Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

AV Predzosilňovač Marantz AV8805 13.2 kanálový

Mar0031#Mrz#SK#1

4 499,00 € s DPH

4 499,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

AV8805 - AV predzosilňovač

Všestranný predzosilňovač Marantz AV8805 redefinuje zvukové vlastnosti domáceho kina a počúvanie hudby s bezprecedentnou schopnosťou spracovania 13.2 kanálov a podporou pre prakticky akýkoľvek multikanálový zvuk vo vysokom rozlíšení. S najnovšími surround formátmi ako Dolby Atmos, DTS: X alebo Auro-3D sa môžete tiež ponoriť do obdivuhodného trojrozmerného zvuku. Táto vylepšená kvalita zvuku je možná prostredníctvom našej prúdovej spätnej väzby a technológie HDAM, ktorá prenáša signály cez 15.2-kanálové výstupy XLR alebo 15.2-kanálové RCA. Navyše môžete prehrávať hudbu v celom domove pomocou multiroom posluchu HEOS a plne bezdrôtového pripojenia prostredníctvom aplikácie HEOS alebo Amazon Alexa Voice Control* s podporou Wi-Fi, Bluetooth a Apple Airplay. S Marantz AV8805 získate neuveriteľnú vernosť a bezkonkurenčnú presnosť zvuku.
* Funkcia Amazon Alexa bude k dispozícii na jar 2018. Dostupnosť sa líši podľa krajiny.

Kľúčové vlastnosti

 • 13.2 kanálové spracovanie s 15.2 kanálovými výstupmi pre XLR a RCA a flexibilnými predzosilňovačmi - ideálne pre pokročilých fanúšikov domáceho kina
 • Vychutnajte si ponorný, trojrozmerný zvuk s najnovšími surround formátmi vrátane Dolby Atmos (až 7.1.6 alebo 9.1.4), DTS: X a Auro-3D (až 13.1)
 • Vysoko výkonné D / A prevodníky 192 kHz / 32 bit pre všetky kanály poskytujú najvyššie rozlíšenie pre hudbu a filmy
 • Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume a DynamicEQ prinášajú vyrovnanie, ktoré najlepšie vyhovuje vášmu posluchovému prostrediu
 • Vstavaný Bluetooth a Wi-Fi s podporou 2,4GHz / 5GHz s dvojitým pásmom ponúkajú lepšiu stabilitu siete aj v preplnených domácnostiach s Wi-Fi
 • Počúvajte z akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti s technológiou bezdrôtového prenosu hudby HEOS a aplikáciou HEOS app
 • Špičková vizuálna kvalita so 4K / 60 Hz full-rate pass-through, 4: 4: 4 farebným rozlíšením, HDR, BT.2020, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma)
 • Funkcia eARC (Enhanced Audio Return Channel) prostredníctvom aktualizácie firmvéru podporuje najpokrokovejšie surround a objektovo orientované zvukové formáty vrátane Dolby Atmos a DTS: X prostredníctvom jediného HDMI prepojenia medzi AVR a kompatibilnými televízormi
 • Osem HDMI vstupov vrátane jedného na prednej strane s plnou podporou HDCP 2.2, plus tri HDMI výstupy (zóny), množstvo vstupov pre vaše digitálne zariadenia a schopnosť podporovať rôzne video v rôznych miestnostiach
 • Konverzia analóg na HDMI conversion a SD na HD / 4K prevzorkovanie pre staršie zdroje videa a plná HD a dokonca aj Ultra HD kvalitu videa z existujúcich DVD alebo analógových zdrojov
 • Streamujte hudbu z aplikácie AirPlay, Bluetooth, Spotify, internetového rádia TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer a ďalších cez aplikáciu HEOS app
 • Sieťový streaming hudby podporujúci DSD (2.8 / 5.6MHz), FLAC, ALAC a WAV pre Hi-Fi posluch vo vysokom rozlíšení
 • Inštalácia a prevádzka s aplikáciou Setup Assistant a aplikáciou Remote AVR Marantz sú bezproblémové

Sofistikované inžinierstvo

Marantz AV8805 ponúka vynikajúcu konštrukciu pre čo najlepšiu, nezmenený hudobný a filmový zvuk. Vysoko tuhé základné šasi – je základom pre všetky dosky, ktoré prenášajú citlivý zvukový signál – nedáva žiadnu šancu na mikrofónne efekty prostredníctvom nechcených vibrácií. Naddimnezovaný toroidný transformátor, ktorý napája veľké hlavné kondenzátory, je upevnený na extra silný 5mm hliníkový podstavec pre zvýšenú stabilitu. Všetka elektronika je podporovaná medeným pokovovaním na hlavnom šasi, čo zaručuje najlepšie uzemnenie v každom bode a výrazne zlepšuje správanie signálu voči šumu. Celkovo sa používa 17 jednodoskových modulov HDAM na dosiahnutie najlepšieho oddelenia kanálov pre referenčné audio nastavenie. Nakoniec je všetko dobre uzavreté ťažkým horným vekom, ktoré je vyrobené z troch kusov.

Najnovšia konektivita HDMI; HDCP 2.2 kompatibilné

Marantz AV8805 je kompatibilný s budúcnosťou, s najnovšími technológiami HDMI a HDCP 2.2 na všetkých ôsmich HDMI vstupoch. Predzosilňovač podporuje video 4k Ultra HD 60Hz, sub-vzorkovanie 4: 4: 4 Pure Color, vysoký dynamický rozsah (HDR) a video 21: 9, 3D a BT.2020. Je kompatibilný s prehrávačmi diskov Blu-ray 4K Ultra HD, set-top boxami a inými zdrojmi 4K Ultra HD. Kompatibilita Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma), nový formát HDR pre vysielanie a prenosové schopnosti sú taktiež podporované.

Dolby Atmos

Vychutnajte si každú dimenziu vo formáte Dolby Atmos s formátovaním zvuku založeným na objektoch, ktoré vytvára naozaj úžasný zážitok z počúvania. Vychutnajte si reproduktorový systém 7.1 priestorového zvuku a šesť dodatočných reproduktorov alebo reproduktorov Dolby Atmos pre dokonalý zážitok z domáceho kina - vrátane prehrávača Dolby Surround upmixer pre starší obsah.

  

DTS:X

Pôsobivé DTS: X™ audio umocňuje zvuk, ktorý sa vyskytuje prirodzene v priestore, vytvára prirodzený, multidimenzionálny zvukový zážitok v domácnosti. Zahrnutý priestorový remappingový motor DTS Neural:X™ ponúka lepšie ponorenie a zvýšenú realitu vo všetkých vašich obľúbených filmoch.

Auro-3D

Plné ponorenie poslucháča do živého zvuku. Auro-3D ponúka vďaka vyhradeným výškovým a režijným kanálom okrem bežných kanálov aj väčší zážitok z priestorového zvuku. Auro-3D bude povolený prostredníctvom budúcej aktualizácie firmvéru bez dodatočného poplatku.

  

Podpora objektovo orientovaného zvuku na HDMI eARC

eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje prenos 3D zvuku z televíznych aplikácií pomocou jediného pripojenia HDMI pre najjednoduchšie nastavenie. Táto funkcia bude aktivovaná prostredníctvom budúcej aktualizácie firmvéru.

Zabudovaná funkcia Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay

Bezdrôtové pripojenie Bluetooth a Wi-Fi je vybavené pokročilým systémom vysielača s dvojitou anténou pre robustné vysielanie aj v preťažených mestských prostrediach. Vďaka kompatibilite s programom Apple AirPlay môžete počúvať obľúbený zvukový obsah bezdrôtovo z vašich zariadení so systémom iOS, ako je iPhone, alebo iPad.

Predstavujeme HEOS, dokonalé riešenie pre vaše bezdrôtové multimediálne streamovanie

Vstavaná technológia HEOS AV8805 vám umožňuje bezdrôtovo streamovať a prehrávať vašu obľúbenú hudbu z obrovského množstva zdrojov. Vychutnajte si hudbu zo Spotify, internetového rádia TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer alebo vašich miestnych hudobných knižníc. Pomocou ďalších komponentov HEOS, ako sú reproduktory HEOS alebo iné prijímače s funkciou HEOS, môžete prehrávať hudbu v celom dome a riadiť ju bez námahy pomocou bezplatnej aplikácie HEOS.

Marantz 2016 AVR Remote app

Od základu redizajnovaná aplikácia Marantz 2016 AVR Remote dáva od začiatku bezprecedentné ovládanie najnovšej generácie sieťových prijímačov Marantz AV pomocou telefónov a tabletov so systémom iOS aj Android. Spolu s mnohými novými funkciami bolo úplne prepracované grafické a používateľské rozhranie: ovládanie napájania, hlasitosť, vstup a nastavenia, alebo prepnutie na aplikáciu HEOS na prístup k neuveriteľnej škále hudobného obsahu a streamovacím službám, a to všetko s plným bezdrôtovým multi-room ovládaním.

Hi-Res Audio

AV8805 vám umožní objaviť neuveriteľnú vernosť zvukových stôp s vysokým rozlíšením so schopnosťou dekódovať bezstratové súbory ALAC, FLAC a WAV až 24 bitov / 192 kHz, rovnako ako stopy DSD 2.8MHz a 5.6MHz (audiofilný formát SACD) cez port USB na prednom paneli a sieťové zdroje. Alebo počúvajte ďalšie populárne typy súborov, napríklad MP3.

 

Pokročilá 32-bitová D/A konverzia na všetkých kanáloch

Marantz AV8805 je vybavený ôsmimi 32-bitovými stereo D/A prevodníkmi prémiovej triedy AK4490 na všetkých kanáloch a XLR vstupoch a výstupoch. K dispozícii je vyvážený XLR stereo vstup, ktorý je priraditeľný, rovnako ako 15.2 vyvážených XLR výstupov, ktoré zahŕňajú dva výstupy subwoofera, výstupy predných výškových / šírkových a horných kanálov. Táto rozsiahla kompatibilita XLR zaručuje špičkový výkon v domácnosti a štúdiu, zatiaľ čo 15.2 výstupov predzosilňovača (konektory RCA) poskytujú ďalšiu kompatibilitu s viacerými typmi zosilňovačov.

Vysoko kvalitné audio komponenty

Model AV8805 obsahuje najnovšie zákazkové komponenty Marantz HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), ktoré pozostávajú zo zodpovedajúcich presných diskrétnych prvkov na kompaktnej doske, zaručujúcich ultra-širokú frekvenčnú odozvu (do 100 kHz, -3 dB) pre zvukový stupeň s vylepšenou reprodukciou detailov.

Rozšírené Audyssey MultEQ XT32

S kompletným balíkom pokročilých algoritmov DSP Audyssey Platinum je model AV8805 vybavený automatickou akustickou korekciou miestnosti Audyssey MultEQ XT32. S dodaným meracím mikrofónom MultEQ XT32 analyzuje výstupy každého reproduktora (vrátane subwooferov) na až 8 meracích miestach a vytvára precízne digitálne filtre, ktoré optimalizujú každý kanál pre správnu frekvenčnú a časovú odozvu. Navyše, voliteľná aplikácia Audyssey MultEQ Editor vám umožňuje prezerať a upravovať nastavenia pre detailné ladenie a prispôsobiť zvuk presnejšie miestnosti a chuti.

Aplikácia Audyssey MultEQ Editor

Model AV8805 podporuje úplne novú aplikáciu Audyssey MultEQ Editor. Choďte "pod kapotou", zobrazte a upravte nastavenia pre podrobné ladenie, upravte zvuk presnejšie na špecifické problémy vašej izby a upravte zvuk podľa vašich osobných preferencií.

Zobrazte výsledky detekcie reproduktorov a skontrolujte správnu inštaláciu.
Pozrite si stav pred a po výsledkoch kalibrácie Audyssey, čo uľahčuje identifikáciu problémov s miestnosťou.
Upravte cieľovú krivku Audyssey pre každý pár kanálov tak, aby vyhovovali vášmu vkusu.
Nastavte rozsah nastavenia frekvencie EQ pre každý pár kanálov.
Prepínajte medzi dvomi vysokofrekvenčnými rolovacími krivkami.
Aktivujte / deaktivujte kompenzáciu stredného pásma, aby sa hlasitá oblasť stala jasnejšou alebo hladšou.
Uložte a načítajte výsledky kalibrácie.
Aplikácia Audyssey MultEQ Editor pre Android a iOS je k dispozícii na zakúpenie v Apple AppStore alebo v Google Play Store.

Možnosti externého ovládania

Pre kompatibilitu diaľkového ovládania s inými komponentmi v systéme domáceho kina je AV8805 vybavený infračerveným diaľkovým ovládaním a výstupom na zadnom paneli spolu s dvojitými spúšťacími výstupmi 12V. Pre priame pripojenie k externej domovej automatizácii a riadiacemu zariadeniu je AV8805 vybavený sériovým portom RS-232C a certifikáciou Crestron Connected pre rýchlu a jednoduchú integráciu s domácou automatizačnou technikou Crestron.

Výstupy dvojice subwooferov

Jeden subwoofer vyžaduje optimálne umiestnenie, aby sa zabránilo akustickým špičkám a poklesu nízkej frekvencie v hlavnej polohe počúvania. Model AV8805 podporuje dva subwoofery. Ak sú používané na rôznych miestach, dokážu vyrovnať nízku frekvenciu pre presnejšie basy kdekoľvek v miestnosti.

mz_av8805_n_b_re_101_crop_600px.jpg

Multi-Source / Multi-room (Viac zdrojov / viac miestností)

Čokoľvek vaše rodinná zábava potrebuje, to AV8805 prináša: môžete si vychutnať nastavenie priestorového zvuku v hlavnej miestnosti a súčasne prehrávať stereofónny zvuk z iného zdroja v inej časti domu. Existujú všestranné možnosti konfigurácie vďaka 13-kanálovému spracovaniu.

  

Konektivita Smart TV

Marantz AV8805 môže byť ovládaný pomocou diaľkového ovládača Smart TV pomocou funkcie HDMI CEC, ktorá je priradená k vašej Smart TV. Jednoducho nastavte položku "HDMI Control" na ON v prijímači a potom nastavte "Smart Menu" na ON a spustite ovládanie AV8805 pomocou diaľkového ovládania televízora. Domovská obrazovka inteligentného menu vám poskytuje rýchly prístup k výberu zdroja a režimu priestorového zvuku, ponuke nastavenia AVR a štyrom Smart predvoľbám.

  

Jednoduché funkcie inteligentného výberu

AV8805 má na diaľkovom ovládači štyri tlačidlá inteligentného výberu, z ktorých každý uchováva preferované nastavenie; vstup, hlasitosť a konfiguráciu Audyssey - pre konkrétny zdroj. Stlačte jedno tlačidlo a AV8805 je dokonale nakonfigurovaný na čokoľvek, od Blu-ray alebo televízneho prijímača až po obľúbenú internetovú rozhlasovú stanicu.

Jednoduché nastavenie, jednoduché použitie

Pre jednoduchú inštaláciu je grafický displej AV8805 na obrazovke vybavený exkluzívnym nástrojom Setup Assistant, kombinovaným s príručkou Quick Start, ktorá poskytuje poradenstvo a optimalizuje kritické nastavenia pre čo najlepšiu kvalitu zvuku bez ohľadu na konfiguráciu.

Viac ako 60 rokov audiofilského dedičstva

Spoločnosť Marantz, založená v roku 1953, má dlhú a bohatú históriu navrhovania audio komponentov, ktoré objavujú milovníci hudby a kritickí poslucháči po celom svete. Pretože na hudbe záleží, AV8805 odráža našu dlhoročnú tradíciou poskytovania najlepšieho počúvania hudby a domáceho kina v v danej triede.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

AV Predzosilňovač Marantz AV8805 13.2 kanálový

AV Predzosilňovač Marantz AV8805 13.2 kanálový

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.