Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Subwoofer SVS 3000 Micro

1 149,00 € s DPH

Možnosti

1 149,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Máte o tento produkt záujem? Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Nový referenčný model subwoofra v doteraz nevídaných kompaktných rozmeroch

Basy aké ste doteraz nemali šancu počuť – neuveriteľné hlboké a prekvapivo úderné. Najväčším prekvapením však je, že takýto prednes môžete získať zo subwoofra s 8-palcovými meničmi a rozmerom ozvučnice len 10 palcov. Na trhu už bolo mnoho modelov subwoofrov, ktoré sa pokúšali dostať maximum z takýchto malých rozmerov. Všetky tieto pokusy však boli neúspešné. Až doteraz! Miniatúrny, ale bez pochyby výkonný subwoofer SVS 3000 Micro skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru a do akejkoľvek zostavy. Vašu posluchovú miestnosť vyplní neuveriteľné bohatým prednesom basovej zložky, ktorý je s prihliadnutím na jeho kompaktné rozmery hotovým zázrakom.

Ako už pri SVS býva samozrejmé, aj model SVS 3000 Micro preberá tie najlepšie technológie z najvyššieho modelového radu SVS 16-Ultra a je vybavený dvoma proti sebe stojacimi 8-palcovými meničmi. Ponúka výkon 800W RMS a až 2500W v špičke vďaka zosilňovaču PEAK POWER SLEDGE STA-800D2 s diskrétnymi MOSFET tranzistormi na výstupe. So svojím prednesom a výkonovou rezervou doslova zotiera všetky konkurenčné subwoofre tejto kategórie zo stola. Samozrejmosťou je taktiež aplikácie pre smartfóny Android aj iOS, ktorou môžete svoj subwoofer SVS 3000 Micro pohodlne ovládať, dolaďovať si zvuk a nastavenia DSP podľa svojich preferencií a mnoho iného.

Prichádza kompaktný subwoofer, ktorý vaše očakávania určite naplní do bodky!

Výroba subwoofra, ktorý by svojím basovým prednesom zatienil aj omnoho väčšie modely a dokázal by stále perfektne pracovať aj pri väčšom zaťažení v tak kompaktnej ozvučnici akú má SVS 3000 Micro bolo vždy považované za svätý grál vývoja subwoofrov. Všetky predošlé pokusy zväčša zlyhali na tom, že neponúkali dostatočný výkon alebo neboli schopné ukontrolovať menič.

SVS 3000 Micro je v podstate takým malým zázrakom – vďaka svojím rozmerom dokonale zapadne do akéhokoľvek interiéru, ale zároveň ponúka dychberúci výkon, ktorý vychádza z ozvučnice o rozmeroch len 10 palcov! Je to vôbec prvý model subwoofra na trhu, ktorý kvôli svojím rozmerom nerobí absolútne žiadny kompromisy na zvukovom prednese. Inžinieri značky SVS museli doslova ohnúť zákony fyziky, aby navrhli subwoofer, ktorý je schopný dosiahnuť výkon až 800W RMS z tak kompaktných rozmerov.

Tento kolosálny výkon využíva plne aktívne duálne 8-palcové meniče SVS, ktoré sú zapojené proti sebe paralelne, aby kmitali úplne synchronizovane a boli tak schopné dosiahnuť dokonalú údernosť a kontrolu. Vďaka využiteľnej povrchovej ploche dvoch 8-palcových meničov dosahuje SVS 3000 Micro výkon, ktorý je porovnateľný s omnoho väčšími modelmi subwoofrov.

Samozrejme, tak obrovský výkon je nutné niečím aj riadiť. Z toho dôvodu je subwoofer SVS 3000 Micro vybavený 50Mhz ANALOG DEVICES DSP, ktorý sa stará o perfektné vyladenie krivky frekvenčnej odozvy a zvuk vyladený presne pre požiadavky vašej miestnosti. Vďaka aplikácií pre smartfóny si taktiež môžete nastavenie DSP prispôsobiť presne podľa vašich potrieb.

Plne aktívne protistojace 8-palcové meniče, ktoré ohýbajú zákony fyziky, aby ste si vy mohli užívať presné a úderné basy

Vôbec prvýkrát uvádza značka SVS na trh subwoofer, ktorý v uzavretej ozvučnici ponúka dva protistojace 8-palcové meniče, ktoré sú plne aktívne a pohybujú sa v dokonalej synchronizácii. Ponúkajú tak dychberúci prednes basovej zložky a presnosť aká sa len tak nevidí.

Keďže proti sebe stojace meniče vyžarujú zvuk do oboch smerov, mechanická energia, ktorá sa prenáša do ozvučnice sa v podstate vynuluje. Vďaka tomu sa vytvára inertné akustické prostredie a nevznikajú tak problémy s „tancujúcim subwoofrom,“ ktorý by sa vďaka svojim kompaktným rozmerom a mechanickej energii meniča sám pohyboval po miestnosti.

Tieto duálne aktívne meniče sú paralelne zapojené do jedného koncového stupňa. Oba dostávajú rovnaké množstvo prúdu, čo zaručuje presnejšiu kontrolu pre ešte presnejšie basy. Vďaka hliníkovej konštrukcií vo vnútri je subwoofer SVS 3000 Micro perfektne tepelne optimalizovaný a taktiež je oslobodený od rezonancií a vonkajších vibrácií.

Zosilňovač SLEDGE STA-800D2 – Neuveriteľný výkon, doposiaľ nevídaná presnosť

Pri vývoji subwoofra SVS 3000 Micro sa inžinieri stretli s rôznymi problémami, ktoré bolo potrebné vyriešiť, aby oba aktívne 8-palcové meniče dokázali bez problémov pracovať v tak kompaktnej ozvučnici. Ako maximalizovať akustický tlak a zároveň nestratiť presnosť? Ako optimalizovať zisk miestnosti? Ako pri maximalizovaní akustického tlaku zabrániť prehrievaniu?

Odpoveďou na tieto otázky je zosilňovač SLEDGE STA-800D2, ktorý prináša výkon 800W RMS a až 2500W v špičke a kombinuje vysokoprúdové diskrétne MOSTFET tranzistory na výstupe s účinnosťou zosilňovača triedy D v kombinácií s DSP od ANALOG DEVICES. Zosilňovač subwoofra SVS 3000 Micro si bez problémov poradí aj s dlhodobým zaťažením vysokým prúdom v tých najkomplexnejších nízkofrekvenčných pasážach bez toho, aby ste na zvukovom prednese spozorovali akékoľvek skreslenie.

Sofistikovaný 50MHz ANALOG DEVICES DSP prináša bezkonkurenčný výpočtový výkon do vašej zostavy

50MHz ANALOG DEVICES DSP nájdete skôr v omnoho drahších modeloch subwoofrov. Avšak, v modely SVS 3000 Micro hrá kľúčovú rolu v tom, že máte dojem, že v miestnosti sa nachádza omnoho väčší subwoofer. Inžinieri SVS starostlivo navrhli krivku frekvenčnej odozvy tak, aby maximalizovala potenciál každej miestnosti vďaka čomu dokáže subwoofer SVS 3000 Micro predniesť hlboké basy bez akéhokoľvek skreslenia a výsledok tak vo veľkej miere prekoná všetky vyše očakávania.

Aplikácia SVS pre váš smartfón. Ovládanie subwoofra ešte nikdy nebolo tak jednoduché a pohodlné.

Najpohodlnejší spôsob ovládania hlasitosti, DSP, nastavenia vlastných predvolených profilov a optimalizácia pre rôzne typy médií nebolo ešte nikdy jednoduchšie. Všetky nastavenia máte dostupné jedným dotykom. Môžete meniť nastavenia deliacej frekvencie, 3-pásmový parametrický ekvalizér, polaritu, zisk miestnosti a mnoho ďalších. Stačí sa jednoducho prostredníctvom Bluetooth pripojiť k subwoofru a môžete ho ovládať aj keď ho nemáte priamo v dosahu. Rôzne nastavenia si môžete uložiť do profilov a jednoducho medzi nimi prepínať v závislosti od toho, či sa chystáte pozerať film alebo počúvať hudbu.

Všetky podstatné ovládacie prvky sú dostupné aj na zadnom panely

Zadný panel ponúka prístup ku všetkým dôležitým ovládacím prvkom vášho subwoofra aj keď aktuálne nemáte k dispozícii mobilný telefón s nainštalovanou aplikáciou.

 • Nastavenie hlasitosti.
 • Nastavenie nízkoprechodového filtra pre čo najlepšie previazanie subwoofra s ostatnými reproduktormi v zostave.
 • Nastavenia sfázovania s hlavnými reproduktormi v zostave alebo s ostatnými subwooframi v miestnosti.
 • USB port, do ktorého je možné zapojiť SVS SoundPath Wireless Audio Adapter (predávaný osobitne), vďaka ktorému môžete mať subwoofer v zostave zapojený aj bezdrôtovo.
 • RCA vstup pre pripojenie k väčšine AV receivrov a predzosilňovačov.

Technické parametre

 • Parametre subwoofra
  •  Frekvenčná odozva: 23Hz – 240Hz (± 3dB)
  •  Rozmery (vrátane mriežky, V x Š x H): 278 x 297 x 271mm
  •  Váha: 10,2kg
  •  Dva proti sebe stojace 8-palcové aktívne meniče zapojené paralelne na zosilňovač.
  •  Výkon 800W RMS, 2500W v špičke.
  •  Zosilňovač SLEDGE STA-800D s plne diskrétnymi MOSFET tranzistormi na výstupe.
  •  Prevedenie v klavírnom laku – čierny alebo biely.
  •  Gumené nožičky.
  •  Veľmi pevná ozvučnica z MDF.
 • Parametre meniča
  •  Dva proti sebe stojace 8-palcové aktívne meniče zapojené paralelne na zosilňovač.
  •  Celkový zdvih každého meniča až 24mm Xmax, 37mm Xmech.
  •  Hliníkový kôš meniča ponúka pevnosť, ale zároveň je aj primerane ľahký s dobrým odvodom tepla.
  •  4-vrstvové medené vinutie cievky optimalizované pre vysoké hodnoty prúdu minimalizuje skreslenie, dobre odvádza teplo a ponúka vysokú presnosť pri prednese.
 • Parametre zosilňovača
  •  Výkon 800W RMS, 2500W v špičke.
  •  Zosilňovač SLEDGE STA-800DM s plne diskrétnymi MOSFET tranzistormi na výstupe.
  •  Zosilňovač triedy D – MOSFET tranzistory dimenzované na 25A prúd a napätie 600V ponúkajú nízke skreslenie, perfektnú lineárnosť a veľkú presnosť zvukového prednesu aj pri veľmi nízkych frekvenciách.
  •  50MHz ANALOG DEVICES AUDIO DSP s 56-bitovým filtrovaním.
  •  Užívateľsky prispôsobiteľné nastavenia: nízkoprechodový filter, fáza, polarita, zisk miestnosti, 3 parametrické ekvalizéry.
  •  Aplikácia SVS pre smartfóny, vďaka ktorej môžete svoj subwoofer ovládať priamo cez mobilný telefón.
  •  Všetky dôležité nastavenia dostupné aj na zadnom ovládacom panely.
  •  AUTO/ON 3-12V AC/DC trigger.
  •  Vstupná impedancia pre nesymetrické RCA – 16kΩ
 • Príslušenstvo v krabici
  •  Ochranná nerezonujúca oceľová mriežka.
  •  Izolačné elastomérové nožičky..
  •  1.8m dlhý napájací kábel.
  •  Užívateľská príručka.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Subwoofer SVS 3000 Micro

Subwoofer SVS 3000 Micro

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.