Typický zvuk Focal

Reproduktory Focal Vestia sú vyrábané priamo vo Francúzsku v dielňach značky Focal. Vďaka množstvu detailov, ktoré boli pri vývoji radu Vestia vylepšené prinášajú tieto reproduktory do vašej hudby množstvo doposiaľ nepočutých detailov, pýšia sa pevnejším basovým pásmom a väčšou detailnosťou výšok.

Reproduktory Focal Vestia
Stĺpový reproduktor Focal Vestia N°4

Rokmi overené technológie

Reproduktory Vestia prichádzajú vybavené meničmi Slatefiber, ktoré sú dobre známe už z modelového radu Chora a za 3 roky svojej existencie si vyslúžili veľké množstvo pozitívnych hodnotení odborných magazínov a najmä spokojných zákazníkov. V kombinácií s výškovým meničom TAM s obrátenou kupolou v tvare písmena „M“ tvoria tieto meniče dokonalý pár. Nechýbajú ani naklonené stojany, ktoré napomáhajú vytvoriť zvukovú scénu zameranú presne na poslucháča, vďaka čomu sa môžete ešte hlbšie ponoriť do svojej hudby.

Tradičná elegancia

Modelový rad Vestia je inšpirovaný rímskou (Vesta) a gréckou bohyňou (Hestia) domova. Spája estetiku s elegantným dizajnom a nenápadnými, avšak nadčasovými povrchovými úpravami. Predné panely reproduktorov sú efektne pokryté čiernou alebo bielou kožou v kombinácií s prevedením v čiernom laku, tmavom dreve alebo v svetlom dreve.

Regálový reproduktor Focal Vestia N°1

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov