Vážení zákazníci, naša predajňa je cez prázdniny v sobotu zatvorená. Každú druhú sobotu sa na vás opäť tešíme od septembra. Prajeme krásne leto!

Viaczónový predzosilňovač Denon HEOS SuperLink

Den0090#Dnn#SK#1

Online objednávanie produktov Marantz a Denon cez e-shop je aktuálne dočasne pozastavené kvôli dlhšej nedostupnosti väčšiny modelov z portfólia týchto značiek. V prípade záujmu o produkty značky Marantz a Denon nás prosím vopred kontaktujte, aby sme vám preverili ich aktuálnu dostupnosť.
Kliknite sem pre dotaz na dostupnosť.

1 399,00 € s DPH

1 399,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Špeciálne navrhnutý s vlastným inštalátorom - a stavajúci na úspechu HEOS Link - Denon HEOS Super Link poskytuje pokrytie všetkých štyroch zón HEOS v jedinom 1U (1,75 "vysokom) šasi. S robustným ovládaním tretích strán od populárnych výrobcov vrátane Control4, Crestron, RTI, URC a ELAN je HEOS Super Link prispôsobiteľný v takmer akomkoľvek domácom audio prostredí profesionálnej kvality.

Každá zóna je vybavená stereo dvojicou predzosilňovačov a každá zóna môže byť konfigurovaná pre stereo alebo zmiešaný mono výstup. Systém maticového prepínania obsahuje 4 optické digitálne vstupy, 4 koaxiálne digitálne vstupy a 4 analógové stereo vstupy, z ktorých každý môže byť priradený k akejkoľvek zóne a každá zóna má špeciálny port USB pre pripojenie k externej jednotke USB.

Je vybavený tak, aby zvládol prakticky akúkoľvek kombináciu konfigurácie reproduktorov. HEOS Super Link ponúka vstavané vysoko- a nízkoprechodové filtre DSP - nastavuje akýkoľvek výstup na plný rozsah, subwoofer alebo satelitné reproduktory s nastaviteľnými bodmi prechodu.

Dva porty Ethernet LAN RJ-45 sú určené na pripojenie k sieti a zdieľanie internetového pripojenia s inými zariadeniami a HEOS Super Link je kompatibilný s ovládaním tretej strany.

HEOS Super Link je vybavený odnímateľnými nožičkami a pripevniteľnými rackovými ušami, ktoré umožňujú umiestnenie do rackov alebo políc.

Po inštalácii a pripojení je rýchle a jednoduché nastavenie a konfigurácia HEOS Super Link prostredníctvom aplikácie HEOS (pre iOS, Android a Kindle Fire).

Kľúčové vlastnosti

 • Plný domáci viaczónový zvuk - 4 zóny HEOS
 • Predzosilňovacie výstupy pre každú zónu vrátane vyhradených analógových, optických a koaxiálnych výstupov
 • Integrácia Amazon Alexa
 • Dva porty Ethernet
 • Stereo / Mono voliteľný výstup
 • Výška len 1RU - odnímateľné rackové uši sú súčasťou balenia
 • Dolby Digital / Dolby Digital + downmixing na stereo

Vlastnosti všetkých HEOS zariadení

Multiroom zvuk

Každá izba môže mať vlastný zvuk HEOS. Alebo zoskupte viacero zariadení, ktoré zaplnia dom s rovnakou skladbou. Viac miestností znamená viac možností.

Aplikácie a streamovacie služby

Cloud hudba, streamovanie hudby a hudobná knižnica - všetky vaše obľúbené zdroje sú podporované touto úžasnou bezplatnou aplikáciou. 

Ohromujúca zvuková kvalita

Nie je náhodou, že zariadenia HEOS vytvárajú čistý zvuk. Vyrábajú ich odborníci z Denonu, inovátori v oblasti zvuku už viac ako 100 rokov.

Jednoduché nastavenie

Je úžasné, ako rýchlo môžete začať počúvať vaše zariadenia HEOS. Umiestnite svoj produkt a počas niekoľkých minút počúvate hudbu. Je to naozaj také jednoduché.

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Typ zariadenia: Kompaktný sieťový WiFi predzosilňovač
 • Podporované formáty: HEOS Super Link podporuje obrazové formáty JPG, PNG, BMP a GIF
  Streamovanie AAC, MP3, WMA (cez službu TuneIn)
  WMA: Až do 192 kb/s AAC a MP3: Až 320kbps vrátane WAV, ALAC a FLAC: až do 24-bit / 192kHz vrátane. DSD: 2,8 MHz, 5,6 MHz
Sieť
 • Ethernet

Rozmery

 • Výška: 50mm
 • Šírka: 430mm
 • Hĺbka: 384mm
 • Váha: 5kg

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Viaczónový predzosilňovač Denon HEOS SuperLink

Viaczónový predzosilňovač Denon HEOS SuperLink

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.