Dňa 18.5.2022 - 22.5.2022 bude naša predajňa zatvorená kvôli účasti na výstave High-End Mníchov 2022.
Všetky objednávky budeme postupne vybavovať od 23.5.2022. Ďakujeme za pochopenie.

Zostava Focal Sopra N°2 a Naim NAP 250 DR, NDX 2, NAC 282

37 990,00 € s DPH za 1 zostavu

45 588,02 € za zostavu

37 990,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

10 rokov spolu – špeciálna výročná edícia Focal Sopra N°2 & elektroniky Naim

Reproduktory Sopra N°2, obľúbené najmä pre svoj kompaktnejší dizajn, bol zvolený pre realizáciu špeciálneho farebného vyhotovenia s imitáciou betónu na bočných stranách a cínu na prednom panely. Toto vyhotovenie je inšpirované industriálnym architektonickým štýlom, ktorý vôbec nie je pre farebné vyhotovenia produktov a hifi audio segmente bežným, avšak vzdáva svojím vzhľadom hold celému „know-how,“ ktoré spoločnosti Focal a Naim za 40 rokov svojej existencie dosiahli.

 Reproduktory Sopra N°2 sú v tejto špeciálnej výročnej zostave „poháňané“ elektronikou značky Naim. Zostava obsahuje streamer Naim NDX2 v kombinácií s predzosilňovačom NAC 282 a koncovým zosilňovačom NAP 250 DR. O bezproblémové napájanie zostavy sa starajú externé zdroje HiCap DR a NAPSC. Všetky tieto modely Naim taktiež prichádzajú v nezvyčajnom „cínovom“ vyhotovení, aby s reproduktormi perfektne ladili. Aby toho nebolo dosť, k zostave sú v balení dodávané všetky potrebné káble od značky Naim, vrátane prémiových káblov Super Lumina.

Sopra N°2

Reproduktory Focal Sopra N°2 sú vybavené najlepšími stredovými meničmi aké kedy spoločnosť Focal vyvinula. Sú vybavené technológiami NIC, TMD a posúva hranice reprodukcie zvuku na úplne nový level. Absolútne muzikálny zvukový prednes týchto reproduktorov vás úplne pohltí a znova sa zamilujete do svojej hudobnej kolekcie.

Technické špecifikácie na stránke produktu

NAP 250 DR

Koncový zosilňovač NAP 250 je umiestnený v špeciálnom nízkorezonančnom šasi a ponúka výkon až 80W na kanál pri 8 Ohm. Je vybavený špeciálnymi tranzistormi Naim NA009 a technológiou Naim Audio DR, ktorá bola prevzatá z vlajkového modelového radu Naim Statement pre absolútne stabilné napájanie aj pri vyššom zaťažení.

Technické špecifikácie na stránke produktu

NDX 2

Všestranný streamer NDX 2 ponúka širokú škálu funkcií. Nechýba hi-res streamovanie cez UPnP™, podpora pre AirPlay, Chromecast, Bluetooth® s aptX™, Spotify Connect, Tidal a dokonca ani Roon. Pre náročných poslucháčov je dostupné taktiež aj multiroom streamovanie, pestrá škála digitálnych vstupov a USB.

Technické špecifikácie na stránke produktu

NAC 282

V predzosilňovači NAC 282 sa snúbia inovatívne technológie značky Naim s elegantným štýlom, ktorý mu dodáva špeciálne výročné vyhotovenie. Jeho súčasťou je napájacia jednotka NAPCS, ktorá nezávislé napája jeho digitálne a riadiace obvody. Analógové obvody predzosilňovača sú napájané zo zdroja HiCap. Vďaka predzosilňovaču NAC 282 táto výročná zostava získa výnimočnú transparentnosť a muzikálnosť.

Technické špecifikácie na stránke produktu

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Zostava Focal Sopra N°2 a Naim NAP 250 DR, NDX 2, NAC 282

Zostava Focal Sopra N°2 a Naim NAP 250 DR, NDX 2, NAC 282

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Prenosky Goldring na stupňoch víťazov aj tento rok

Prenosky Goldring na stupňoch víťazov aj tento rok

129,00€ 1. miesto – Goldring E3 Jedna z najlepších prenosiek vo svojej cenovej kategórii Tento výnimočný model značky Goldring si skvele sadne so širokou škálou rôznych gramofónov a v skutku sa jedná o naozaj všestrannú prenosku pre akýkoľvek hudobný žáner. Vyznačuje sa veľmi čistým a...

Čítať ďalej
Taká normálna obývačka…

Taká normálna obývačka…

Odpradávna v tajomnej krajine Hifilandia panuje jeden tajomstvom opradený mýtus. Hifisti a hifinky, ktorí v tejto krajine žijú, desia sa jedného jediného miesta. Týmto strašným miestom je paneláková obývačka, ktorú obývajú čierni démoni dunenia, pekelných odrazov a ktorí prenášajú zvuk až k...

Čítať ďalej
Stereo alebo domáce kino? To je otázka!

Stereo alebo domáce kino? To je otázka!

Každý deň sa stretávame s podobnými otázkami od našich zákazníkov, ktorí si k nám chodia po rady pri budovaní zostáv vo svojich obývačkách a posluchových miestnostiach. Prostredníctvom tohto článku by sme vám teda chceli pomôcť s danou problematikou a na začiatok sa pokúsime objasniť...

Čítať ďalej