Kategórie

Zoznam produktov podľa výrobcu: Wireworld audio

Svetový líder v oblasti káblovej technológie domáceho kina a audio systémov, high-end sfére.


Wireworld audio, video a napájacie káble využívajú celý rad patentovaných, vysoko účinných inovácií, ktoré poskytujú dramatické zlepšenie kvalitu zvuku a obrazu. Náš jedinečný, vedecký prístup porovnávanie káblov na priame pripojenie má za následok produkty so superlatívnym výkonom a hodnotami, ktoré vyvolávajú nadšenie u spotrebiteľov a kritiky po celom svete.


Generácie plynú a audio nadšenci zisťujú, že káble môžu radikálne zmeniť zvuk ich stereo zostavy. Prečo jeden kábel môže produkovať lepšiu kvalitu zvuku ako iné? Nie je ľahké nájsť kvalitný kábel. Faktom je, že najlepší kábel zo všetkých je žiadny kábel. Jednoducho priame fyzické spojenie medzi komponentami. Náš jedinečný prístup hodnotenia káblov porovnaním s priamym spojením nám umožnila vyvinúť káble, ktoré zreteľne zachovávajú viac harmonických štruktúr a dynamický výraz.


Podobne, našim cieľom ďalšieho výskumu a oddanosti ku kvalite tiež viedol k podstatnému pokroku v oblasti digitálnych video káblov a napájacích sieťových káblov.

na stranu