AV Receiver Denon AVR-X7200W

1 990,00 € s DPH

-500,00 €

2 490,00 € s DPH

Na objednávku

Možnosti

1 990,00 €

Detaily

Privítajte nového lídra radu Denon AVR 2014-2015. S monolitickým zosilňovačom oddelenej konštrukcie pre ľavý / pravý kanál dokonalej kvality a zákazkovými tranzistormi DHCT (Denon High Current Transistors) je AVR-X7200W zaručene najlepším vo svojej triede. Poskytuje kvalitný zvuk s minimálnym rušením. Vďaka vstavanému Wi-Fi a Bluetooth je perfektne pripravený pre všetky sieťové služby, vrátane Spotify Connect, AirPlay, sieťového streamovania hudby a internetového rádia.

Prostredníctvom svojich 8 HDMI vstupov (vrátane jedného na prednom paneli) zvláda  prehrávať video 4k 60Hz, a dokonca aj prevzorkovanie videa na rozlíšenie 1080p a 4k 60 Hz.

Pridajte k tomu zbrusu nový Dolby Atmos, trojicu HDMI výstupov s funkcionalitou multi-source / multizone a integrovanú Audyssey EQ XT32 / Sub EQ HT / LFC pre zaručenie ideálnej kalibrácie vášho nastavenia. Jedinečná funkcia Denon Link HD zaručujúca maximálne potešenie zo zábavy pracuje v kombinácii s AL32 Multi Channel a DDSC-HD32 pre vyššie rozlíšenie prehrávania zvuku. Radi ponúkneme všetko pre najkomplexnejší zážitok s AVR.  

Dolby Atmos

S funkciou Dolby Atmos zvuk ožíva zo všetkých smerov, vrátane nadhľadu, vyplní domáce kino úžasnou jasnosťou, silou, detailom a hĺbkou. AVR-X7200W má procesorový výkon pre spustenie viacerých obálok, Audyssey EQ XT32 kalibrácia 7, 9 alebo 11 kanálový Dolby Atmos layout pomocou konfigurácií 5.1.2, 5.1.4, 7.1.2, 7.1.4* alebo 9.1.2 * využije stropné alebo Dolby Atmos kompatibilné reproduktory. Konfigurácia reproduktorov 5.1.2 je založená na tradičnom usporiadaní reproduktorov 5.1 doplnená o 2 nadzemné a Dolby Atmos kompatibilné reproduktory. Konfigurácia 5.1.4 je založená na rozložení  reproduktorov 5.1 so 4 nad hlavou, alebo Dolby Atmos kompatibilnými reproduktormi. 7.1.2 alebo 7.1.4 konfigurácia je založená na rozložení reproduktorov 7.1 so 4 nad hlavou, alebo Dolby Atmos kompatibilnými reproduktormi. Konfigurácia 9.1.2 je založený na rozložení reproduktorov 9.1 s 2 reproduktormi nad hlavou. (* S prídavným výkonovým zosilňovačom.)

Vybavený 7+1 vstupmi a 2+1 výstupmi HDMI, ktoré plne podporujú 4K displeje budúcej generácie
Osem systémov je k dispozícii pre 4K video signál s podporou HDMI vstupov. Jeden z týchto systémov je umiestnený v prednej časti, takže môžete ľahko vychutnať video z videokamery, hernej konzoly, alebo smartfónu. Výstup HDMI má nový terminál pre zonálny výstup popri 2 simultánnych systémoch umožňujúcich prepojenie HDMI vstupu videa a audia na výstup sub-zóny.

Vstavaný Bluetooth, Wi-Fi pripojenie na internet, AirPlay a DLNA

Mnoho prenosných zariadení je vybavených bezdrôtovou technológiou Bluetooth a vstavaný Bluetooth v AVR-X7200W  umožňuje prenášať vaše obľúbené audio záznamy až z 8 zariadení s technológiou Bluetooth (napr. chytré telefóny, prenosné audio prehrávače a tablety). So vstavanou bezdrôtovou technológiou Wi-Fi sa AVR-X7200W pripája k internetu prostredníctvom vašej domácej siete, otvára svet hudby z internetového rádia, rovnako ako predplatené streaming služby Spotify pomocou najmodernejšieho systému Spotify Connect. S AirPlay si môžete vychutnať počúvanie vašich skladieb bezdrôtovo z vášho prenosného zariadenia so systémom iOS, vrátane iPhone, iPod touch a iPad. DLNA certifikácia 1.5 ho umožňuje pripojiť k počítaču PC alebo Mac prostredníctvom domácej siete bezdrôtovo pre ďalšie možnosti streamovanie. Denon Remote App aplikácia umožňuje ľahko ovládať AVR-X7200W z prenosného zariadenia a je k dispozícii pre Apple a Android produkty, rovnako ako pre Kindle Fire.

Jednoduchá inštalácia, jednoduché použitie

Exkluzívny Denon Setup Assistant, spolu s naším sprievodcom Quick Start umožní váš systém správne pripojiť a nastaviť ľahko a rýchlo, takže môžete začať užívať skvelý priestorový zvuk domáceho kina s minimálnym úsilím. Setup Assistant ponúka jasnú grafiku a text na obrazovke, ktoré vás rýchlo a ľahko prevedú procesom nastavenia. Zároveň umožnia optimalizáciu kritických nastavení systému pre najlepšiu možnú kvalitu zvuku. 

Výkonný 9-kanálový diskrétny zosilňovač s režimom Eco

S každým kanálom dimenzovaným na maximálny výkon 210 wattov má AVR-X7200W  dizajn pre ľavý /pravý  oddelený monolitický výkonový zosilňovač so zákazkovými tranzistormi Denon a identickou topológiou obvodov na všetkých 9 kanáloch. Náš nový režim Eco ponúka možnosť znížiť celkovú spotrebu energie a má on-screen Eco Meter, ktorý vám umožní vidieť účinok zníženia spotreby elektrickej energie. Režim Auto Eco sa automaticky prepína medzi normálnym a Eco režimom, v závislosti na zvolenej úrovni hlasitosti a blok výkonového zosilňovača je schopný riadiť zaťaženie nízkou impedanciou reproduktorov až do 4 ohmov, pre kompatibilitu a stabilitu prakticky s každým modelom reproduktora.

Audyssey Multi EQ-XT32 / LFC

Jedná sa o najpresnejšie riešenie korekcie miestnosti s viac ako desať tisíc jednotlivých kontrolných bodov, ktoré umožňujú zachytiť a opraviť jemnejšie detaily problémov izby. Filtre s ultravysokým rozlíšením sú aplikované na všetky kanály, vrátane dvoch nezávislých subwooferov. Najväčšou výhodou je počuteľnosť v nízkom frekvenčnom pásme, kde je potreba korekcií najväčšia. Audyssey LFC používa psychoakustické algoritmy, aby sa zabránilo priechodu basov cez vaše steny a rušeniu susedov pri zachovaní výkonu basov v posluchovej miestnosti. AVR-X7200W je tiež pripravený na Audyssey Pro pre najpokročilejšie profesionálne korekcie miestností.

Funkcie Multiroom / Multisource

AVR-X7200W vám umožní vychutnať si zdroj programu v hlavnej zóne (v miestnosti, kde je umiestnený AVR-X7200W) a v zóne 2 a zóne 3. Zdroj môže byť rovnaký pre všetky zóny, alebo si môžete užívať rôzne zdroje v daných zónach, podľa svojich preferencií. Zdroje pre zóny môžu byť buď analógové alebo 2 kanálové digitálne zdroje PCM (vrátane optického, koaxiálneho, HDMI a sieťového pripojenia).

Technické parametre

 • Typ zariadenia: AV receiver
 • Počet kanálov: 9
 • Výkon na kanál: 210W / 6 Ohm, 1kHz, 1% skreslenie, jeden kanál 190W / 6 Ohm, 1kHz, 0,7% skreslenie, dva kanály 150W / 8 Ohm, 20Hz - 20kHz, 0,05% skreslenie, dva kanály
 • Vstup
  • 7 x analógové audio
  • 1 x phono MM
  • HDMI 8 / 3 s podporou ARC a Auto LipSync
  • 2 x digitálny optický
  • 2 x digitálny koaxiálny
  • 1 x USB s podporou FAT16 a FAT32
 • Výstupy
  • 1 x slúchadlá
  • 2 x nezávisle nastaviteľný
  • Analógové audio
   • ZONE 2
   • ZONE 3
   • 11.2 Pre out
 • Sieť
  • Ethernet
  • Sieťové funkcie
   • Air Play
   • DLNA
   • Internetové rádio
 • Rozmery
  • Výška: 195mm
  • Šírka: 434mm
  • Hĺbka: 473mm
  • Váha: 17,8kg

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

PowerFlower™ – poriadny magnet pre poriadne basy

Technológia PowerFlower™ sa nachádza v produktoch z ponuky spoločnosti Focal už viac než 20 rokov. Príbeh ako táto technológia využitia magnetov vznikla naozaj stojí za to. V čase, keď vznikala technológia PowerFlower™ mala spoločnosť Focal v úmysle priniesť na trh svoj prvý vysokovýkonný...
Čítať ďalej
goldring-pribeh.png

Príbeh spoločnosti Goldring - Najstarší výrobca prenosiek na svete

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly1906 - Založenie spoločnosti 1920 - Značka kvality 1930 - Počiatky elektrických prenosiek 1940 - Druhá svetová vojna 1950 - Prepínateľné prenosky 1960 - Úspechy v stereo segmente 1970 - Prvé...
Čítať ďalej

Vyberáme novú gramofónovú prenosku - ako na to, na čo si dať pozor

Obsah článku Kliknutím na nadpis preskočíte do konkrétnej kapitoly Ako vyzerá prenoska pre gramofón Ako spoznáte, že vašu prenosku alebo hrot je potrebné vymeniť Určite si koľko chcete do novej prenosky investovať Vymeniť prenosku alebo bude stačiť aj nový hrot? Dbajte na správny prítlak...
Čítať ďalej