Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Subwoofer SVS PB-2000 Pro

Vyberáme z recenzií zákazníkov
4.7
na základe 7 recenzií od zákazníkov. 7
 • Včera mi ich doviezol kuriér. Hneď som ich dal do rohov ale nezdalo sa mi, že by boli až tak úderné ako som čítal v recenziách tak som to posunul troška viac do stredu a tam majú tú správnu šťavu. Hneď sme si so ženou pustili Trona a skoro nás odpálilo zo sedačky. Neviem si ho vynachváliť.
  Jaroslav O.
  25.06.2020
 • Hrá to perfektne akurát žena mi ho nedovolí dať tam kde by hral najlepšie :(
  Dušan L.
  04.05.2020
 • Nastavenie by mohlo byť o niečo jednoduchšie ale to bude daň za kopec možností ktoré svská majú. Mám ho doma zapojený do 5.1 zostavy so starším Denon receivrom a je to paráda.
  Martin D.
  30.03.2020
 • Spodky s týmto subíkom sú fakt bomba. Bol to môj prvý pokus o zmenu značky, doteraz som mal vždy doma velodyne ale vôbec neľutujem.
  Šimon H.
  25.10.2019
 • V appke na mobile môžete robiť toľko nastavení, že sa mi ho už 2x podarilo celý rozladiť a museli mi ho prísť nastaviť. Na fajnové večeri pri filmoch je to ale bomba. Už ani nechodíme do kina.
  Ján P.
  03.10.2019
 • Presne toto som potreboval! Mám doma kopu diskov so živými koncertmi a až teraz sa to dá pozerať s takým zvukom ako som vždy chcel. Odporúčam.
  Ivan Z.
  13.09.2019
 • Za tie roky čo sa venujem hifi som mal už doma kadejaké woofre ale ani jeden sa nechytá na SVSko. Presnosť a hĺbka zvuku pri tejto bedni je doslova úchvatná. Dokonca majú ešte aj appku cez ktorú sa dá kadečo doladiť.
  Emil Č.
  19.08.2019

1 319,00 € s DPH

Do 6 týždňov

Možnosti

1 319,00 €

Detaily

Nemusíte siahnuť hlbšie do vrecka, aby ste mali hlbšie basy.

Najväčší upgrade najobľúbenejšieho modelu subwoofrov SVS aký tu kedy bol. Úplne nové modely subwoofrov radu SVS 2000 Pro sa môžu pýšiť tými istými technológiami ako špičkové modely z najvyššieho radu SVS 16 Ultra, ktoré si našli svojich priaznivcov na celom svete a stále vyhrávajú ocenenia ako najlepšie hrajúce subwoofre pre domáce kino, ktoré vo svojej cenovej kategórií nemajú absolútne žiadnu konkurenciu. V týchto šľapajach pokračujú aj modely radu SVS 2000 Pro, ktoré špičkové technológie ešte väčšiemu okruhu nadšencov.

pb-2000-pro-prod-page.png

 • 550W nominálny a 1500W dynamický výkon vďaka zosilňovaču STA-550D, ktorý kombinuje vysoký prúdový výstup MOSET tranzistorov s efektívnosťou zosilňovača triedy D.
 • 12-palcový menič s vysokým zdvihom je vybavený cievkou so zdvojeným feritovým magnetom s veľkým vyžarovacím uhlom. Presnosť a absolútna kontrola zabezpečuje ten najdetailnejší zvuk aj pri vysokej hlasitosti.
 • Digitálny signálový procesor značky Analog Devices, ktorý pracuje na frekvencii 50Mhz zaručuje dokonalú frekvenčnú odozvu vďaka pokročilým nástrojom pre kalibráciu s ohľadom na posluchovú miestnosť, zatiaľ čo vy si môžete spokojne vychutnávať nový zvuk vášho domáceho kina.
 • Prelomová aplikácia SVS pre smartfóny ponúka pohodlný spôsob ovládania hlasitosti, správy prispôsobených nastavení a jemného doladenie niektorých vlastností subwoofra.

Technológie

Nová rada subwoofrov SVS 2000 Pro dostala technológie, ktoré môžete nájsť v modeloch radov SVS 16-Ultra, SVS 4000 a 3000. Modely týchto rád subwoofrov sú najlepšie hodnotené subwoofre aké je dnes možné na trhu dostať. Všetky tieto prémiové technológie sa teraz dostali aj do radu SVS 2000 Pro, aby nastavili latku toho, čo je v danej cenovej kategórií možné dosiahnuť ešte o niečo vyššie. Vďaka týmto modelom subwoofrov z radu SVS 2000 Pro si omnoho viacej zákazníkov môže užiť vo svojom domácom kine bas, ktorý naozaj otrasie celou vašou posluchovou miestnosťou, ale zároveň si zachováva svoju presnosť.

Úplne nový 12-palcový menič s vysokým zdvihom; skvelo ukontrolovaný a presný bas, ktorý vami zatrasie

Tento menič bol špeciálne navrhnutý pre sériu subwoofrov SBS 2000 Pro s prihliadnutím na čo najvernejšiu reprodukciu a presnosť.

 • Cievka s dvomi feritovými magnetmi, ktorej hmotnosť je niečo málo nad 11kg je schopná vytvoriť obrovské množstvo prúdu, vďaka ktorému môže mať menič subwoofra extrémny zdvih bez toho, aby stratil kontrolu. Vďaka tomu  bolo možné dosiahnuť reprodukcie frekvencií pod 20Hz bez akéhokoľvek skreslenia.
 • Ľahký a pevný hliníkový kôš meniča s membránou s kompozitných vlákien je schopný vytvoriť akustický tlak, ktorý budete cítiť v každom bode miestnosti.
 • Špeciálna hliníková trubka na zadnej strane meniča napomáha lepšiemu rozptylu tepla do okolia. Vďaka tomuto dômyselnému a efektívnemu spôsobu chladenia bolo možné zachovať kompaktný rozmer ozvučnice.
 • Dvojvrstvová cievka maximalizuje lineárnosť a presnosť aj pri plnom zdvihu zatiaľ čo skreslenie sa drží na minimálnej úrovni.

Zosilňovač Sledge STA-550D – Absolútna kontrola, výnimočný výkon

Vďaka nominálnemu výkonu 550W RMS a 1500W v špičke umožňuje zosilňovač Sledge STA-550D naplno využiť potenciál 12-palcového meniča a pri tom sa nijak výrazne nezaťaží. Inovatívny dizajn tohto zosilňovača kombinuje efektívnosť zosilňovača triedy D so schopnosťou viesť cez diskrétne MOSTFET tranzistory obrovské množstvá prúdu pre absolútne dychberúci zážitok pri akomkoľvek výkone, v akejkoľvek miestnosti.

Sofistikovaný digitálny signálový procesor značky Analog Devices je doposiaľ najpokročilejším digitálnym procesorom, ktorý bol kedy použitý pre subwoofer. Vďaka nemu sú modely radu SVS 2000 Pro schopné absolútne precízneho zvukového prednesu s možnosťou kalibrácie na posluchovú miestnosť, úpravy výsledných kriviek frekvenčnej odozvy...

Široké možnosti prispôsobenia a kalibrácie

Aplikácia SVS pre smartfóny

Aplikácie pre ovládanie vášho nového subwoofra SVS 2000 Pro je tým najpohodlnejším spôsobom ovládania hlasitosti, rôznych funkcií signálového procesora (DSP) alebo prepínania sa medzi rôznymi režimami prispôsobenia pre sledovanie filmov, počúvanie hudby... Aplikácia vám umožňuje prispôsobiť si deliace frekvencie, ponúka trojpásmový parametrický ekvalizér, možnosť nastavenia polarity, zisku miestnosti a ďalšie funkcie z pohodlia vášho gauča.

Aplikácia SVS taktiež umožňuje pomenovať váš subwoofer pre čo najjednoduchšie prepínanie medzi režimami, prepnutie subwoofra do pohotovostného režimu alebo reset na továrenské nastavenia. Bluetooth pripojenie umožňuje ovládať všetky funkcie aj keď nemáte svoj subwoofer v dohľade a vďaka obojsmernej komunikácií sa zmeny automaticky prejavia aj na obrazovke vášho mobilného telefónu, aj na zadnom ovládacom panely subwoofra.

Nové inteligentné ovládacie rozhranie na zadnej strane

Navrhnute špeciálne pre subwoofre radu SVS 200 Pro, toto rozhranie na zadnej strane subwoofra poskytuje ovládacie prvky pre ovládanie najdôležitejších funkcií. Pre dosiahnutie plnej a vyváženej basovej odozvy je možné upraviť hlasitosť podľa preferencie poslucháča. Ďalšie funkcie, ktoré je možné ovládať zo zadného panelu sú: nízko-prechodový filter pre zaistenie hladkého prechodu medzi reproduktormi a subwoofrom a posunutie fázy pre správne načasovanie výstupu zo subwoofra tak, aby bol úplne zladený s ostatnými reproduktormi alebo inými subwooframi.

Technické parametre

 • Parametre subwoofra
  •  Frekvenčná odozva: 16Hz – 290Hz (+/- 3dB) s otvoreným basreflexom
  •  Frekvenčná odozva: 17Hz – 290Hz (+/- 3dB) s uzavretým basreflexom
  •  Prémiové prevedenie čierny jaseň
  •  12-palcový menič SVS s vysokým zdvihom
  •  Dva 3-palcové basreflexové otvory
  •  Zosilňovač s ovládacím panelom Intelligent Control Interface na zadnej strane
  •  Iso-elastomérové nožičky
  •  Robustná konštrukcia ozvučnice z MDF
  •  Rozmery (V x Š x H): 53,2 x 44 x 60cm
  •  Váha (netto): 29,4kg
 • Parametre meniča
  •  Úplne nový 12-palcový menič SVS s vysokým zdvihom
  •  Dvojvrstvová cievka z medi s vysokou čistotou
  •  Dva masívne, toroidné feritové magnety
  •  Kôš meniča optimalizovaný pre maximálnu pevnosť
 • Parametre zosilňovača Sledge STA-550D
  • Obrovský nominálny výkon 550W a 1500W dynamický výkon
  •  Efektívna konštrukcia – zosilňovač triedy D s MOSFET tranzistormi (25A / 600V)
  •  Digitálny signálový procesor pracujúci na frekvencií 50Mhz s vysokým rozlíšením a 56 bitovým filtrovaním – najpokročilejší, aký môžete v dnešnej dobe v subwoofroch nájsť
  •  Prelomová aplikácia pre ovládanie DSP prostredníctvom mobilného telefónu

Recenzie

Hodnotenie 
25.06.2020

Jaroslav O.

Včera mi ich doviezol kuriér. Hneď som ich dal do rohov ale nezdalo sa mi, že by boli až tak úderné ako som čítal v recenziách tak som to posunul troška viac do stredu a tam majú tú správnu šťavu. Hneď sme si so ženou pustili Trona a skoro nás odpálilo zo sedačky. Neviem si ho vynachváliť.

  Hodnotenie 
  04.05.2020

  Dušan L.

  Hrá to perfektne akurát žena mi ho nedovolí dať tam kde by hral najlepšie :(

   Hodnotenie 
   30.03.2020

   Martin D.

   Nastavenie by mohlo byť o niečo jednoduchšie ale to bude daň za kopec možností ktoré svská majú. Mám ho doma zapojený do 5.1 zostavy so starším Denon receivrom a je to paráda.

    Hodnotenie 
    25.10.2019

    Šimon H.

    Spodky s týmto subíkom sú fakt bomba. Bol to môj prvý pokus o zmenu značky, doteraz som mal vždy doma velodyne ale vôbec neľutujem.

     Hodnotenie 
     03.10.2019

     Ján P.

     V appke na mobile môžete robiť toľko nastavení, že sa mi ho už 2x podarilo celý rozladiť a museli mi ho prísť nastaviť. Na fajnové večeri pri filmoch je to ale bomba. Už ani nechodíme do kina.

      Hodnotenie 
      13.09.2019

      Ivan Z.

      Presne toto som potreboval! Mám doma kopu diskov so živými koncertmi a až teraz sa to dá pozerať s takým zvukom ako som vždy chcel. Odporúčam.

       Hodnotenie 
       19.08.2019

       Emil Č.

       Za tie roky čo sa venujem hifi som mal už doma kadejaké woofre ale ani jeden sa nechytá na SVSko. Presnosť a hĺbka zvuku pri tejto bedni je doslova úchvatná. Dokonca majú ešte aj appku cez ktorú sa dá kadečo doladiť.

        Napísať recenziu

        Subwoofer SVS PB-2000 Pro

        Subwoofer SVS PB-2000 Pro

        Mohlo by vás tiež zaujať

        Značky

        Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.