AV Receiver Denon AVR-X2500H 7.2 kanálový Čierna

Den0007#Dnn#SK#1

Model AVR-X2500H je vybavený nástrojmi Dolby Atmos a DTS: X, najnovšími video technológiami; 4K Ultra HD, Dolby Vision ™, HDR10 a HLG; a 8 vstupmi a 2 výstupmi HDMI s podporou HDCP 2.2 na všetkých portoch. Streamujte Spotify®, Amazon Music, Deezer, Tidal a ďalšie služby s integrovaným systémom HEOS.

579,00 € s DPH

Na objednávku

579,00 €

Detaily

7.2 kanálový 4K AV prijímač s hlasovým ovládaním Amazon Alexa

Denon AVR-X2500H podporuje technológie Dolby Atmos®, DTS: X ™ a DTS Virtual: X® a najnovšie video technológie ako Dolby Vision ™, HDR, HLG a upscaling videa na 4K. Obsahuje 8 vstupov HDMI a 2 výstupy s HDCP 2.2 na všetkých portoch HDMI. Streamujte Spotify®, Pandora®, Tidal a ďalšie služby s multi-room bezdrôtovou technológiou HEOS, prehrávajte hudbu vo viacerých miestnostiach a ovládajte to všetko svojim hlasom prostredníctvom kompatibility s Amazon Alexa. AVR-X2500H je zábavným centrom, ideálnym pre vlastné integrácie, ktoré vám pomôže vytvoriť dokonalé domáce kino. Vďaka vyše 100-ročnej histórii excelentnosti zvuku v spoločnosti Denon pre skutočných zvukových nadšencov zaručujeme najkvalitnejší zvuk.

Kľúčové vlastnosti

 • Vysokovýkonný 7.2-kanálový AV prijímač s výkonom 95 W na kanál a 7 výkonnými zosilňovačmi, ktoré sú naladené tak, aby poskytovali klasický a dynamický zvuk Denon
 • Podporuje technológie Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X pre dokonalý trojrozmerný zvukový zážitok
 • Kompatibilita hlasového ovládania Amazon Alexa umožňuje bezdrôtové ovládanie vášho AVR-X2500H a bezdrôtových hudobných služieb.
 • HDMI vstupy a výstupy 8/2; 4K Ultra HD 60 Hz s podporou HDCP 2.2 na všetkých HDMI portoch
 • Dolby Vision, HDR10, Hybrid Log-Gamma (HLG), farebné rozlíšenie 4: 4: 4 a BT.2020
 • Oceňovaný asistent inštalácie Denon a pokročilé grafické užívateľské rozhranie pre jednoduchú a intuitívnu inštaláciu
 • Streamujte najpopulárnejšie hudobné služby - Spotify, Pandora, TuneIn, Deezer a mnoho ďalších - prostredníctvom aplikácie Bluetooth, AirPlay alebo aplikácie HEOS
 • Vstavaná bezdrôtová technológia HEOS pre viac miestností
 • Možnosti externého a IP riadenia pre integráciu riešení tretích strán a sériový port RS-232C pre vzdialené monitorovanie
 • Prehrávanie bezstratových súborov zvuku WAV, FLAC, ALAC a DSD (2,8 / 5,6 MHz)
 • Pripojenie Smart TV na ovládanie AVR pomocou diaľkového ovládania televízora pomocou rozhrania HDMI CEC
 • Vstup Phono pre pripojenie gramofónu a prehrávanie vinylových záznamov
 • DSP čip so štyrmi 300MHz DSP jadrami na podporu najnovších potrieb spracovania videa a zvuku
 • Posilnená Zóna 2 pre zobrazenie až dvoch rôznych zdrojov
 • Dvojica výstupov subwoofera vyhladzuje nízke frekvencie pre lepšie rozptýlenie basov
 • Optimalizujte akustickú funkciu miestnosti s Audyssey MultEQ XT a dodávaným mikrofónom a stojanom / Dynamic EQ & Volume

Výkonný 7.2 kanálový zosilňovač s najnovšími špecifikáciami domáceho kina

Vďaka diskrétnym vysokoprúdovým zosilňovačom na všetkých kanáloch prináša AVR-X2500H vysoký výkon pri 95 wattoch na kanál (8 ohmov, 20 Hz-20 kHz, 0,08% THD). Meniče s nízkou impedanciou poskytujú pracovnú stabilitu pre širokú škálu reproduktorov a vytvárajú vyvážený tonálny zvuk. Model AVR-X2500H má trojrozmerné zvukové formáty Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X, ako aj sekciu HDMI s technológiou HDCP 2.2 a pokročilé spracovanie videa s upscalingom na 4K pre zdroje HDMI.

Podporuje najnovšie audio formáty

Ponorte sa do mnohorozmerného zvuku - zariadenie Denon AVR-X2500H využíva Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X.

Srdce vašej bezdrôtovej siete

Každý zvuk, celú vašu hudbu, ovládate bez námahy. Kompletné bezdrôtové pripojenie je zabezpečené prostredníctvom technológie Bluetooth a Wi-Fi. Model AVR-X2500H spolupracuje s Apple Airplay a Amazon Alexa, prináša špičkové hlasové ovládanie a neuveriteľný zvuk pre vašu domácu zábavu. Vstavaná technológia HEOS umožňuje AVR-X2500H stať sa ovládacím centrom bezdrôtovej zvukovej siete v celom dome.

Perfektné nastavenie od prvého spustenia

AVR-X2500H vás jednoducho prevedie cez nastavovací proces, aby ste zaistili čo najpresnejšiu konfiguráciu a optimalizovali všetky nastavenia pre čo najlepšiu kvalitu zvuku a videa. Systém merania miestnosti Audyssey MultEQ XT zaručuje skvelý zvuk v každej miestnosti.

Burácajúci 3D zvuk

Zvuk na správnom mieste

Cíťte každú dimenziu v Dolby Atmos. Dolby Atmos vás dopraví do príbehu s pohyblivým zvukom, ktorý tečie všade okolo vás s úchvatným realizmom. Vychutnajte si systém reproduktorov priestorového zvuku 5.2.2 vrátane 2 nadhlavných reproduktorov alebo 2 elevačných reproduktorov Dolby Atmos pre dokonalý zážitok z domáceho kina - vrátane prehrávača Dolby Surround upmixer pre starší obsah.

featureContentAtmos.jpg

Priblížte sa k akcii

Pôsobivý DTS: X ™ umocňuje zvuk, kde sa vyskytuje prirodzene v priestore, vytvára prirodzený, multidimenzionálny zvukový zážitok v domácnosti. Zlepšené ponorenie a zvýšený realismus vás privedú do sveta obľúbených filmov. Pribalený DTS Neural: X ™ dáva vašim filmom, hrám a hudbe realitu, ktorá nie je porovnateľná s tradičným 5.1-kanálovým priestorovým zvukom.

featureContentDTSX.jpg

Pokročilá HDMI video sekcia

Najnovšie video technológie

Najnovšie HDMI špecifikácie pre najlepší zážitok z domáceho kina. Všetkých osem HDMI vstupov - a dva HDMI výstupy - obsahujú podporu HDCP 2.2, ktorá vám umožní neobmedzený obsah chránený proti kopírovaniu. Sledujte filmy a prehliadajte video so 4K Ultra HD 60 Hz, 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkovaním, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) a formátom videa 21: 9, 3D a BT.2020 pass-through podpora pre výnimočnú farbu, jas a kontrast.

featureContentHDMI.jpg

Video formáty novej generácie

AVR-X2500H podporuje formát videa s vysokým dynamickým rozsahom (HDR). Je dokonca pripravený pre Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision transformuje zážitky z pozerania s úžasným jasom, kontrastom a farbou. HLG ponúka technológiu HDR cez obsah TV vysielania.

dolby-vision_eu.png

Nastavujte a pripájajte s ľahkosťou

Spustite svoj AVR-X2500H za chvíľku, perfekte prispôsobený vašim potrebám.

Konektivita SMART TV

Ovládajte zariadenie Denon AVR-X2500H pomocou diaľkového ovládača Smart TV pomocou funkcie HDMI CEC, ktorá je súčasťou vášho Smart TV. Jednoducho nastavte položku "HDMI Control" na ON vo vašom prijímači, potom nastavte "Smart Menu" na ON a začnite ovládať AVR-X2500H pomocou diaľkového ovládania televízora. Domovská obrazovka inteligentného menu vám poskytuje rýchly prístup k výberu zdroja a režimu priestorového zvuku, ponuke nastavenia AVR a štyrom Smart predvoľbám.

smart_remote_001_580px.png

Prispôsobený zvuk pre akúkoľvek izbu

Model AVR-X2500H je vybavený systémom akustického merania miestnosti Audyssey MultEQ XT. S dodaným mikrofónom presne analyzuje výstup každého reproduktora, aby optimalizoval každý kanál. Okrem toho ďalšia aplikácia Audyssey MultEQ Editor (dostupná na zakúpenie) umožňuje pokročilým používateľom ísť "pod kapotu" pre ďalšie prispôsobenie a vyladenie vášho audio prostredia.

featureContentSetup.jpg

Zabudovaná technológia Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay

Srdce vašej bezdrôtovej siete. Pre bezdrôtové pripojenie Bluetooth a Wi-Fi je zariadenie Denon AVR-X2500H vybavené pokročilým systémom vysielača s dvojitou anténou pre robustné vysielanie aj v preťaženom mestskom prostredí. Vychutnajte si počúvanie vášho obľúbeného zvukového obsahu bezdrôtovo z vašich inteligentných zariadení.

connectivity_tab_logos_Denon_24082018.pn

Všetko pod kontrolou

Lepšie ovládanie vo vašom zadnom vrecku. Voľná aplikácia Denon AVR Remote pre iOS a Android umožňuje používať AVR-X2500H ešte jednoduchšie – môžete tak nastaviť hlasitosť, zapnúť alebo vypnúť, vypnúť hudbu, vybrať zdroj alebo prepnúť na HEOS. Stiahnite si zadarmo aplikáciu Denon Remote na váš smartfón ešte dnes.

AVR-X1500H_connectivity_app_control_tab_

Rýchle voľby pre uľahčenie nastavení videa

Predný panel Denon AVR-X2500H obsahuje štyri tlačidlá rýchleho výberu, ktoré uchovávajú preferované nastavenia zvuku pre každý zdroj. Prepínajte medzi zvukom televízora, Blu-Ray, prehrávačmi médií a ďalšími zariadeniami - a AVR-X2500H upraví nastavenia EQ podľa vašich predvolieb pre tento mediálny zdroj. Pomocou tlačidiel na prednom paneli alebo výberom toho istého rýchleho výberu na diaľkovom ovládači AVR môžete rýchlejšie ovládať.

Pokročilé spracovanie zvuku

Vyskúšajte neobyčajnú kvalitu zvuku z hudobných nahrávok aj filmov.

Vychutnajte si nádhernú vernosť zvuku

Objavte neuveriteľnú vernosť zvukových stôp s vysokým rozlíšením a vychutnajte si hudbu ako zamýšľal umelec. AVR-X2500H má schopnosť dekódovať viacero typov bezstratových súborov, vrátane ALAC, FLAC, WAV (až 24 bitov / 192 kHz), rovnako ako stopy DSD 2.8MHz a 5.6MHz (audiofilný formát SACD). Počúvajte zvuk vo vysokom rozlíšení prostredníctvom zariadení pripojených k sieti, ako je počítač alebo NAS, alebo zo zariadenia pripojeného na USB.

featureContentHighResolutionAudio.jpg

Phono vstup pre gramofóny

So zabudovaným vstupom gramo prenosky vám AVR-X2500H umožní pripojiť váš gramofón a prehrávať vinylové záznamy. Užite si svoju archívnu kolekciu s výnimočnou kvalitou a zvukom.

AVR-X1500H_sound_proccessing_phono_eu.pn

Dvojica výstupov pre subwoofer

Ponorte sa do rovnomerne rozložených, presných basov. AVR-X2500H je vybavený dvoma výstupmi pre subwoofer, aby sa vyhladili nízke frekvencie a zabezpečilo sa ich lepšie rozptýlenie. Žiadne počuteľné vrcholy alebo poklesy - len silné, priestor vypĺňajúce hlboké basy.

AVR-X1500H_sound_proccessing_dual_sub_eu

Získajte úžasnú skúsenosť s HEOS

Vychutnajte si obľúbenú hudbu v každej miestnosti vášho domova bezdrôtovo so zabudovanou technológiou HEOS. Prehrajte rovnakú skladbu v každej miestnosti, alebo vyberte inú skladbu pre každú pripojenú miestnosť - voľba je na vás. Tiež pracuje s Amazon Alexa poskytujúcou špičkové ovládanie hlasom a neuveriteľný zvuk pre všetku vašu domácu zábavu - alebo to všetko ovládajte pomocou bezplatnej aplikácie HEOS. Streamujte hudbu uloženú vo vašej domácej sieti - pripojte sa k bezdrôtovým reproduktorom HEOS alebo dokonca k iným prijímačom s podporou HEOS a počúvajte v celom dome. Vychutnajte si hudbu z aplikácií TuneIn, internetových rádií, Spotify, Amazon Prime Music, Soundcloud, Tidal, Napster alebo Deezer.

heos_room.png

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Typ zariadenia: AV receiver
 • Počet kanálov: 7.1
 • Podporované foráty: DTS HD Master / DTS:X / DTS Neural:X / Dolby TrueHD / Dolby Atmos / Dolby Surround / Viackanálové stereo / MP3 / WMA / AAC / FLAC / ALAC/ WAV / FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/24
 • Multiroom zóny: 2 x

Zvukové charakteristiky

 • Výkon na kanál: 150W (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanál)
 • Zosilňovač: 7 x Oddelený zosilňovač

Vstupy

 • 2 x kompozitný
 • 4 x analógový
 • HDMI 7 x HDCP 2.2 support / HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC / Dolby Vision / HLG
 • 2 x digitálny optický
 • Phono MM
 • USB

Výstup

 • 1 x komponentový
 • 1 x združený
 • 2 x subwoofer

Sieť

 • Ethernet
 • Wifi
 • HEOS Multiroom a streamovanie / AirPlay 2

Rozmery

 • Výška: 167 mm
 • Šírka: 434 mm
 • Hĺbka: 339 mm
 • Váha: 12 kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

PowerFlower™ – poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...
Čítať ďalej
goldring-pribeh.png

Príbeh spoločnosti Goldring - Najstarší výrobca prenosiek na svete

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly1906 - Založenie spoločnosti 1920 - Značka kvality 1930 - Počiatky elektrických prenosiek 1940 - Druhá svetová vojna 1950 - Prepínateľné prenosky 1960 - Úspechy v stereo segmente 1970 - Prvé...
Čítať ďalej

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej