AV Receiver Denon AVR-X250BT Čierna

Den0001#Dnn#SK#1

Pri výkone 130 W na kanál, zabezpečuje 5.1-kanálový AV receiver AVR-X250BT kvalitné domáce kino prístupné všetkým. Sledujte svoje obľúbené relácie v plnom 4K Ultra HD rozlíšení a jednoducho pripojte svoje mediálne komponenty a herné systémy k piatim vstupom HDMI - alebo streamujte hudbu so zabudovaným rozhraním Bluetooth.

249,00 € s DPH

Na objednávku

249,00 €

Detaily

5.1-kanálový 4K Ultra HD AV Receiver s Bluetooth

Prijímač AVR-X250BT, ktorý je súčasťou radu Denon X-Series, ovláda kvalitné domáce kino s výkonom 130 W na kanál. Vychutnajte si svoje obľúbené filmy a relácie pomocou Full 4K Ultra HD, Dolby TrueHD a DTS-HD na všetkých piatich HDMI vstupoch a s podporou HDCP 2.2 na troch vstupoch. 5.1-kanálový AVR-X250BT je vybavený technológiou Bluetooth na bezdrôtové prehrávanie hudby z akéhokoľvek kompatibilného zariadenia a pamätá si až osem spárovaných zariadení, aby rodina a priatelia mohli počúvať svoje obľúbené skladby. Sprievodca Setup Assistant vám pomôže začať hrať ľahko a rýchlo. Navyše dedičstvo autority zvuku Denon zaručuje, že si budete užívať najnovšie technológie a najvyššiu kvalitu s každým počúvaním.

Vysokovýkonný 5-kanálový zosilňovač z diskrétnych súčiastok s režimom ECO

Vďaka diskrétnym vysokoprúdovým zosilňovačom na všetkých kanáloch prináša AVR-X250BT vysoký výkon 130 W na kanál (6 ohmov, 1 kHz, 1%, 1 napájaný kanál). Meniče s nízkou impedanciou poskytujú pracovnú stabilitu pre širokú škálu reproduktorov a vytvárajú vyvážený tonálny zvuk. Model AVR-X250BT je vybavený piatimi vstupmi HDMI s podporou plného prenosu 4K / 60 Hz a podporou HDCP 2.2 na troch vstupoch.

Vyrobené pre 4K Ultra HD

Vdýchnite nový život do tradičných zdrojov

Model AVR-X250BT je vybavený pokročilou sekciou HDMI s piatimi vstupmi, ktoré ponúkajú úplné 4K Ultra HD, HDR, BT.2020, Wide Color Gamut, subvzorkovanie 4: 4: 4 Pure Color, rovnako ako video prechod 21: 9 a 3D a podporu HLG (Hybrid Log-Gamma) pre výnimočnú farbu, jasnosť a kontrast. HDCP 2.2 je podporovaný na troch vstupoch pre obsah chránený proti kopírovaniu.

HDMI-4KUHD.jpg

Videoformáty novej generácie

AVR-X250BT podporuje formát videa s vysokým dynamickým rozsahom (HDR). Je dokonca pripravený na HLG (Hybrid Log Gamma). HLG ponúka technológiu HDR cez obsah TV vysielania.

featureContentHDR_eu.png

Nastavenie a pripojenie s ľahkosťou

Príručka rýchleho spustenia produktu AVR-X250BT obsahuje jednoduché a jasné pokyny na začatie používania. Po pripojení televízora k AVR-X250BT cez HDMI sa na obrazovke televízora zobrazí exkluzívny Denon Setup Assistant, ktorý vás krok za krokom prevedie nastavením. Riadok farebne kódovaných pripojení reproduktorov je umiestnený vodorovne, takže organizovanie a pripojenie vodičov reproduktorov je jednoduché.

Integrovaný Bluetooth

Vaše obľúbené skladby máte na dosah ruky. Streamujte hudbu z počítača alebo inteligentných zariadení pomocou AVR-X250BT a vstavaného rozhrania Bluetooth. Môže si zapamätať až osem spárovaných zariadení Bluetooth, preto pozvite rodinu a priateľov, aby ste mohli zdieľať svoju hudbu a vychutnať si kvalitu zvuku zariadenia AVR-X250BT. Ak chcete streamovať cez Bluetooth, jednoducho vyberte Denon AVR-X250BT z ponuky Bluetooth na vašom smart zariadení.

D_X550BT_bluetooth_logo_eu.png

Rýchle voľby pre užívateľský príjemné audio nastavenie

Predný panel Denon AVR-X250BT obsahuje štyri tlačidlá rýchleho výberu, ktoré uchovávajú preferované nastavenia zvuku pre každý zdroj. Prepnite medzi zvukom televízora, Blu-Ray, prehrávačmi médií a ďalšími funkciami - a zariadenie AVR-X250BT upraví nastavenia ekvalizéru podľa vašich predvolieb pre daný mediálny zdroj. Pomocou tlačidiel na prednom paneli alebo výberom toho istého rýchleho výberu na diaľkovom ovládači AVR môžete rýchlejšie ovládať.

Kompatibilita s Denon HEOS Link

Pripojte AVR-X250BT k Denon HEOS Link (predáva sa samostatne) pre bezdrôtové prenosy hudby a dokonalú kvalitu zvuku. HEOS Link umožňuje s AVR-X250BT prehrávať takmer neobmedzené online streamingové služby ako Spotify, TIDAL a ďalšie. Prostredníctvom HEOS LINK môžete pridať zvuk s viacerými miestnosťami do zvukového systému domáceho kina a môžete si prehrávať rôzne skladby v rôznych miestnostiach, alebo rovnakú skladbu v každej miestnosti. K dispozícii je tiež schopnosť ovládať vaše skúsenosti HEOS pomocou hlasových povelov Amazon Alexa. Vychutnajte si viac hudby a flexibility s rovnakou skvelou kvalitou Denon.

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Typ zariadenia: AV receiver
 • Počet kanálov: 5.1
 • Podporované formáty: Dolby TrueHD / Dolby ProLogic Il / DTS HD Master

Zvukové charakteristiky

 • Výkon na kanál: 130 W (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanál)
 • Zosilňovač: 5 x Oddelený zosilňovač

Vstupy

 • 2 x analógový
 • 2 x kompozitný
 • 5 x HDMI
 • 2 x digitálny optický

Výstupy

 • 1 x HDMI
 • 1 x subwoofer
 • 1 x kompozitný

Sieť

 • Sieťové funkcie: Bluetooth

Rozmery

 • Výška: 151 mm
 • Šírka: 434 mm
 • Hĺbka: 319 mm
 • Váha: 7,5 kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

PowerFlower™ – poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...
Čítať ďalej
goldring-pribeh.png

Príbeh spoločnosti Goldring - Najstarší výrobca prenosiek na svete

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly1906 - Založenie spoločnosti 1920 - Značka kvality 1930 - Počiatky elektrických prenosiek 1940 - Druhá svetová vojna 1950 - Prepínateľné prenosky 1960 - Úspechy v stereo segmente 1970 - Prvé...
Čítať ďalej

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej