Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Antivibračné podložky pod reproduktor IsoAcoustics Aperta (2ks v balení)

IsoAcoustics Aperta je antirezonančný hifi stojan navrhnutý pre malé až stredne veľké regálové reproduktory alebo štúdiové monitory. Balenie obsahuje 1 pár stojanov. Nostnosť až do 15,9kg.

229,00 € s DPH za 1 pár

Na objednávku

Možnosti

229,00 €

Detaily

IsoAcoustics Aperta je antirezonančný hifi stojan navrhnutý pre malé až stredne veľké regálové reproduktory alebo štúdiové monitory. Slovo Aperta v taliančine znamená „otvorené.“ Stojany IsoAcoustic Aperta v kombinácií s vašimi regálovými alebo menšími stĺpovými reproduktormi vytvárajú nádherný stereo obraz, v ktorom sa zvuku môžete doslova chytiť. Ich umelecký dizajn a skvelé izolačné vlastnosti posúvajú latku na úplne novú úroveň. Ako pri všetkých antirezonančných stojanoch IsoAcoustic, stojany radu Aperta prinášajú veľmi estetické a cenovo dostupné riešenie, ktoré vám zaručí výrazné zlepšenie zvukového prednesu malých až stredne veľkých reproduktorov. To všetko vďaka patentovanej „plávajúce“ konštrukcií, ktorou sa spoločnosť IsoAcoustic preslávila.

S rozmermi 155 x 190 x 7,5mm sú antirezonančné stojany IsoAcoustic Aperta vhodné pre štúdiové monitory, regálové reproduktory alebo menšie stĺpové reproduktory do hmotnosti 15,9kg.

Nové stojany IsoAcoustic Aperta sú vybavené unikátnym integrovaným systémom nakláňania, ktorý vám umožní nastaviť ideálny uhol naklonenia čo najpresnejšie vďaka označeniu uhlov na skrutkách.

Technické parametre

  • Rozmery (Š x H x V): 155 x 190 x 7,5mm
  • Náklon: až do 6,5°
  • Nosnosť: do 15,9kg
  • Obsah balenia: 1 pár antirezonančných stojanov

Modelový rad IsoAcoustic Aperta

Hliníkové antirezonančné hifi podložky ideálne pre regálové reproduktory a stredové reproduktory. Modelový rad hifi podložiek Aperta kombinuje patentované technológie spoločnosti IsoAcoustic spolu s vstavaným mechanizmom náklonu, ktorý je možné si prispôsobiť v rozsahu až 6,5° pre čo najlepšie odizolovanie reproduktora a dokonalé umiestnenie. Všetky podložky modelového radu Aperta sú dostupné v čiernom alebo striebornom farebnom prevedení.

Dokonalý zážitok z posluchu vašej obľúbenej hudby nezáleží len od kvality reproduktorov vašej hifi zostavy. Veľmi podstatným aspektom je aj ich správne umiestnenie a nastavenie. Už sa vám stalo, že ste si reproduktory doniesli domov zo štúdia a u vás doma zneli úplne inak? Antirezonančné stojany spoločnosti IsoAcoustic sú navrhnuté špeciálne tak, aby ste zo svojej vysnívanej hifi zostavy mohli získať maximum.

Spoločnosť IsoAcoustic sa sústreďuje na skúmanie ako doma získať čo možno najlepší zvuk a antirezonančné hifi podložky IsoAcoustic sú toho skutočným dôkazom.

„Rozdiel v presnosti zvuku, hĺbke, pevnosti basov a v celkovom zobrazení priestoru je naozaj úžasný.“ – Ed Marshall, cenami ovenčený producent a audio inžinier.

Patentované antirezonančné hifi stojany IsoAcoustics Aperta, čo v taliančine znamená „otvorené“, pomôžu vašim reproduktorom vytvoriť úžasný holografický trojrozmerný priestor. Reproduktory sa vznášajú nad povrchom vďaka čomu nevznikajú spätné odrazy a vylučujú odrazy späť do štruktúry, ktorá vytvára basový náter a vedie k nejasnosti a otvorenosti. Okamžite budete počuť rozdiel.

Antirezonančné hifi stojany radu IsoAcoustic Aperta boli navrhnuté špeciálne pre použitie s regálovými reproduktormi, stĺpovými reproduktormi alebo so štúdiovými monitormi. Sú dostupné vo viacerých veľkostiach pre takmer všetky bežné veľkosti malých až stredne veľkých reproduktorov.

Hliníkový rám hifi stojanov IsoAcoustic Aperta vytvára rovnobežníkovú štruktúru s izolátormi vo vrchnej časti a v spodnej časti pre čo najlepšie odizolovanie reproduktora od nábytku alebo podlahy. Pre jemné doladenie stojanu je možné zmeniť ich tvar, hrúbku a tvrdosť izolátorov. Rozdiel vo zvuku vašich reproduktorov spoznáte okamžite. Naviac, antirezonančné stojany Aperta majú zabudovaný systém naklonenia smerom hore alebo dole v rozmedzí až 6,5°.

Aby skvele zapadli do vašej hifi zostavy sú tieto hifi stojany vyrábané v dvoch farebných prevedeniach, v čiernej a striebornej, ktoré sa skvelo hodia do akéhokoľvek priestoru.

Spoločnosť IsoAcoustics sa snaží posúvať hranice kvality zvuku tak vysoko ako je to len možné. Keď ste už investovali prostriedky do kvalitnej hifi zostavy, je načase užívať si ten najlepší zvuk aký ste kedy doma mali – presný, s výbornou separáciou nástrojov a perfektným stereo obrazom. To všetko vďaka antirezonančným stojanom IsoAcoustic radu Aperta

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Antivibračné podložky pod reproduktor IsoAcoustics Aperta (2ks v balení)

Antivibračné podložky pod reproduktor IsoAcoustics Aperta (2ks v balení)

IsoAcoustics Aperta je antirezonančný hifi stojan navrhnutý pre malé až stredne veľké regálové reproduktory alebo štúdiové monitory. Balenie obsahuje 1 pár stojanov. Nostnosť až do 15,9kg.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.