Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Kategórie

Rad On Wall 

Pre stereo aj domáce kino

Nástenné reproduktory On Wall 301 a On Wall 302 boli navrhnuté tak, že ich zvukový prednes vás úplne pohltí a ocitnete sa tak v centre diania pri sledovaní vašich obľúbených filmov a vaša obľúbená hudba vás chytí za srdce už pri posluchu prvých tónov ktorejkoľvek skladby. Reproduktory modelového radu On Wall je možné pe...

Pre stereo aj domáce kino

Nástenné reproduktory On Wall 301 a On Wall 302 boli navrhnuté tak, že ich zvukový prednes vás úplne pohltí a ocitnete sa tak v centre diania pri sledovaní vašich obľúbených filmov a vaša obľúbená hudba vás chytí za srdce už pri posluchu prvých tónov ktorejkoľvek skladby. Reproduktory modelového radu On Wall je možné perfektne rozmiestniť okolo televízora, na stenu, ale taktiež si ich môžete dať aj na stojan.

Rokmi overené ľanové meniče

Exkluzívne ľanové meniče, ktoré si zamilovali tisíce audio nadšencov v modelových radov Aria a integrovaných reproduktorov 300 Series sú použite aj v modelovom rade On Wall. Dlhoročné skúsenosti spoločnosti Focal pri návrhu reproduktorov sú zárukou nezabudnuteľného zážitku z posluchu.

Kompaktná elegancia

Reproduktory On Wall 302 a On Wall 302 prichádzajú v dvoch elegantných prevedeniach, v bielom laku a v saténovej čiernej. Svojim moderným dizajnom určite zapadnú do akéhokoľvek interiéru a stanú sa jeho dizajnovým prvkom.

Čítať ďalej...

    Značky

    Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.