický, alebo koaxiálne.

Vašu hudbu môžete tiež streamovať priamo do DHT-S514 pomocou kompatibilného Bluetooth zariadenia ako smartfón, tablet alebo počítač. AptX umožňuje prehrávať hudbu v CD kvalite. Navyše je vybavený stereo analógovými (RCA) vstupmi, ktoré vám umožnia pripojiť aj prenosný prehrávač pomocou kábla.

Automatický prepínač vstupov vyberie najlepší dostupný zvukový zdroj automaticky.

Dolby Digital a DTS dekódovanie

Vaše obľúbené filmy a hudba ožijú so vstavaným Dolby Digital a DTS dekodérom. Vychutnáte si priestorový zvuk vďaka exkluzívnemu spracovaniu zvuku od Denonu, ktorý sa vola Virtual Surround. Používa pokročilé psychoakustické algoritmy, ktoré simulujú priestorový zvuk viackanálového systému domáceho kina.

3 režimy počúvania

K dispozícii sú tri režimy počúvania: filmový režim, režim zvýraznenia dialógov, a režim hudobný. Každý slúži svojmu špecifickému účelu a prináša ohromujúci zvuk. Počúvať môžete tiež v režime pure stereo bez ďalších zvukových úprav.

Nočný režim

Nočný režim, vám umožní vychutnať si zážitok do neskorého večera bez rušenia ostatných členov domácnosti alebo susedov. Nočný režim môže byť aktivovaný zároveň s ostatnými režimami počúvania.

Jednoduchá inštalácia, jednoduché nastavenie, jednoduché používanie

Pripojte DHT-S514 priamo na vašu televíziu dodávaným HDMI káblom. V balení nájdete aj optický digitálny audio kábel a tiež stereo analóg audio kábel.

V balení nájdete aj samostatné diaľkové ovládanie, ktoré je schopné naučiť sa ovládať aj vašu televíziu, takže vám bude na ovládanie stačiť len jeden ovládač.

Pre kompatibilitu s čo najširšou škálou typov a štýlov televízii disponuje produkt funkciou re-transmisie IR kódu vďaka priloženému IR opakovaču, ktorý umožňuje soundbar vhodne umiestniť priamo pred televízor. To umožní jednoducho ovládať aj televízor aj DHT-S514. Pre viac možnosti inštalácie má soundbar dva sety nožičiek s rôznou výškou.

Ak preferujete inštaláciu na stenu, soundbar disponuje dierami, ktorými ho môžete jednoducho zavesiť kam chcete.

Technické parametre

Základné vlastnosti

  • Typ zariadenia: 2-pásmový soundbar

Zvukové charakteristiky

  • Frekvenčný rozsah: 40 - 20,000 Hz

Vstupy

  • 1 x digitálny optický
  • 1 x digitálny koaxiálny

Výstupy

  • 1 x slúchadlá

Sieť

  • Bluetooth - A2DP / APT-X

Rozmery

  • Výška: 31mm, subwoofer: 30,75mm
  • Šírka: 395mm, subwoofer: 170mm
  • Hĺbka: 32mm, subwoofer: 340mm
  • Váha spolu: 20kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Ako si vybrať reproduktory do stereo zostavy

Ako si vybrať reproduktory do stereo zostavy

Na svete existuje málo vecí, ktoré ľuďom prinášajú rovnaký pocit šťastia ako kvalitná hudba. Nič nie je lepšie, ako keď si na svojej zostave pustíte svoj obľúbený playlist a necháte skladby, aby vás transportovali do iného sveta, sveta plného emócií, ktoré so sebou prináša hudba. Veľkou...

Čítať ďalej
IHL – Nekončená ozvučnica výškového meniča

IHL – Nekončená ozvučnica výškového meniča

Požiadavka, aby reproduktory radu Sopra boli kompaktnejších rozmerov vyžadovala, aby mohla byť veľká časť ozvučnice použitá pre basový menič. Tím inžinierov spoločnosti Focal preto musel nájsť nový spôsob ako vytvoriť na tak malom priestore efektívnu ozvučnicu výškového meniča. Ako vyťažiť z...

Čítať ďalej
Reproduktory pre domáce kino z radu Focal Chora sú už na trhu!

Reproduktory pre domáce kino z radu Focal Chora sú už na trhu!

Po úspešnom minuloročnom uvedení hi-fi reproduktorov z nového radu Focal Chora, prichádzajú na trh úplne nové reproduktory pre domáce kino: Chora 826-D, Chora Center, Chora Surround a Subwoofer Sub 600P, ktoré ponúkajú výnimočný zážitok z domáceho kina priamo vo vašej obývačke. Nechajte sa...

Čítať ďalej