Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Zdroj Naim XPS DR Čierna

Naim0017#Naim#SK#1

5 299,00 € s DPH

5 299,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Povýšte svoj zvuk na novú úroveň

Externý napájací zdroj Naim XPS ponúka jednoduché, ale zároveň veľmi efektívne vylepšenie vášho zdrojového Naim Audio komponentu. Môžete ho využiť pre vylepšenie zvukového prejavu CD prehrávača Naim CDX 2 alebo Naim DAC, ale taktiež aj pre sieťové prehrávače Naim NDS, Naim NDX, Naim ND5 XS a Naim HDX server. Je vybavený veľkým toroidným transformátorom s štyrmi osobitnými vinutiami, ktoré sú napojené na šesť nízkošumových regulátorov.

Kľúčové vlastnosti Naim XPS DR

  • 4 izolované vinutia transformátora, ktoré sú pripojené na 6 nízkošumových DR regulátorov – konfigurácia: 2 regulátory pre digitálne obvody +15V, ±10V pre DAC prevodníky a ±23V pre analógové obvody.
  • Úplne nové diskrétne regulátory – DR – pre čo najstabilnejšie napájanie z nízkym šumom.
  • Elegantné hliníkové šasi v čiernej farbe.

Samozrejmosťou sú špičkové technológie

Naim XPS DR je veľmi sofistikovaným napájacím zdrojom, ktorý je vybavený až šiestimi regulátormi, výstupmi s veľmi nízkym šumom a samozrejmosťou je taktiež aj toroidný transformátor. Antivibračné podložky naviac v kombinácií s nemagnetickým šasi naviac chránia kritické komponenty vo vnútri pred akýmikoľvek nežiaducimi vibráciami.

Upozorňujeme: So sieťovým prehrávačom NDX sú kompatibilné iba nové modely radu XPS, nie verzie „Olive“. Starší model „Olive“ XPS je stále kompatibilný s CD prehrávačmi CDX a CDS, serverom HDX a DAC. Ak si nie ste istí kompatibilitou, obráťte sa na svojho predajcu Naim Audio.

Technické parametre

  • Výstupy napájania: ±22V, ±10v, 2 x 15V
  • Váha: 12,4kg
  • Rozmery (V x Š x H): 87 x 432 x 314mm

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Zdroj Naim XPS DR Čierna

Zdroj Naim XPS DR Čierna

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.