Bezdrôtový soundbar Denon HEOS Bar

HEOS Bar ponúka výnimočný výkon na zvýšenie zvuku z televízora alebo Blu-ray prehrávača, pri zachovaní elegancie tenkého soundbaru - a pridáva schopnosti a funkcie audio streamingových riešení.

999,00 € s DPH

Na objednávku

999,00 €

Detaily

HEOS Bar ponúka výnimočný výkon na zvýšenie zvuku z televízora alebo Blu-ray prehrávača, pri zachovaní elegancie tenkého soundbaru - a pridáva schopnosti a funkcie audio streamingových riešení.

Zdvihli sme latku

Zažite napínavé HD domáce kino a senzačné streamovanie hudby. Prelomte zvukové bariéry a dajte vášmu televízoru zvuk, aký si zaslúži. HEOS Bar ponúka výnimočný výkon s najvyspelejším spracovaním signálu, zosilnenie a 9 vysoko výkonných ovládačov. Je elegantným vylepšením aj tých najväčších obrazoviek. Štyri 4K- kompatibilné HDMI umožnia používať soundbar aj s multi-source nastavením AV, zatiaľ čo HEOS integrácia vám umožní vychutnať si všetku hudbu bezdrôtovo.

Perfektný zvuk urobíte jednoducho

Nastavenie a prevádzka sú hračkou. Stačí pripojiť HEOS Bar na HDMI Audio Return Channel (ARC) vstup televízora. Počas niekoľkých minút je soundbar pripravený na fungovanie. Ovládajte všetky svoje zvuky cez HEOS App, alebo ovládajte HEOS bar ovládačom televízora. Jednoduché, nie?

Pridajte HEOS Subwoofer - bezdrôtovo

Získajte seizmické basy pripojením HEOS subwooferu k HEOS baru a vytvorte dych berúcu 3.1 konfiguráciu - bez akéhokoľvek kábla.

Obklopte sa 5.1-kanálovým kino zvukom

Virtuálne priestorové efekty HEOS baru sú až ohromujúce. Avšak, ak pridáte bezdrôtový HEOS subwoofer a akúkoľvek dvojicu bezdrôtových HEOS reproduktorov, zostanete doslova ponorení v každej scéne.

Vyskúšajte HEOS, je úžasný

Pripojte ľubovoľné HEOS zariadenie, ktoré sa vám páči a zvýšte latku pre všetok váš zvuk. Streamujte svoju vlastnú hudbu do každej miestnosti, alebo rovnakú hudbu do všetkých miestností s využitím domácej siete. Podeľte sa o svoje obľúbené pesničky cez Bluetooth. To všetko na dosah ruky s intuitívnou HEOS App.

Omotá si vás okolo prsta a skvele zapadne do vášho interiéru

Či už umiestnite HEOS Bar na policu, alebo ho namontujete na stenu, bude to zodpovedať vášmu štýlu, izbe a predovšetkým televízoru. HEOS Bar je navrhnutý s cieľom zlepšiť zvuk aj z najväčších televízorov s 50 a viac palcovou obrazovkou a stále vyzerá a znie sofistikovane.

Počíta so 4K Ultra HD

HEOS Bar je plne pripravený pre budúcnosť s najnovšími štandardmi HDMI. Štyri HDMI 2.0a / HDCP 2.2 vstupy zabezpečia, že si môžete vychutnať vaše filmy v 4K Ultra HD. V prípade, že váš televízor má limitované funkcie 4K pripojiteľnosti, nezúfajte. Stačí pripojiť vaše 4K zdroje priamo k baru. Pre najlepší viackanálový zvuk HEOS Bar ponúka podporu najlepších audio formátov vo svojej triede s Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. HEOS AVR tiež podporuje High Dynamic Range (HDR), čiže vysoký dynamický rozsah zobrazenia a Dolby Vision, ktoré transformujú zážitky z pozerania s úžasným jasom, kontrastom a farebnosťou.

Zdieľajte svoju hudbu kdekoľkvek chcete

Hrajte svoju osobnú hudobnú zbierku v celom HEOS ekosystéme. Dokonca aj vo vysokom rozlíšení. HEOS Bar podporuje všetky hlavné formáty dátových streamov. Ovládajte hudbu v každej miestnosti s HEOS App. Všetky veľké hudobné služby sú plne integrované. Nastavte náladu, ktorá je vhodná práve pre túto chvíľu.

Technické parametre

Základné vlastnosti

  • Podporované formáty: WMA: až do 192kbit/s AAC a MP3: až do 320 kbit/s FLAC, WAV a ALAC: až do 24-bit / 192kHz DSD 5,6 (streaming)

Vstupy a výstupy

  • 4 x HDMI
  • HDMI výstup s podporou 4K UHD s Audio Return Channel (ARC) - umožňuje pripojenie k TV jediným káblom

Rozmery

  • Výška: 148mm
  • Šírka: 1100mm
  • Hĺbka: 72mm
  • Váha: 5kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

PowerFlower™ – poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...
Čítať ďalej
goldring-pribeh.png

Príbeh spoločnosti Goldring - Najstarší výrobca prenosiek na svete

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly1906 - Založenie spoločnosti 1920 - Značka kvality 1930 - Počiatky elektrických prenosiek 1940 - Druhá svetová vojna 1950 - Prepínateľné prenosky 1960 - Úspechy v stereo segmente 1970 - Prvé...
Čítať ďalej

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej