Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Zostava Focal Sopra N°2 a Naim NAP 250 DR, NDX 2, NAC 282

37 990,00 € s DPH za 1 zostavu

45 588,02 € za zostavu

37 990,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

10 rokov spolu – špeciálna výročná edícia Focal Sopra N°2 & elektroniky Naim

Reproduktory Sopra N°2, obľúbené najmä pre svoj kompaktnejší dizajn, bol zvolený pre realizáciu špeciálneho farebného vyhotovenia s imitáciou betónu na bočných stranách a cínu na prednom panely. Toto vyhotovenie je inšpirované industriálnym architektonickým štýlom, ktorý vôbec nie je pre farebné vyhotovenia produktov a hifi audio segmente bežným, avšak vzdáva svojím vzhľadom hold celému „know-how,“ ktoré spoločnosti Focal a Naim za 40 rokov svojej existencie dosiahli.

 Reproduktory Sopra N°2 sú v tejto špeciálnej výročnej zostave „poháňané“ elektronikou značky Naim. Zostava obsahuje streamer Naim NDX2 v kombinácií s predzosilňovačom NAC 282 a koncovým zosilňovačom NAP 250 DR. O bezproblémové napájanie zostavy sa starajú externé zdroje HiCap DR a NAPSC. Všetky tieto modely Naim taktiež prichádzajú v nezvyčajnom „cínovom“ vyhotovení, aby s reproduktormi perfektne ladili. Aby toho nebolo dosť, k zostave sú v balení dodávané všetky potrebné káble od značky Naim, vrátane prémiových káblov Super Lumina.

Sopra N°2

Reproduktory Focal Sopra N°2 sú vybavené najlepšími stredovými meničmi aké kedy spoločnosť Focal vyvinula. Sú vybavené technológiami NIC, TMD a posúva hranice reprodukcie zvuku na úplne nový level. Absolútne muzikálny zvukový prednes týchto reproduktorov vás úplne pohltí a znova sa zamilujete do svojej hudobnej kolekcie.

Technické špecifikácie na stránke produktu

NAP 250 DR

Koncový zosilňovač NAP 250 je umiestnený v špeciálnom nízkorezonančnom šasi a ponúka výkon až 80W na kanál pri 8 Ohm. Je vybavený špeciálnymi tranzistormi Naim NA009 a technológiou Naim Audio DR, ktorá bola prevzatá z vlajkového modelového radu Naim Statement pre absolútne stabilné napájanie aj pri vyššom zaťažení.

Technické špecifikácie na stránke produktu

NDX 2

Všestranný streamer NDX 2 ponúka širokú škálu funkcií. Nechýba hi-res streamovanie cez UPnP™, podpora pre AirPlay, Chromecast, Bluetooth® s aptX™, Spotify Connect, Tidal a dokonca ani Roon. Pre náročných poslucháčov je dostupné taktiež aj multiroom streamovanie, pestrá škála digitálnych vstupov a USB.

Technické špecifikácie na stránke produktu

NAC 282

V predzosilňovači NAC 282 sa snúbia inovatívne technológie značky Naim s elegantným štýlom, ktorý mu dodáva špeciálne výročné vyhotovenie. Jeho súčasťou je napájacia jednotka NAPCS, ktorá nezávislé napája jeho digitálne a riadiace obvody. Analógové obvody predzosilňovača sú napájané zo zdroja HiCap. Vďaka predzosilňovaču NAC 282 táto výročná zostava získa výnimočnú transparentnosť a muzikálnosť.

Technické špecifikácie na stránke produktu

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Zostava Focal Sopra N°2 a Naim NAP 250 DR, NDX 2, NAC 282

Zostava Focal Sopra N°2 a Naim NAP 250 DR, NDX 2, NAC 282

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.