Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Antivibračné hifi podložky pod reproduktor IsoAcoustics GAIA Titan Cronos (4ks v balení)

IsA0017#IsA#SK#1

Model antivibračných hifi podložiek pod reproduktory GAIA-TITAN Cronos pre stĺpové reproduktory a subwoofre do hmotnosti 281kg. Balenie obsahuje 4ks podložiek.

1 259,00 € s DPH za 1 balenie (4ks)

Skladom do 5 dní

1 259,00 €

Detaily

Model antivibračných hifi podložiek pod reproduktory GAIA-TITAN Cronos pre stĺpové reproduktory a subwoofre do hmotnosti 281kg.

GAIA-TITAN Cronos obsahuje skrutky M8 (13), M14 (21) a ½ palcové.

Modelový rad antirezonančných podložiek GAIA-TITAN

Využívajúc tie isté patentované technológie ako hifi podložky radu GAIA, modelový rad GAIA-TITAN prináša antirezonančné podložky z nosnosťou až do 280kg. Zvuk vašich reproduktorov zmenia úplne na nepoznanie – omnoho väčšia presnosť zvuku, lepšia separácia nástrojov a holografický priestor. Tieto antirezonančné podložky stačí jednoducho naskrutkovať namiesto pôvodných hrotov alebo iných podložiek. Každé balenie obsahuje 3 adaptéry pre najčastejšie rozmery skrutiek hrotov. Pre jednoduchšiu inštaláciu k nim odporúčame dokúpiť aj špeciálny zdvihák na ťažké reproduktory – IsoAcoustic F1 Speaker Jack.

gaia-titan-image-01.jpg

Najmodernejšie high-end reproduktory sú schopné dokonalého prednesu zvuku akejkoľvek nahrávky. Majú úderné basy, ale skvele si poradia aj s tými najmenšími detailmi. Podobne ako je to u pri športových autách so špeciálnymi pneumatikami, aj antirezonančné hifi podložky radu IsoAcoustic GAIA-TITAN umožňujú reproduktorom naplno využiť ich potenciál a prinášajú pozoruhodnú prirodzenosť prednesu, dokonalý holografický priestor a presnosť.

Antirezonančné hifi podložky GAIA-TITAN majú patentovanú konštrukciu spoločnosti IsoAcoustics, ktorá poskytuje dokonalú izoláciu reproduktorov od okolitého prostredia pričom zabraňujú horizontálnemu pohybu reproduktorov a vzniku akéhokoľvek typu rezonancií. Zmiernenie vnútorných odrazov od tvrdého povrchu má za následok väčšiu presnosť zvuku a holografické zobrazenie priestoru, vďaka ktorému sa budete chcieť zvuku doslova dotknúť. Celá zvuková scéna je otvorenejšia s dokonale prirodzeným a priestorovým zvukom.

Patentované technológie IsoAcoustic

 • „Odstránenie“ podlahy (regálu), na ktorom bol reproduktor umiestnení – Antirezonančné hifi podložky IsoAcoustic pracujú s energiou reproduktora tak, aby znížili akékoľvek vibrácie rezonujúce cez povrch, na ktorom je reproduktor umiestnený (podlaha, regál).

 • Zabránenie vzniku vnútorných odrazov – Vnútorné odrazy sú rezonancie, ktoré sa odrážajú späť do ozvučnice reproduktora a skresľujú tak zvuk, keďže sa replikujú do oboch kanálov. Pri posluchu ich vnímame v strede a môžu spôsobiť „zrútenie“ trojdimenzionálneho priestoru. Hifi podložky IsoAcoustic eliminujú tieto vnútorné odrazy vďaka čomu sa zachová úchvatný trojrozmerný priestor a vy budete mať pocit akoby ste sa zvuku priam dotýkali.

gaia-titan-image-02_1.png

Časté otázky zákazníkov k hifi podložkám GAIA-TITAN

 • Aké typy skrutiek sú s hifi podložkami GAIA-TITAN dodávané?
  Každý model antirezonančných podložiek GAIA-TITAN obsahuje v balení 3 rôzne typy skrutiek. Ak by ani jeden z týchto najčastejších rozmerov nevyhovoval, je možné doobjednať aj ďalšie veľkosti podľa typu reproduktora.
  Typy skrutiek, ktoré nájdete v balení sú nasledovné:
  •  GAIA-TITAN Cronos obsahuje skrutky M10 (16), M14 (21) a ½ palcové.
  •  GAIA-TITAN Rhea obsahuje skrutky M8 (13), M14 (21) a ½ palcové.
  •  GAIA-TITAN Thesis obsahuje skrutky M8 (13), M14 (21) a ½ palcové.

 • Sú hifi podložky GAIA-TITAN vhodné aj na kobercový povrch?
  Samozrejme, môžete ich požiť aj v prípade, že máte v posluchovej miestnosti koberec. Odporúčame však dokúpiť adaptéry pre kobercový povrch, ktoré zabezpečia čo najmenšiu styčnú plochu.

 • Ako zistím aký rozmer skrutiek potrebujem pre svoje reproduktory?
  Vo väčšine prípadov postačujú skrutky, ktoré sú dodávané priamo v balení. Ak by ste však s nimi mali problém, môžete veľkosť závitu zistiť priamo od predajcu, ktorý vám reproduktory dodal alebo napísať výrobcovi reproduktorov.

 • Čo ak moje reproduktory nemajú závity na skrutky?
  V takomto prípade by sme skôr odporúčali vybrať si vhodný model z modelového radu IsoAcoustic OREA, ktorý je vhodnou alternatívou.

 • Moje reproduktory sú o niečo ťažšie ako je uvádzaný limit nosnosti. Je možné podložky využiť aj napriek tomu?
  Hmotnostné limity sú určené tak, aby ste mohli pomocou antirezonančných podložiek dosiahnuť čo možno najlepší výsledok. Všeobecne sú hifi podložky IsoAcoustic schopné uniesť aj väčšiu váhu ako uvádzame v technických parametroch, ich výkon a teda celkový efekt, ktorý s nimi chcete dosiahnuť môže byť nedostatočný kvôli nadmernému zaťaženiu.

 • Aké majú antirezonančné hifi podložky GAIA výhodu oproti ostatným modelovým radom hifi podložiek IsoAcoustic?
  Tým, že hifi podložky GAIA a GAIA-TITAN sú pomocou skrutky priamo spojené s reproduktorom, umožňuje im to reagovať na zmeny jeho kinetickej energie, ktorú tak môžu riadiť vnútorné izolátory hifi podložiek GAIA. Toto im prináša určitú výhodu oproti ostatným modelom podložiek, ktoré na podstavu reproduktora priľnú vďaka gumenému povrchu.

 • Na základe čoho sú určené limity hmotnosti pri jednotlivých modeloch podložiek?
  Jednotlivé limity hmotnosti sú určené tak, aby hifi podložky poskytli čo najväčší možný stupeň izolácie bez preťaženia. Samozrejme, aj pri zaťažení väčšou hmotnosťou ako je uvádzané v technických parametroch sa im vo všeobecnosti nič nestane. Avšak, výsledný efekt, ktorý by vám antirezonančné podložky mali priniesť bude vďaka nadmernému zaťaženiu omnoho menší akoby ste očakávali.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Antivibračné hifi podložky pod reproduktor IsoAcoustics GAIA Titan Cronos (4ks v balení)

Antivibračné hifi podložky pod reproduktor IsoAcoustics GAIA Titan Cronos (4ks v balení)

Model antivibračných hifi podložiek pod reproduktory GAIA-TITAN Cronos pre stĺpové reproduktory a subwoofre do hmotnosti 281kg. Balenie obsahuje 4ks podložiek.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.