Subwoofer SVS PB-1000

Vyberáme z recenzií zákazníkov
4.7
na základe 6 recenzií od zákazníkov. 6
 • Je troška väčší ako som očakával. Je to prvý subík čo som si od SVS kúpil a splnil všetky moje očakávania, už sa teším keď budem meniť za nejaký väčší model.
  František B.
  09.07.2020
 • Je perfektný. Toto presne moje domáce kino potrebovalo.
  Vladimír M.
  15.04.2020
 • Kupoval som si ho miesto sb2000 lebo ten mi bol príliš veľký :D Obával som sa, že kvôli jeho veľkosti nevyplní zvukom celú miestnosť ale je to fakt super, až som prekvapený.
  Radomír O.
  25.03.2020
 • Na desaťpalec to hrá naozaj prekvapivo. Nehrá úplne tak nahlas ako môj predošlý JBL subwoofer ale zdá sa mi že ide hlbšie zvlášť pri akčných filmoch.
  Ján P.
  07.03.2020
 • Pri hudbe aj pri filmoch má veľmi dobré basy a je presný.
  Štefan D.
  19.10.2019
 • Mám doma 2 kusy v rohoch a zvuk pri pozeraní filmov je neskutočný. Niekedy mám pocit, že sa trasie celý dom :D Pri stereu som musel na svojom receivery musel zmeniť skoro polovicu nastavení aby to hralo tak ako si predstavujem... Skôr sa asi hodí na filmy ako na hudbu.
  Kryštof H.
  16.10.2019

599,00 € s DPH

Do 6 týždňov

Možnosti

599,00 €

Detaily

Výkon ktorý zatrasie vašou obývačkou a frekvenčná odozva až do neuveriteľných 19Hz. Všetko bez kompromisov v detailnosti a presnosti zvuku. Subwoofer SVS PB-1000 je vybavený 10-palcovým meničom s vysokým zdvihom, nominálny výkon tohto modelu je 300W RMS a dynamický výkon 700W. O všetko sa stará zosilňovač s digitálnym signálovým procesorom, ktorý vám umožní vďaka mobilnej aplikácií prispôsobiť si aj tie najjemnejšie detaily.

Subwoofer SVS PB-1000 je určitou anomáliou vo svojej triede, keďže aj napriek svojím kompaktným rozmerom je schopný zahrať spodné frekvencie až do 19Hz a aj napriek tomu stojí len zlomok ceny vyšších modelov od konkurenčných značiek. Jednoducho povedané, nenájdete lepší subwoofer v danej cenovej kategórií.

Pri pohľade na to aké hlboké frekvencie je tento subwoofer schopný zahrať a úchvatný akustický tlak, ktorý je schopný vyvinúť bez akýchkoľvek kompromisov, tento subwoofer naozaj prekoná všetky vaše očakávania. Menič modelu PB-1000 je vybavený cievkou s dvomi feritovými magnetmi, ktoré umožňujú vysoký zdvih meniča bez takmer žiadneho skreslenia. Výkon tohto 10-palcového meniča je možné bez akýchkoľvek výčitiek porovnať s inými 12 alebo 15-palcovými meničmi v omnoho drahších modeloch.

10-palcový vysokovýkonný menič

Menič z ľahkého materiálu použitý v modely PB-1000 je schopný reprodukcie nízkofrekvenčných efektov a jemných hudobných tónov s úchvatným realizmom. Práve táto vlastnosť robí z tohto subwoofra skvelú voľbu pre milovníkov hudby aj domáceho kina. Odolné závesy membrány meniča zaručujú dlhodobú životnosť aj keby ste často a pravidelne tlačili subwoofer do jeho výkonnostných limitov.

Sofistikovaný zosilňovač Sledge STA-300D

S nominálnym výkonom 300W a dynamickým výkonom 700W je zosilňovač STA-300D schopný pri akejkoľvek hlasitosti ukontrolovať menič a vyhnúť sa akémukoľvek skresleniu. Sofistikovaný signálový procesor je špeciálne nastavený pre unikátnu kombináciu meniča a ozvučnice s ekvalizačnou krivkou prispôsobenou pre čo najplynulejšiu prechodovú odozvu a zisk miestnosti, vďaka čomu subwoofer hrá aj napriek svojej kompaktnej veľkosti ako omnoho väčší a drahší model. Pokročilý signálový procesor taktiež umožňuje jemné doladenie a jednoduché nastavenie, aby váš nový subwoofer perfektne zapadol do vašej aktuálnej konfigurácie domáceho kina alebo sterea.

Zvukovo inertná a perfektne vystužená ozvučnica

Oblé hrany a látková mriežka, ktorá kryje menič modelu PB-1000 mu dodáva na elegancii, aby skvele zapadol do akejkoľvek obývačky. Ozvučnica s basreflexovým otvorom bola navrhnutá tak, aby bola zvukovo inertná, vďaka čomu je výsledný bas ešte pevnejší a presnejší bez akýchkoľvek nežiaducich zafarbení.

Technické parametre

 • Parametre subwoofra
  •  Frekvenčná odozva: 19Hz – 270Hz (+/- 3dB)
  •  Prémiové prevedenie čierny jaseň
  •  10-palcový menič
  •  3,5-palcový basreflexový otvor
  •  Látková mriežka na zakrytie meniča
  •  Pevná konštrukcia ozvučnice
  •  Odnímateľný napájací kábel
  •  Rozmery ozvučnice (V x Š x H): 48,5 x 38,5 x 49,5cm
  •  Váha (netto): 21kg
 • Parametre meniča
  •  Vysokovýkonný 10-palcový menič SVS
  •  Špeciálna konštrukcia cievky pre čo najnižšie skreslenie
  •  Membrána s kompozitných vlákien pre čo najlepšiu frekvenčnú odozvu
 • Parametre zosilňovača
  •  Zosilňovač STA-300D s nominálnym výkonom 300W a dynamickým výkonom 700W
  •  Zosilňovač triedy D
  •  300W nominálny výkon, 700W dynamický výkon
  •  Odnímateľný napájací kábel
  •  Automatické zapnutie
  •  digitálny signálový procesor s možnosťami prispôsobenia krivky frekvenčnej odozvy prostredníctvom mobilnej aplikácie

Recenzie

Hodnotenie 
09.07.2020

František B.

Je troška väčší ako som očakával. Je to prvý subík čo som si od SVS kúpil a splnil všetky moje očakávania, už sa teším keď budem meniť za nejaký väčší model.

Hodnotenie 
15.04.2020

Vladimír M.

Je perfektný. Toto presne moje domáce kino potrebovalo.

Hodnotenie 
25.03.2020

Radomír O.

Kupoval som si ho miesto sb2000 lebo ten mi bol príliš veľký :D Obával som sa, že kvôli jeho veľkosti nevyplní zvukom celú miestnosť ale je to fakt super, až som prekvapený.

Hodnotenie 
07.03.2020

Ján P.

Na desaťpalec to hrá naozaj prekvapivo. Nehrá úplne tak nahlas ako môj predošlý JBL subwoofer ale zdá sa mi že ide hlbšie zvlášť pri akčných filmoch.

Hodnotenie 
19.10.2019

Štefan D.

Pri hudbe aj pri filmoch má veľmi dobré basy a je presný.

Hodnotenie 
16.10.2019

Kryštof H.

Mám doma 2 kusy v rohoch a zvuk pri pozeraní filmov je neskutočný. Niekedy mám pocit, že sa trasie celý dom :D Pri stereu som musel na svojom receivery musel zmeniť skoro polovicu nastavení aby to hralo tak ako si predstavujem... Skôr sa asi hodí na filmy ako na hudbu.

Napísať recenziu

Subwoofer SVS PB-1000

Subwoofer SVS PB-1000

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.

Náš blog

Prečítajte si najnovšie správy zo sveta high-fidelity audia na našom blogu.

Značka Focal znova rozširuje svoju ponuku uzavretých slúchadiel – predstavujeme slúchadlá Focal Celestee

Značka Focal znova rozširuje svoju ponuku uzavretých slúchadiel – predstavujeme slúchadlá Focal Celestee

Spoločnosť Focal vstupuje do nového roka 2021 veľkolepo a hneď na začiatku roka uviedla do svojho portfólia viacero nových produktov. Medzi tieto patrí aj úplne nový model uzavretých slúchadiel Focal Celestee, ktoré boli uvedené ako model, ktorý nahrádza staršie uzavreté slúchadlá Focal...

Čítať ďalej
Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Nový model optického HDMI kábla pre 8K video – Stellar (STH)

Wireworld Cable Technology ako jedna z najrešpektovanejších značiek v oblasti high-end audio a video káblov vo svete predstavuje úplne nový model optického HDMI 2.1 kábla Stellar™. Tento kábel určený pre prenos signálu na dlhé vzdialenosti využíva najkvalitnejšie laserové moduly...

Čítať ďalej
Ako si vybrať hifi slúchadlá?

Ako si vybrať hifi slúchadlá?

V našom štúdiu sa z času na čas stretávame so zákazníkmi, ktorí si myslia, že len naozaj skúsený audiofil dokáže aj „naslepo“ rozoznať zvukový rozdiel medzi slúchadlami za 100€ a slúchadlami za 1000€ a viac. Boli by ste prekvapení, ale vôbec tomu tak nie je. Ak ste si už...

Čítať ďalej