AV Receiver Marantz NR1509

579,00 € s DPH

Na objednávku

Možnosti

579,00 €

Detaily

Marantz NR1509 štíhly 5.2-kanálový AV receiver s HEOS

5.2 kanálový AV prijímač Marantz NR1509 s tenkým profilom, ktorý nezabije výkon pre vzhľad, podporuje dokonalý zvuk s vysokým rozlíšením s Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio. So 6 vstupmi HDMI, vrátane jedného na prednom paneli, je NR1509 plne kompatibilný s najnovšími špecifikáciami videa 4K Ultra HD vrátane full rate 60 Hz, subvzorkovaním 4: 4: 4 Pure Color, BT.2020, HDR a Dolby Vision. Model NR1509 je vybavený výkonovým zosilňovačom s vysokoprúdovými diskrétnymi tranzistormi na podporu zvuku s vysokým rozlíšením. Vychutnajte si svoje obľúbené hudobné služby prostredníctvom technológie Bluetooth, Apple AirPlay alebo aplikácie HEOS. Ovládajte NR1509 svojím hlasom a Amazon Alexa - stiahnite si zručnosti HEOS Home Entertainment a požiadajte Alexu, aby prehrávala, pozastavila alebo zastavila hudbu, prepínala vstupy pre rôzne prehrávače médií, zvýšila hlasitosť a ďalšie (nie je k dispozícii vo všetkých krajinách). Požadovaný je update firmvéru.

Kľúčové vlastnosti

 • Štíhly profil, ktorý je polovičný oproti tradičnému AVR, prináša výnimočný výkon a kvalitu zvuku
 • 5-kanálový diskrétny výkonový zosilňovač s 85 W na kanál
 • 6 vstupov HDMI - vrátane jedného vstupu na prednom paneli - s plnou podporou HDCP 2.2
 • Prenos plnej rýchlosti 4 k / 60 Hz, 4: 4: 4 farebné rozlíšenie, HDR a BT.2020, kompatibilita s Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma (HLG)
 • Podporuje priestorové zvukové formáty ako Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio
 • Schopnosť dekódovať zvukové súbory ALAC, FLAC a WAV s vysokým rozlíšením do 24-bit/ 192-kHz - plus DSD 2.8MHz a 5.6MHz vám umožnia vychutnať si hudbu presne tak, ako ju umelec zamýšľal
 • Vstavaná bezdrôtová technológia HEOS pre multiroom
 • Ovládanie hlasom Amazon Alexa prostredníctvom zručností HEOS Home Entertainment
 • Streamujte najobľúbenejšie hudobné služby - napríklad Spotify, TuneIn, Deezer a mnoho ďalších - prostredníctvom aplikácie Bluetooth, AirPlay alebo aplikácie HEOS
 • Integrovaný vstup Phono na priame pripojenie gramofónu
 • Optimalizujte svoj zvukový zážitok pomocou Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ pre bezproblémové nastavenie v prostredí vášho počúvania
 • Asistent inštalácie, pokročilé grafické používateľské rozhranie a aplikácia Marantz 2016 AVR pre jednoduché vysielanie
 • Zabudované Wi-Fi s dvojpásmovou podporou 2,4 GHz / 5 GHz (dvojitá antenna)

Výkonný, štíhly, 5-kanálový diskrétny zosilňovač

Vďaka sekcii vysokoprúdového výkonového zosilňovača získate výnimočný zvuk a najnovšie formáty pre filmy a hudbu s rovnakým výkonom na všetkých piatich kanáloch so schopnosťou ovládať nízkoohmové reproduktory pre nádherný zvuk. TrueHD a DTS-HD Master Audio pre pôsobivú skúsenosť domáceho kina. Tenký profil je polovicou výšky tradičného AVR, pričom prináša dynamickú kvalitu zvuku, ktorá definuje dokonalosť Marantzu.

Najnovšia HDMI konektivita

Obsahuje šesť HDMI vstupov - s jedným HDMI vstupom na prednom paneli pre rýchle pripojenie - každý podporuje HDCP 2.2, 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Pure Color sub-vzorkovanie, Dolby Vision, HLG, High Dynamic Range (HDR) a BT.2020 prechod.

Možnosti HEOS, Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay

Duálna anténa umožňuje prehrávanie najpopulárnejších hudobných služieb prostredníctvom aplikácie Bluetooth, AirPlay alebo aplikácie HEOS. Počúvajte svoje zoznamy skladieb na Spotify, TuneIn, Deezer a ďalších službách.

HEOS Multi-room streamovanie

Vstavaná technológia HEOS vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v ktorejkoľvek miestnosti vášho domova pre bezdrôtové celoplošné zvukové zážitky. Prehrajte rovnakú skladbu v každej miestnosti, alebo vyberte inú skladbu pre každú pripojenú miestnosť - voľba je na vás. Vychutnajte si hudbu zo Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer alebo vaše lokálne knižnice hudobných súborov. S dodatočnými komponentmi HEOS, ako reproduktory s podporou HEOS, môžete prehrávať všetku vašu hudbu v jednej miestnosti alebo v mnohých.

Hlasové ovládanie Amazon Alexa

Vychutnajte si hands-free ovládanie s Amazon Alexa a svojím hlasom. Upravte hlasitosť, preskočte na ďalšiu stopu, prepnite vstupy pre rôzne prehrávače médií a ďalšie - "Stačí sa spýtať." Stiahnite si zručnosť HEOS Home Entertainment Skill a umožnite hlasové príkazy Amazon Alexa pre vaše zariadenia NR1509, HEOS a ďalšie vybrané produkty spoločnosti Marantz.

(Nie je dostupné vo všetkých krajinách. Vyžaduje update firmvéru.)

Podpora High-resolution Audio

Schopnosť dekódovať zvukové súbory ALAC, FLAC a WAV s vysokým rozlíšením až do 24-bit / 192-kHz, rovnako ako stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD) vám umožní vychutnať si hudbu presne tak, ako zamýšľal umelec. Počúvajte hudbu cez port USB na prednom paneli alebo cez sieťové zdroje.

Integrovaný vstup Phono

Jednoducho pripojte analógový gramofón k prijímaču a vychutnajte si čistý zámer každej nahrávky svojej vinylovej kolekcie.

Marantz 2016 AVR Remote

Aplikácia Marantz 2016 AVR Remote pre iOS a Android vám poskytuje úplnú kontrolu nad najnovšími sieťovými AV prijímačmi Marantz. Použite ju na zapnutie / vypnutie, nastavenie hlasitosti, vstupu a nastavenia, alebo okamžite prepnite na aplikáciu HEOS.

Audyssey MultEQ pre jednoduché nastavenie a kalibráciu miestnosti

Optimalizujte svoj zvukový zážitok pomocou aplikácií Audyssey MultEQ, aplikácie MultEQ Editor, Dynamic Volume a Dynamic EQ pre bezproblémové nastavenie vášho prostredia posluchu.

Pomocou dodaného meracieho mikrofónu MultEQ analyzuje výstup každého reproduktora (vrátane subwooferu) a generuje presné digitálne filtre, ktoré optimalizujú každý kanál pre správnu frekvenčnú a časovú odpoveď. Použite Audyssey Dynamic EQ na dosiahnutie jasného dialógu a širokopásmovej reakcie aj pri zníženej hlasitosti alebo Audyssey Dynamic Volume, aby ste predišli šokom a normalizovali hlasitosť pri prepínaní obsahu medzi reklamami a TV programami. Aplikácia MultEQ Editor (k dispozícii na zakúpenie) vám umožňuje prispôsobiť zvuk presnejšie špecifickým problémom vo vašej izbe a upraviť zvuk podľa vašich osobných preferencií.

NR1509_features_Audyssey-multeq.png

Dvojica výstupov subwoofera

Podporuje duálne subwoofery pre rovnomerné basové odozvy s nízkou frekvenciou vo vašom prostredí počúvania. Vychutnajte si presné basy bez akustických špičiek alebo poklesov bez ohľadu na to, kde umiestnite subwoofer.

Smart TV konektivita

Jednoducho ovládajte prijímač pomocou diaľkového ovládača Smart TV pomocou funkcie HDMI CEC, ktorá je priradená k vašej Smart TV. Jednoducho nastavte "HDMI Control" na ON v prijímači, potom nastavte "Smart Menu" na ON a začnite ovládať NR1509 pomocou diaľkového ovládania televízora. Domovská obrazovka inteligentného menu vám umožňuje rýchly prístup k výberu zdroja a režimu priestorového zvuku, ponuku nastavení AVR a štyri chytré predvoľby.

Jednoduché funkcie inteligentného výberu

Štyri funkčné tlačidlá inteligentného výberu na priloženom diaľkovom ovládači uchovávajú preferované nastavenie - vrátane vstupov, hlasitosti a konfigurácie Audyssey - pre konkrétne zdroje. Stlačením tlačidla prijímač dokonale konfiguruje pre ľubovoľný zdroj, od Blu-ray až po televízny set-top box, na vaše obľúbené internetové rozhlasové stanice a ďalšie.

Pokročilá podpora zákazníckej inštalácie

Všetky AV prijímače Marantz 2018 ponúkajú rozšírenú podporu pre jednoduchú integráciu inštalácie u zákazníka. Funkcia technológie vzdialeného riadenia systému "ihiji Invision", technológia vzdialeného monitorovania a správy "Domotz Pro" s vyhradeným webovým rozhraním na ovládanie a nastavenie vášho AV prijímača z počítača v tej istej sieti. Umožnite inštalátorovi ľahko monitorovať stav pripojených produktov a vzdialene odstraňovať problémy z inej lokality, alebo na cestách.

Viac ako 60 rokov audiofilského dedičstva

Spoločnosť Marantz založená v roku 1953 má dlhú a bohatú históriu navrhovania audio komponentov, ktoré objavujú milovníci hudby a kritickí poslucháči po celom svete. Pretože na hudbe záleží, NR1509 prináša našu dlhoročnú tradíciu poskytovania najlepšieho počúvania hudby a filmu vo svojej triede.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej

Skvelé hodnotenie radu elektroniky radu "R" od T+A v magazíne Hi-Fi voice

zdroj obr. Hi-Fi Voice U našich susedov v Českej republike práve vyšla nová recenzia na prehrávač MP 2000 R MK II a integrovaný zosilňovač PA 2000 R z radu "R" od spoločnosti T+A. Ako už sme pri T+A zvyknutí, produkty znova obstáli na výbornú s vysokým ocenením celkovej výrobnej kvality,...
Čítať ďalej

Nové drevené prevedenia pre stĺpové reproduktory z radu Utopia III EVO a Sopra

Okrem prevedení Black Lacquer, Carrara White a Ash Grey, stĺpové reproduktory Scala Utopia EVO a Maestro Utopia EVO z radu Utopia III EVO sú už dostupné aj v úplne nových prevedniach: svetlý orech (Noyer Naturel) a tmavý orech (Noyer Foncé). Materiál použitý na výrobu týchto nádherných prevedení...
Čítať ďalej