Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Antivibračné hifi podložky pod elektroniku IsoAcoustics OREA Indigo

IsA0020#IsA#SK#1

Antirezonančné hifi podložky pod elektroniku. Vhodné pod zosilňovač, prevodník, prehrávač... Nosnosť 7,2kg na podložku.

68,00 € s DPH za 1 ks

Skladom do 5 dní

68,00 €

Detaily

Antirezonančné podložky OREA Indigo sú ideálnym doplnkom pre elimináciu parazitných vibrácií z okolitého prostredia. Je možné ich použiť pod zosilňovače, CD prehrávače, gramofóny, reproduktory alebo aj prevodníky. Sú vyrábané zo sústruženej oceli a majú veľmi nízky profil, vďaka čomu poskytujú vašim komponentom skvelú stabilitu.

Každá z antirezonančných podložiek IsoAcoustic OREA Indigo unesie 7,2kg záťaže. Sú označené modrým krúžkom v spodnej časti. V závislosti od hmotnosti komponentu vám odporúčame kúpiť aspoň 3 podložky pre čo najlepšiu stabilitu a výsledný efekt.

Technické parametre

 • Rozmery (priemer x výška): 58 x 33mm
 • Náklon: nie
 • Nosnosť: 7,2kg na podložku
 • Balenie: 1ks podložky

Modelový rad antirezonančných hifi podložiek IsoAcoustics OREA

Antirezonančné hifi podložky modelového radu OREA poskytujú dokonalé odizolovanie vašich prehrávačov, zosilňovačov alebo gramofónov od okolitých ruchov. Odstránenie parazitných vibrácií posúva zvuk vašej stereo zostavy na úplne novú úroveň. Po namontovaní týchto podložiek svoju hifi zostavu nebudete poznať. Čistota, perfektná priestorovosť a otvorenosť sú len niektoré atribúty, ktoré vám tieto hifi podložky v kombinácií s vašou elektronikou môžu priniesť.

OREA-Group-1-crop.jpg

Podložky IsoAcoustic OREA sú ideálnym doplnkom pre vaše elektronické komponenty ako sú zosilňovače, prevodníky, CD prehrávače alebo dokonca aj reproduktory alebo gramofóny.

Každý model antirezonančných hifi podložiek OREA je navrhnutý pre inú nosnosť. Každý model je vybavený farebným krúžkom, ktorý označuje typ modelu a jeho nosnosť. Jednotlivé izolátory modelového radu OREA sú predávané osobitne po 1ks pre väčšiu flexibilitu pri výbere potrebného počtu antirezonančných podložiek. Pre každý komponent odporúčame kúpiť najmenej 3 antirezonančné podložky v závislosti od hmotnosti daného komponentu.

Horná časť hifi podložiek IsoAcoustic OREA je špeciálne navrhnutá tak, aby dokonale priľnula ku spodnej časti hifi komponentu, zatiaľ čo spodná časť podložky zabezpečuje perfektný kontakt s podložkou, na ktorej je položená. Vnútro antirezonančných podložiek OREA je navrhnuté tak, aby dokonale tlmilo akékoľvek rezonancie, vďaka čomu získate presnejší zvuk, lepšiu separáciu nástrojov a dokonalé holografické zobrazenie priestoru.

Pre dosiahnutie čo najväčšieho efektu odporúčame pôvodné nožičky z vášho hifi zariadenia odmontovať úplne alebo umiestniť antirezonančné podložky IsoAcoustic OREA vedľa pôvodných nožičiek.

Celková nosnosť jednotlivých modelov antirezonančných hifi podložiek OREA je nasledovná:

 • OREA Graphite: 1,8kg na podložku
 • OREA Bronze: 3,6kg na podložku
 • OREA Indigo: 7,2kg na podložku
 • OREA Bordeaux: 14,4kg na podložku

Antirezonančné podložky OREA sú navrhnuté pre použitie vo viac kusoch tak, aby sa súčet nosností jednotlivých podložiek rovnal celkovej hmotnosti hifi komponentu, pod ktorým budú použité, to znamená: celková nosnosť = nosnosť jednej podložky x počet všetkých podložiek pod komponentom.

Celková nosnosť podložiek

Počet podložiek

OREA Graphite
1,8kg na podložku

OREA Bronze
3,5kg na podložku

OREA Indigo
7,2kg na podložku

OREA Bordeaux
14,5kg na podložku

3

5,4kg

10,8kg

21,6kg

43,5kg

4

7,2kg

14,4kg

28,8kg

58kg

5

9kg

18kg

36kg

72,5kg

6

10,8kg

21,6kg

43,2kg

87kg

Bežne odporúčame pod každý komponent použiť aspoň 3 – 4 antirezonančné podložky OREA. Avšak, najdôležitejšie je aby spolu mali nosnosť, ktorá sa rovná hmotnosti daného komponentu.

Rozloženie hmotnosti daného komponentu je taktiež potrebné brať do úvahy. Ak máte komponent, ktorý je ťažší na zadnej strane, môžete použiť 3 podložky a rozmiestniť ich tak, že 2 umiestnite do rohov na zadnej strane a 1 dáte do stredu na prednú stranu.

Časté otázky zákazníkov k hifi podložkám OREA

 • Je možné použiť hifi podložky IsoAcoustic OREA aj pre reproduktory?
  Áno, tieto antirezonančné sú skvelým doplnkom aj pre vaše reproduktory. Stále platí, že potrebujete toľko podložiek, ktorých nosnosť spolu sa rovná alebo prevyšuje hmotnosť vašich reproduktorov.

 • Ako si mám vybrať podložky, ktoré sú pre mňa najvhodnejšie?
  Každý typ antirezonančných podložiek OREA má svoju maximálnu nosnosť na jednu podložku. Minimálne odporúčame pre každý komponent kúpiť aspoň 3ks podložiek. Výber závisí od toho aká je hmotnosť komponentu alebo reproduktora, pod ktorý ich chcete použiť. Všetky informácie nájdete uvedené pri každom z jednotlivých produktov antirezonančných podložiek OREA.

 • Aký má limit nosnosti na výsledný zvuk?
  Nosnosť jednotlivých hifi podložiek je vždy uvedená pri danom produkte. Ak by ste tieto podložky zaťažili väčšou váhou, než pre akú boli vyrobené, ovplyvní to ich schopnosť izolovať daný komponent od rezonancií z okolia.

 • Aký efekt má použitie antirezonančných podložiek?
  Každý komponent vašej hifi zostavy môže trpieť vplyvom nežiadúcich rezonancií z okolitého prostredia. Odstránenie parazitných vibrácií vám pomôže dosiahnuť novú úroveň zvuku. Vaša zostava bude hrať presnejšie, zlepší sa celkový priestor a separácia nástrojov. Podložky je možné použiť pod reproduktory, prehrávače, gramofóny, zosilňovače...

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Antivibračné hifi podložky pod elektroniku IsoAcoustics OREA Indigo

Antivibračné hifi podložky pod elektroniku IsoAcoustics OREA Indigo

Antirezonančné hifi podložky pod elektroniku. Vhodné pod zosilňovač, prevodník, prehrávač... Nosnosť 7,2kg na podložku.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.