AV Receiver Denon AVR-X3400H Čierna

999,00 € s DPH

Na objednávku

999,00 €

Detaily

7.2-kanálový surround AV prijímač AVR-X3400H ponúka dokonalý zážitok z domáceho kina s funkciami Dolby Atmos a DTS: X a bezkonkurenčnou možnosťou prehrávania hudby vďaka vstavanej technológii HEOS.

OHROMUJÚCI 3D-ZVUK

Vychutnajte si vynikajúci zážitok z priestorového zvuku s najnovšími audio formátmi vrátane Dolby Atmos a DTS: X. Riešenie zosilňovača AVR-X3400H umožňuje v konfigurácii 5.1.2 spustiť dve vyhradené horné reprosústavy. Exkluzívny DTS Virtual: X™ dodáva pôsobivý zážitok bez ohľadu na počet nainštalovaných reproduktorov.

VÝKONNÝ 7.2 KANÁLOVÝ ZOSILŇOVAČ S REŽIMOM ECO

Vďaka vysokokapacitným diskrétnym výstupným súčiastkam na všetkých kanáloch AVR-X3400H prináša vysoký výkon a dosahuje maximum až 180 wattov na kanál. K dispozícii je aj režim automatického nastavenia, ktorý upravuje maximálny dostupný výkon podľa úrovne hlasitosti, ako aj ekologický merač na obrazovke, ktorý vám umožňuje vidieť zníženie spotreby energie v reálnom čase.

PRIPRAVENÝ NA BUDÚCNOSŤ DOMÁCEHO KINA

Pokročilá video sekcia AVR-X3400H je plne kompatibilná s najnovšími špecifikáciami HDMI a HDCP 2.2 a je pripravená na akýkoľvek zdroj 4K Ultra HD. High Dynamic Range (HDR), kompatibilita s Dolby Vision, Hybrid Log Gamma (HLG) a eARC (enhanced Audio Return Channel). Môžete si vychutnať aj obrázky s vysokým rozlíšením z pôvodných analógových a digitálnych zdrojov.

SRDCE VAŠEJ BEZDRÔTOVEJ SIETE

Každý zvuk, celú vašu hudbu, ovládate bez námahy. Kompletné bezdrôtové pripojenie je zabezpečené prostredníctvom technológie Wi-Fi a Bluetooth, podporuje technológiu Apple Airplay. Vstavaná technológia HEOS umožňuje AVR-X3400H stať sa ovládaným aplikáciou v bezdrôtovej zvukovej sieti v celom dome s viacerými miestnosťami.

PERFEKTNÉ NASTAVENIE OD ZAČIATKU

Model AVR-X3400H vás jednoducho prevedie cez nastavovací proces, aby ste dosiahli čo najpresnejšiu konfiguráciu. Optimalizuje všetky nastavenia pre najlepšiu možnú kvalitu zvuku a videa v systéme od začiatku. Najmodernejší systém merania miestnosti Audyssey MultEQ XT32 poskytuje najlepší zvuk v každej izbe.

ZVUK NA SPRÁVNOM MIESTE

Zažite všetky rozmery v programe Dolby Atmos. Dolby Atmos vás prenesie do príbehu s pohyblivým zvukom, ktorý preteká všade okolo vás s úchvatným realizmom. Vychutnajte si systém reproduktorov priestorového zvuku 5.1 a pridajte 2 ďalšie horné reproduktory alebo 2 reproduktory Dolby Atmos pre dokonalý zážitok z domáceho kina - vrátane prehrávača Dolby Surround upmixer pre starší obsah.

PRIBLÍŽTE SA AKCII

DTS: X ™ umocňuje pohlcujúci zvuk, ako sa vyskytuje prirodzene v priestore a vytvára živý a multidimenzionálny zvukový zážitok v domácnosti. Zlepšené ponorenie a zvýšený realismus vás privedú do sveta obľúbených filmov. V prípade, že nemôžete nainštalovať špecializované výškové alebo priestorové reproduktory, DTS Virtual:X umožní kompletné hlboké zážitky bez ohľadu na počet reproduktorov alebo konfiguráciu.

V KAŽDOM SMERE PRIPRAVENÝ NA BUDÚCNOSŤ

Všetkých osem HDMI vstupov a dva HDMI výstupy je kompatibiných s HDCP 2.2 a najnovšími špecifikáciami HDMI, vrátane 4k Ultra HD 60Hz, 4: 4: 4 sub-vzorkovania Pure Color, High Dynamic Range (HDR), videa 21: 9 a podpory BT.2020. Dokonca sú pripravené na Enhanced Audio Return Channel (eARC) pre 3D audio vysielanie cez TV.

VDÝCHNE NOVÝ ŽIVOT EXISTUJÚCIM ZDROJOM

Model AVR-X3400H je vybavený pokročilým procesorom videa, ktorý umožňuje zdokonalenie existujúceho videa s nižším rozlíšením z akéhokoľvek analógového alebo digitálneho zdroja na skutočný 4K. Vďaka trom výstupom HDMI môžete dokonca pripojiť televízor a projektor do hlavnej miestnosti a zároveň prehrávať iný obsah obrazovky druhej zóny.

NOVÁ GENERÁCIA VIDEOFORMÁTOV

AVR-X3400H podporuje formát videa s vysokým dynamickým rozsahom (HDR). Je dokonca pripravený pre Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision transformuje zážitky z pozerania s úžasným jasom, kontrastom a farbou. HLG ponúka technológiu HDR cez vysielaný obsah.

MERAJTE VÁŠ ZVUK PRIAMO V MIESTNOSTI

AVR-X3400H je vybavený najmodernejším systémom akustického merania Audyssey MultEQ XT32, vrátane Audyssey Dynamic Volume, Dynamic EQ, LFC a SubEQ HT. Prostredníctvom týchto technológií a s dodávaným mikrofónom presne analyzuje výstup každého reproduktora, aby optimalizoval celkový zážitok z počúvania. Pomocou dodatočnej aplikácie Audyssey MultEQ Editor App (k dispozícii za úhradu) môžu veľmi pokročilí používatelia dokonca ísť hlbšie "pod kapotou", ak je to potrebné.

ODSTRIHNITE SVOJ ZVUK

Model AVR-X3400H je vybavený pokročilým systémom s dvojitou anténou pre robustné a bezchybné streamovanie s pripojením Bluetooth a Wi-Fi, rovnako ako Apple AirPlay pre priame prehrávanie hudby z iDevices od spoločnosti Apple.

VŽDY POD KONTROLOU

Pomocou aplikácie Denon 2016 AVR Remote môžete ovládať činnosť prijímača a dokonca ovládať pripojený prehrávač Denon Blu-ray. Pomocou aplikácie HEOS môžete jednoducho ovládať hudbu a streamovanie viacerých miestností.

ZVOĽTE SVOJE OBĽÚBENÉ ZDROJE

Uložte si preferovaný režim nastavení a zvuku pre každý zdroj, aby ste sa k nemu mohli vrátiť stlačením tlačidla na prednom paneli a na diaľkovom ovládači.

VÝKONNÉ AUDIO SPRACOVANIE S DIGITÁLNYM ZVUKOVÝM PROCESOROM

Čip DSP (Digital Sound Processor) v AVR ponúka obrovský procesorový výkon so 4 300 MHz jadrami DSP, ktoré dokážu spracovať viac ako 1 miliardu výpočtov za sekundu.

UŽITE SI NÁDHERNÚ ZVUKOVÚ VERNOSŤ

AVR-X3400H je vybavený dekódovaním zvuku vo vysokom rozlíšení s viacerými typmi bezstratových súborov vrátane ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit / 192-kHz spolu s kompatibilitou pre súbory DSD 2,8 / 5,6 MHz (DSD je formát kódovania zvuku SACD ).

PRUŽNÉ ZONÁLNE PREHRÁVANIE

S AVR-X3400H je možné vychutnať si 5.1-kanálový priestorový zvuk v jednej miestnosti, zatiaľ čo iná "zóna" prehráva iný zdroj - napríklad CD, audio streaming, alebo zdroj HDMI.

NAJLEPŠIA DOSTUPNÁ PODOBA ZVUKU

Pre optimálnu vernosť a najširší dynamický rozsah s najnižším skreslením obsahuje AVR pokročilé 32-bitové prevodníky AKM D/A na všetkých kanáloch. To zaručuje konzistentné vysokoverné a presné prispôsobenie všetkých kanálov, aby ste dosiahli dokonalý zážitok z počúvania.

ZÍSKAJTE OHROMUJÚCU SKÚSENOSŤ HEOS

Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek - a všade - v rámci vášho domova. Zdieľajte hudbu uloženú vo vašej domácej sieti, internetové rádiá alebo streamovacie služby s bezdrôtovými reproduktormi HEOS alebo dokonca s inými prijímačmi s podporou funkcie HEOS v celom dome. Ovládajte to všetko pomocou bezplatnej aplikácie HEOS. Vychutnajte si hudbu zo Spotify, internetového rádia TuneIn, či služieb Sound Cloud, Tidal, Napster, alebo Deezer.

Technické parametre

 • Typ zariadenia: AV receiver
 • Počet kanálov: 7.2
 • Podporované formáty: Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Surround DTS-HD Master, DTS:X, DTS Neural:X viackanálové stereo
 • Výkon na kanál: 180W / 6 Ohm, 1kHz, 1%, jeden kanál 135W / 6 Ohm, 1kHz, 0,7%, dva kanály súčasne 105W / 8 Ohm, 20Hz - 20kHz, 0,08%, dva kanály súčasne
 • Vstup
  • 2 x komponentný
  • 3 x kompozitný
  • 2 x digitálny optický
  • 2 x digitálny koaxiálny
  • HDMI 8 / 3, s podporou HDCP 2.2, CEC, eARC, Auto LipSync
  • 1 x USB vpredu
 • Výstup
  • 1 x komponentný
  • 2 x s nezávislým nastavením
  • 2 x linkový pre ZONE 2
 • Sieť
  • Ethernet
  • Bluetooth 3.0 + EDR, profily A2DP 1.2, AVRCP 1.5, kodek SBC
  • WiFi 802.11a/b/g/n dual band
 • Rozmery
  • Výška: 167mm
  • Šírka: 434mm
  • Hĺbka: 389mm
  • Váha: 11kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

PowerFlower™ – poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...
Čítať ďalej
goldring-pribeh.png

Príbeh spoločnosti Goldring - Najstarší výrobca prenosiek na svete

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly1906 - Založenie spoločnosti 1920 - Značka kvality 1930 - Počiatky elektrických prenosiek 1940 - Druhá svetová vojna 1950 - Prepínateľné prenosky 1960 - Úspechy v stereo segmente 1970 - Prvé...
Čítať ďalej

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej