Bezdrôtový subwoofer Denon HEOS Subwoofer

699,00 € s DPH

Na objednávku

699,00 €

Detaily

Tento bezdrôtový subwoofer pridá hlboké basy s plnou silou ku každému HEOS zariadeniu s najlepšou kvalitou zvuku v triede. Vhodný pre každé nastavenie a každú miestnosť.

Zosilnite basy

Zatraste svojim svetom s filmami a hudbou - a to bezdrôtovo. HEOS subwoofer pridáva seizmické basy ku všetkým zvukom. Vďaka výkonnému zosilneniu a optimalizovaným ovládačom, funguje s celým rozsahom HEOS, s akýmkoľvek HEOS reproduktorom, HEOS Bar-om, HEOS AVR, HEOS Amp a HEOS Link.

Perfektný zvuk vytvoríte jednoducho

Nastavenie a prevádzka HEOS subwooferu je otázkou niekoľkých minút. Stačí ho pripojiť k domácej sieti a akémukoľvek inému HEOS zariadeniu. V ďalšom okamihu už zatrasú vašim svetom dramatické basy. Ovládajte všetky svoje zvuky prostredníctvom aplikácie. Je to naozaj tak jednoduché.

Bezdrôtovo pripojte HEOS Bar

Získajte miestnosť zaplňujúci zvuk prepojením HEOS Baru a HEOS subwoofera. A vytvorte dych berúce 3.1 nastavenia - všetky bezdrôtové, samozrejme.

Obklopte sa 5.1 kanálovým kino zvukom

Ak spárujete HEOS subwoofer s HEOS barom a akékoľvek dva reproduktory HEOS, nastavíte fantastický bezdrôtový 5.1 surround systém.

Vyskúšajte HEOS, je úžasný

Dvojica HEOS subwooferov s akýmkoľvek zariadením HEOS budú otriasať izby zvukom po celom dome. Streamujte rôznu hudbu do rôznych miestností alebo rovnakú hudbu do všetkých miestností. To všetko na dosah ruky s intuitívnou HEOS App.

Do rodiny prichádza krásavec

HEOS subwoofer pre istotu stavia na vzhľade s jedinečným dizajnom a elegantnou matne čiernou povrchovou úpravou. Môžete ho umiestniť kdekoľvek v miestnosti, vďaka svojmu bezdrôtovému prístupu - vertikálne alebo horizontálne. Avšak, ak nechcete ukázať jeho dobrý vzhľad, len ho šupnite pod pohovku a vychutnajte si jeho prejav.

Pevné a hlboké basy

Dva zákazkové 5-1/4" meniče v kombinácii s dômyselným zosilňovačom triedy D dodáva čistý a jasný, ale pútavých basový prejav. Proprietárne DSP algoritmy poskytujú optimalizovanú nízkofrekvenčnú odozvu v celom dynamickom rozsahu. V rámci HEOS App nájdete rozšírené nastavenia pre rôzne konfigurácie, ako dialógové rozšírenie a nočný režim, ktoré sú integrované v HEOS bare. Ak sa používa spoločne, HEOS subwoofer prispôsobí nastavenia.

Zdieľajte svoju hudbu kdekoľkvek

Hrajte svoje osobné hudobné zbierky v celom HEOS ekosystéme. Dokonca aj vo vysokom rozlíšení. Systém HEOS podporuje všetky hlavné formáty dátových prúdov. Ovládajte hudbu v každej miestnosti s HEOS App. Všetky veľké hudobné služby sú plne integrované. Nastavte náladu, ktorá sa hodí práve pre túto chvíľu.

Technické parametre

Základné vlastnosti

  • Typ zariadenia: HEOS Subwoofer
  • Podporované formáty: WMA: až do 192kbit/s AAC a MP3: až do 320 kbit/s FLAC, WAV a ALAC: až do 24-bit / 192kHz DSD 5.6MHz

Rozmery

  • Výška: 171mm
  • Šírka: 404mm
  • Hĺbka: 438mm
  • Váha: 10,1kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

PowerFlower™ – poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...
Čítať ďalej
goldring-pribeh.png

Príbeh spoločnosti Goldring - Najstarší výrobca prenosiek na svete

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly1906 - Založenie spoločnosti 1920 - Značka kvality 1930 - Počiatky elektrických prenosiek 1940 - Druhá svetová vojna 1950 - Prepínateľné prenosky 1960 - Úspechy v stereo segmente 1970 - Prvé...
Čítať ďalej

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej