Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Predzosilňovač Daniel D’Agostino Momentum HD

56 569,00 € s DPH za 1 ks

Možnosti

56 569,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Predzosilňovač Momentum HD je jediným, ktorý dokáže z monobloku Momentum M400 a stereo koncového zosilňovača Momentum S250 vyťažiť absolútne maximum. Stavia na úspechu predošlého modelu s pridaním označenia „HD,“ ktoré označuje výrazné zlepšenie v celkovej dynamike (high dynamic).

Ako všetky ostatné zosilňovače modelového radu Momentum, aj predzosilňovač Daniel D’Agostino Momentum HD využíva komplementárnu obvodovú topológiu pre čo najväčší rozsah a elimináciu akéhokoľvek šumu. Celá obvodová štruktúra predzosilňovača Momentum HD je diskrétna, to znamená, že v ňom nenájdete žiadne operačné zosilňovače. Konštrukcia „zero-feedback“ prináša neuveriteľnú muzikálnosť. Úprava hlasitosti na predzosilňovači Momentum HD je riešená pomocou poľa rezistorov, ktoré sú riadené optickým radičom, ktorý predstavuje tú najdokonalejšiu formu ovládania hlasitosti.

1 – Tlačidlá pre výber zdroja

5 – Ovládač intenzity výšok

2 – Indikátor nastavenia hlasitosti

6 – Tlačidlo vypnúť / zapnúť

3 – Ovládač hlasitosti

7 – Tlačidlo pre obídenie prispôsobenia zvuku

4 – Ovládač intenzity basovej zložky

 

Úplne nové diskrétne diferenciálne FET obvody na vstupe disponujú každý zdvojeným zdrojom prúdu a vstupná impedancia dosahuje hodnoty až 1MΩ. Táto neuveriteľne vysoká vstupná impedancia dokonale izoluje vstupný stupeň a zároveň aj celú signálovú cestu od akýchkoľvek externých vplyvov.

Celá vstupná časť predzosilňovača Momentum HD bola skonštruovaná nanovo, čo prinieslo jemné detaily, odtienky a neuveriteľne bohatý zvuk, ktorý bol predtým nedosiahnuteľný.

1 – XLR vstup pre ľavý kanál

7 – Prepínač napájania

2 – XLR výstup pre ľavý kanál

8 – Vstup pre napájací kábel

3 – 12V trigger výstup

9 – IEC konektor napájania

4 – RS-232 riadiaci konektor

10 – DC výstup z napájacieho zdroja

5 – Bluetooth anténa

11 – XLR výstup pre pravý kanál

6 – XLR vstup pre pravý kanál

12 – DC výstup predzosilňovača

Hlavný transformátor predzosilňovača Daniel D’Agostino Momentum HD je pre maximálnu izoláciu od okolia umiestnený vo vlastnom separátnom šasi. Oproti svojmu predchodcovi je o 33% väčší a môže sa pýšiť unikátnou technológiou vinutia, ktorá bola prvýkrát využitá v monobloku D’Agostino Momentum M400, vďaka čomu bolo možné dosiahnuť väčší výkon so zachovaním pôvodných rozmerov. Riadiace obvody predzosilňovača sú úplne oddelené od jeho audio obvodov vďaka oddelenému napájaniu. Samozrejmosťou sú taktiež špeciálne filtračné obvody, ktoré filtrujú RF rušenie z elektrickej siete.

Využívajúc väčší dostupný výkon môžu výkonové stupne predzosilňovača pracovať s o 36% väčším napätím, vďaka čomu sa výrazne zlepšila mikro a makro dynamika. Pre jednoduchšie ovládanie je predzosilňovač Momentum HD vybavený Bluetooth diaľkovým ovládaním, vďaka čomu je ho možné ovládať z omnoho väčšej vzdialenosti bez potreby priamej viditeľnosti zariadenia.

Celkový vzhľad predzosilňovača Momentum HD skvele dopĺňa celý rad zariadení D’Agostino Momentum s medenými prvkami šasi. Na prednej strane predzosilňovača je možné zobraziť aktuálnu hlasitosť, polaritu a stav, či je stíšený alebo nie. Výberové tlačidlá po výbere vstupu svietia, aby bolo jasné, ktorý vstup je aktívny.

Technické parametre

 • Vstupy: 6 x symetrické XLR stereo
 • Výstupy: 2 x symetrické XLR stereo
 • Frekvenčná odozva:
  •  0,1Hz – 1MHz, -0,5dB
  •  20Hz – 75kHz, ±0dB
 • Celkové harmonické skreslenie: < 0,02%, 20Hz – 20kHz
 • Odstup signál / šum: -70dB
 • Zisk: -10,95dB alebo +26dB, prepínateľný
 • Vstupná impedancia: 1MΩ
 • Výstupná impedancia: 10Ω
 • Rozmery (V x Š x H): 10,8 x 45 x 30cm
 • Váha: 45kg vrátane zdroja

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Predzosilňovač Daniel D’Agostino Momentum HD

Predzosilňovač Daniel D’Agostino Momentum HD

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.