AV Receiver Denon AVR-X550BT Čierna

Den0002#Dnn#SK#1

Pri výkonoch 130 wattov na kanál ponúka 5.2-kanálový AV receiver AVR-X550BT Denon kvalitné domáce kino za prijateľnú cenu. Vychutnajte si filmy a programy s plným 4K Ultra HD rozlíšením a Dolby Vision a päticou HDMI vstupov (a jedným výstupom) na podporu multimediálnych prehrávačov. Navyše AVR-X550BT podporuje Bluetooth pre bezproblémové streamovanie hudby.

249,00 € s DPH

Na objednávku

249,00 €

Detaily

5.2 kanálový AV prijímač s Bluetooth

5.2-kanálový AV prijímač Denon AXR-X550BT prináša kvalitné domáce kino za dostupnú cenu. Sledujte svoje obľúbené filmy a relácie s výnimočnou čistotou obrazu vďaka funkcii Full 4K Ultra HD, Dolby Vision a HDCP 2.2 (podporované na troch z piatich HDMI vstupov). Streamujte hudbu so zabudovaným rozhraním Bluetooth alebo prehrávajte skladby MP3, WMA, FLAC a MPEG-4 / AAC cez port USB na prednom paneli. Sprievodca Setup Assistant a merací mikrofón umožňujú to najjednoduchšie začatie fungovania. A s viac ako 100-ročnou históriou v audio technológiách je zaručené, že Denon AVR-X550BT vám poskytne zvukovú vernosť a čistotu obrazu, ktoré výrazne zlepšia všetky aspekty vášho domáceho kina.

Výkonný 5-kanálový zosilňovač s módom ECO

Vďaka diskrétnym vysokoprúdovým zosilňovačom na všetkých kanáloch, AVR-X550BT prináša vysoký výkon 130 wattov na kanál (6 ohmov, 1kHz, 1% THD, 1 napájaný kanál). Meniče s nízkou impedanciou poskytujú pracovnú stabilitu pre širokú škálu reproduktorov a vytvárajú tonálne vyvážený zvuk. Model AVR-X550BT je vybavený päťvstupňovou sekciou HDMI s podporou plnej rýchlosti 4K / 60 Hz a podporou HDCP 2.2 na troch vstupoch.

Prispôsobené pre 4K Ultra HD

Vdýchnite nový život starším zdrojom

Model AVR-X550BT je vybavený pokročilou sekciou HDMI s 5 vstupmi, ktoré ponúkajú subvzorkovanie plného 4K Ultra HD, HDR (High Dynamic Range), BT.2020, Wide Color Gamut, 4: 4: 4 Pure Color a 21: 9 a 3D video prechody, Dolby Vision kompatibilitu a podporu HLG (Hybrid Log-Gamma). HDCP 2.2 je podporovaný na 3 vstupoch pre obsah chránený proti kopírovaniu.

HDMI-4KUHD.jpg

Videoformáty novej generácie

AVR-X550BT podporuje formát videa s vysokým dynamickým rozsahom (HDR). Je dokonca pripravený pre Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision transformuje zážitky z pozerania s úžasným jasom, kontrastom a farbou. HLG ponúka technológiu HDR cez obsah TV vysielania.

dolby-vision_eu.png

Jednoduché nastavenie a pripojenie

Integrovaná príručka rýchleho spustenia AVR-X550BT poskytuje jednoduché a jasné pokyny, ako začať. Po pripojení televízora k AVR-X550BT cez HDMI sa na obrazovke televízora zobrazí exkluzívny Denon Setup Assistant, ktorý vás krok za krokom prevedie nastavením. Rad farebne kódovaných pripojení reproduktorov je umiestnený vodorovne, takže organizovanie a pripojenie vodičov reproduktorov je jednoduché. Navyše je AVR-X550BT vybavený meracím mikrofónom, ktorý prispôsobuje kritické systémové parametre pre najvyššiu zvukovú vernosť, nastaviac váš reproduktorový systém a priestor na počúvanie.

Zabudovaný Bluetooth

Vaše obľúbené skladby mate na dosah ruky. Streamujte hudbu z počítača alebo inteligentných zariadení pomocou AVR-X550BT a vstavaného rozhrania Bluetooth. Pamätá si až osem spárovaných zariadení Bluetooth, preto pozvite rodinu a priateľov, aby ste mohli zdieľať svoju hudbu a vychutnať si kvalitu zvuku zariadenia AVR-X550BT. Ak chcete streamovať cez Bluetooth, jednoducho vyberte Denon AVR-X550BT z ponuky Bluetooth na vašom smart zariadení.

D_X550BT_bluetooth_logo_eu.png

Aplikácia Denon AVR Remote App na bezproblémové ovládanie

Lepšie ovládanie vo vašom zadnom vrecku. Aplikácia Denon 500 Series Remote app pre iOS a Android umožňuje v AVR-X550BT ešte jednoduchšie nastaviť hlasitosť, zapnúť alebo vypnúť, vypnúť hudbu a vybrať zdroj. Stiahnite si aplikáciu Denon 500 Series Remote ešte dnes.

app_control_tab_new_eu.png

Rýchle voľby pre užívateľsky prívetivé audio ladenie

Predný panel Denon AVR-X550BT obsahuje štyri tlačidlá rýchleho výberu, ktoré uchovávajú preferované nastavenia zvuku pre každý zdroj. Prepínajte medzi zvukom TV, Blu-Ray, prehrávačmi médií a ďalšími funkciami a AVR-X550BT upraví nastavenia EQ podľa vašich predvolieb pre tento mediálny zdroj. Pomocou tlačidiel na prednom paneli alebo výberom toho istého rýchleho výberu na diaľkovom ovládači AVR môžete ovládať rýchlejšie.

Predný USB port pre audio s vysokým rozlíšením

Okrem mnohých analógových a digitálnych AV konektorov je AVR-X550BT vybavený portom USB na prednom paneli pre pohodlné prehrávanie zvuku. Je kompatibilný so širokou škálou prenosných zariadení USB a podporuje formáty MP3, WMA, FLAC a MPEG-4 / AAC. Či chcete počúvať svoje najnovšie súbory vo formáte MP3, alebo sa ponoríte do verných záznamov FLAC s audiofilskou kvalitou, máte rýchly prístup k vašim obľúbeným skladbám.

Kompatibilný s Denon HEOS Link

Pripojte AVR-X550BT k Denon HEOS Link (predáva sa samostatne) pre bezdrôtové streamovanie hudby a dokonalú kvalitu zvuku. HEOS Link umožňuje AVR-X550BT prehrávať takmer neobmedzené online streamingové služby ako Spotify, TIDAL a ďalšie. Prostredníctvom HEOS Link môžete tiež pridať HEOS multi-room audio do zvukového systému domáceho kina a prehrávať rôzne skladby v rôznych miestnostiach, alebo rovnakú skladbu v každej miestnosti. K dispozícii je tiež schopnosť ovládať vaše HEOS možnosti pomocou hlasových povelov Amazon Alexa. Po pripojení použite na vzdialené ovládanie AVR aplikáciu HEOS. Vychutnajte si viac hudby a flexibility s rovnakou skvelou kvalitou Denon

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Typ zariadenia: AV receiver
 • Počet kanálov: 5.1
 • Podporované formáty: Dolby TrueHD / Dolby ProLogic Il / DTS HD Master

Zvukové charakteristiky

 • Výkon na kanál: 130W (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanál)
 • Zosilňovač: 5 x Oddelený zosilňovač

Vstupy

 • 2 x analógový
 • 2 x kompozitný
 • 5 x HDMI - HDCP2.2 support / HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC / Dolby Vision / HLG
 • 2 x digitálny optický
 • USB

Výstupy

 • 1 x kompozitný
 • 2 x subwoofer

Sieťové funkcie

 • Bluetooth

Rozmery

 • Výška: 151 mm
 • Šírka: 434 mm
 • Hĺbka: 319 mm
 • Váha: 7,5 kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

PowerFlower™ – poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...
Čítať ďalej
goldring-pribeh.png

Príbeh spoločnosti Goldring - Najstarší výrobca prenosiek na svete

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly1906 - Založenie spoločnosti 1920 - Značka kvality 1930 - Počiatky elektrických prenosiek 1940 - Druhá svetová vojna 1950 - Prepínateľné prenosky 1960 - Úspechy v stereo segmente 1970 - Prvé...
Čítať ďalej

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej