Vážení zákazníci, naša predajňa je cez letné prázdniny v sobotu zatvorená.

Subwoofer SVS PB-3000

1 699,00 € s DPH

Do 6 týždňov

Možnosti

1 699,00 €

Detaily

Pre hlbšie basy už nemusíte siahať hlbšie do vrecka

Dychberúci výkon a neuveriteľne nízke frekvencie so zachovaním absolútnej presnosti a kontroly; vlastnosti, ktorými rad subwoofrov SVS 3000 posúva latku znova o čosi vyššie. Úplne nový 13-palcový menič SVS s vysokým zdvihom, ktorému sekunduje cievka s 11 kilogramovým dvojitým toroidným jadrom je schopný vyvinúť monumentálny akustický tlak a vdýchnuť život do akejkoľvek miestnosti. Vďaka 800W nominálneho výkonu a 2500W dynamického výkonu zosilňovača Sledge STA-800D2 vybaveného MOSFET tranzistormi, ktoré sú schopné dodávať enormné množstvá prúdu, aby bol zosilňovač absolútne bez námahy schopný poháňať menič a vyplniť vašu posluchovú miestnosť basom, z ktorého vám po chrbte budú behať zimomriavky.

pb-2000-pro-prod-page.png

Technológie

Rada subwoofrov SVS je vybavená pokročilými technológiami, ktoré boli prevzaté z najvyšších rád SVS 4000 a SVS 16-Ultra, ktoré sú tými najpokročilejšími, ktoré značka SVS ponúka. V kombinácií s inováciami, ktoré boli uvedené na trh s radou SVS 3000 sa tieto subwoofre stávajú tým najlepším, čo za danú cenu môžete na trhu dostať. Vďaka tomu si čoraz viac nadšencov môže dovoliť svoje kino obohatiť o poriadnu dávku basovej zložky vďaka subwoofrom, ktorých frekvenčná odozva siaha hlboko pod hranicu počuteľnosti ľudského ucha.

Nový 13-palcový menič SVS – železná päsť vášho domáceho kina

3000-series-driver.jpg

Tento nový menič, ktorý nájdete vo všetkých modeloch radu SVS 3000 je tým najpokročilejším aký môžete v danej cenovej kategórií získať. Je výsledkom dlhoročného výskumu a inovácií, ktoré prinášajú skvelý výkon, neuveriteľnú presnosť a kontrolu aká tu ešte nebola. Vďaka špeciálnemu návinu cievky sa maximalizuje magnetická sila a výsledkom je tak bas, ktorý rozochveje miestnosť bez akýchkoľvek kompromisov v presnosti a pevnosti.

Vďaka prelomovej konštrukcií reproduktorového koša, ktorý dobre odvádza teplo bolo možné do vnútra subwoofra umiestniť s cievku, ktorej hmotnosť je neuveriteľných 18,5kg. Vďaka dvom masívnymi toroidným feritovým magnetom sú subwoofre z radu SVS 3000 schopné vyvinúť enormný akustický tlak pre ten najhlbší bas aký ste doteraz počuli.

Enormný výkon bez straty kontroly vďaka zosilňovaču Sledge STA-800D2 s 800W nominálnym a 2500W dynamickým výkonom

Zosilňovač Sledge STA-800D2 maximalizuje potenciál nového 13-palcového meniča. Inovatívny dizajn kombinuje efektívnosť zosilňovača triedy D so schopnosťou prenášať enormné množstvá prúdu vďaka MOSTFET tranzistorom, ktoré poskytujú enormný výkon bez akéhokoľvek náznaku straty kontroly a skreslenia.

Sofistikovaný digitálny signálový procesor značky Analog Devices, ktorý pracuje na frekvencii 50Mhz je tým najpokročilejším signálovým procesorom, ktorý môžete v subwoofroch nájsť. Tento „mozog“ celého systému udržiava presnosť a kvalitu zvuku vďaka pokročilým nástrojom pre kalibráciu a optimalizáciu krivky frekvenčnej odozvy.

Široké možnosti ovládania vášho SVS subwoofra

Aplikácia pre smartfóny

Aplikácia SVS pre smartfóny je tým najpohodlnejším spôsobom ovládania vášho nového subwoofra. Môžete prostredníctvom nej ovládať rôzne funkcie na signálovom procesore, prepínať sa medzi rôznymi režimami a jedným kliknutím nastaviť optimalizácie špeciálne navrhnuté pre počúvanie hudby, sledovanie domáceho kina, všetko z pohodlia vášho gauča.

Mobilná aplikácia SVS taktiež poskytuje pokročilé možnosti prispôsobenia, možnosť vypnúť a zapnúť subwoofer, prípadne resetovať subwoofer do základných továrenských nastavení. Bluetooth konektivita taktiež poskytuje plnú kontrolu nad nastaveniami aj keď je subwoofer mimo vášho dohľadu vďaka obojsmernej komunikácií – zmeny sa automaticky prejavia aj na obrazovke vášho telefónu aj na reproduktore samotnom.

Nové zadný panel ovládania – Intelligent Control Interface

Navrhnutý špeciálne pre modely radu SVS 3000, rozhranie ovládania na zadnej strane ozvučnice ponúka možnosti ovládania najdôležitejších funkcii. Prostredníctvom tohto panela je možné prispôsobiť hlasitosť, nastaviť nízko-prechodový filter pre plynulý prechod medzi subwoofrom a stereo reproduktormi alebo upraviť fázový posun a lepšie tak zladiť subwoofer s ostatnými reproduktormi v zostave alebo s inými subwooframi.

Technické parametre

 • Parametre subwoofra
  •  Frekvenčná odozva: 16Hz – 260Hz (± 3dB) s otvoreným basreflexom
  •  Frekvenčná odozva: 18Hz – 260Hz (± 3dB) s uzavretým basreflexom
  •  Nový 13-palcový menič SVS s vysokým zdvihom
  •  Dva 3,5-palcové basreflexové otvory
  •  Gumené nožičky s možnosťou odmontovania
  •  Robustná konštrukcia ozvučnice z MDF
  •  Rozmery (V x Š x H): 55,7 x 46,5 x 66cm
  •  Váha (netto): 37,3kg
 • Parametre meniča
  •  Nový 13-palcový menič SVS s vysokým zdvihom
  •  Špeciálny návin cievky pre maximalizáciu magnetickej sily
  •  Dva masívne toroidné feritové magnety
  •  Extrémne pevný hliníkový kôš reproduktora
 • Parametre zosilňovača
  •  Zosilňovač Sledge STA-800D2 s enormným nominálnym výkonom 800W a dynamickým výkonom 2500W
  •  Efektívny zosilňovač triedy D z MOSTFET tranzistormi, ktoré sú schopné viesť prúd a napätie až do 25A / 600V a poskytujú tak nevyčerpateľné množstvo výkonu
  •  Digitálny signálový procesor s vysokým rozlíšením značky Analog Devices pracujúci na frekvencií 50Mhz s 56 bitovým filtrovaním
  •  Prispôsobiteľný nízko-prechodový filter, fázový posun, polarita a zisk miestnosti.
  •  Signálový procesor je možné ovládať prostredníctvom pokročilej mobilnej aplikácie SVS, ktorá je dostupná pre Android aj iOS.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Subwoofer SVS PB-3000

Subwoofer SVS PB-3000

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

S vinylom na večné časy, časť 2. – starostlivosť o vinylové platne

S vinylom na večné časy, časť 2. – starostlivosť o vinylové platne

V predošlom príspevku sme si prešli základy prevádzky a údržby gramofónu. Mať dokonale nastavený gramofón s kvalitnou prenoskou stále až tak úplne nestačí. Ďalšou dôležitou súčasťou pre kvalitný posluch je priebežná a dôkladná starostlivosť, ktorú by sme mali vinylovej platni dopriať. LP...

Čítať ďalej
S vinylom na večné časy, časť 1. – nastavenie a starostlivosť o gramofón

S vinylom na večné časy, časť 1. – nastavenie a starostlivosť o gramofón

V súčasnosti, keď záujem našich zákazníkov o gramofóny a samozrejme aj o gramofónové platne stále neutícha, čoraz častejšie sa stretávame s otázkami ohľadom starostlivosti o gramofón a LP platne. Preto sme si pre vás pripravili krátky článok o základných požiadavkách...

Čítať ďalej
Recenzia: T+A Caruso R – Stačí pridať reproduktory

Recenzia: T+A Caruso R – Stačí pridať reproduktory

Na ponuku modelov od nemeckej značky T+A sa je možné pozrieť rôznymi uhlami pohľadu, Caruso v nej bude aj tak stále za určitého „outsidera.“ Určite, spoločnosť T+A má vo svojom portfóliu okrem mikrosystému Caruso aj ďalší podobný produkt – integrovaný systém Cala, ale drvivá väčšina...

Čítať ďalej