Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Slúchadlá Focal Bathys (bezdrôtové s ANC)

Fo0623#FoP#SK#1

Revolučné Bluetooth slúchadlá od značky Focal s aktívnym potlačením hluku. Výdrž batérie až 30 hodín. Rýchle nabíjanie - až 5 hodín posluchu za 15 minút nabíjania. Vstavaný D/A prevodník s podporou 24bit / 192kHz. Elegantné prenosné púzdro.

Vyberáme z recenzií zákazníkov
4.5
na základe 2 recenzií od zákazníkov. 2
 • Vždy som bol voči bezdrôtovým slúchadlám skeptický, ale tieto majú naozaj dobre vyladený zvuk. Väčšinou si zvuk musím doladiť ekvalizérom v appke, ale pri Bathys to vôbec nebolo treba. Akurát, ovládanie cez appku by mohlo fungovať aj keď sú pripojené káblom k mobilu cez DAC režim.
  Jozef O.
  27.10.2022
 • Oproti AirPods Max, ktoré som používal pred naozaj veľká zmena. Pripojil som ich k Apple TV a wow je všetko, čo môžem povedať.
  Richard P.
  09.10.2022

799,00 € s DPH za 1 ks

Skladom

799,00 €

Detaily

Budete nadšení, ako dobre znejú. Najlepšie však je, že si tento zvuk môžete vziať kdekoľvek so sebou.

Na prvý pohľad sa to zdalo ako požiadavka, ktorú nebude možné splniť: bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potlačením šumu od spoločnosti, ktorá je absolútne oddaná reprodukcii presného, muzikálneho zvuku. Inžinieri spoločnosti Focal zobrali dizajn, technológie a materiály zo špičkových slúchadiel ako sú Focal Stellia a Focal Celestee, o čosi znížili ich hmotnosť a pridali množstvo pokročilých technológií. Výsledkom sú slúchadlá Focal Bathys, prvý počin značky Focal v segmente bezdrôtových slúchadiel s ANC a zároveň obrovský krok pre celé odvetvie.

Už po prvých tónoch je jasné, že zvuk je vyvážený a neutrálny, verný zdroju a ovplyvnený oceňovaným prístupom značky Focal k dynamike, údernosti a doslova živej reprodukcii. V každom prípade sú to slúchadlá, ktoré budete určite používať s radosťou čo najčastejšie.

Focal Bathys sú bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potlačením šumu, ktoré z najnovších bezdrôtových kodekov vyžmýkajú kvalitný zvuk až do posledného tónu. Avšak, zároveň vám poskytnú aj dokonalý zážitok pri prehrávaní cez USB-C kábel, vďaka zabudovanému D/A prevodníku. Najlepšie na tom všetkom je, že na jedno nabitie môžete slúchadlá používať celý týždeň, keďže pri plnom nabitý vydržia až 30 hodín. Ak vám dochádza batéria, netreba zúfať, keďže vďaka systému rýchleho nabíjania získate už po 15 minútach na nabíjačke ďalších 5 hodín posluchu.

Výnimočná kvalita zvuku doma aj na cestách

Vychutnajte si autentický, presný a živý zvuk. Dizajn slúchadiel Bathys vychádza zo špičkových modelov otvorených a uzavretých slúchadiel od značky Focal. Hlboké basy, mäkké výšky a jasné stredné pásmo sú zárukou mimoriadne presného zvuku, ktorý je pre značku Focal typický.

Dômyselný, pohodlný a odolný dizajn

Slúchadlá Focal Bathys sú navrhnuté tak, aby boli ľahšie, kompaktné a ergonomické. Vďaka tomu sú slúchadlá Bathys dokonalým spoločníkom na cesty. Ľahká hliníková konštrukcia, robustné telo hlavového mostu z horčíka, povrchy pokryté vzdušnou kožou a mikrovláknom ponúkajú pohodlie aj pri dlhodobom posluchu nezávisle od veľkosti alebo tvaru hlavy poslucháča.

Akékoľvek zariadenie, kamkoľvek máte namierené, celý týždeň

Vďaka technológií Bluetooth 5.1 MULTIPOINT a vďaka kompatibilite so systémami iOS a Android môžete so slúchadlami plynule prechádzať medzi viacerými zariadeniami.

Vďaka funkcii rýchleho nabíjania získate zo slúchadiel Focal Bathys už po 15 minútach nabíjania až ďalších 5 hodín posluchu. Úplné nabitie, ktoré ponúka výdrž až 30 hodín, trvá len 1 hodinu a 30 minút.

Doma

Svoje slúchadlá Focal Bathys môžete jednoducho pripojiť k vášmu obľúbenému zariadeniu vďaka konektorom jack 3,5mm.

Na cestách

Pomocou najnovších Bluetooth kodekov sa môžete pripojiť k akémukoľvek zariadeniu a užívať si bezdrôtový posluch s viac ako 30 hodinami aktívneho potlačenia šumu.

V kancelárií

Pripojte sa priamo do USB portu mobilného zariadenia a využite všetky výhody vstavaného DAC prevodníka, ktorý prevádza zvuk s rozlíšením 24-bit a frekvenciou 192kHz pre ešte pôsobivejší výkon.

Vycibrená estetika a materiály

Nenápadná farebnosť a moderný dizajn sami o sebe hovoria a luxusnom a nadčasovom zážitku. Vďaka elegantnému puzdru si ich naviac môžete vziať všade so sebou.

Úplná kontrola vďaka ovládaniu pomocou hlasových asistentov

Až osem integrovaných mikrofónov s technológiou CLEAR VOICE CAPTURE a podporou služieb AMAZON ALEXA a GOOGLE ASSISTANT vám umožní uskutočňovať hovory a mať všetky zariadenia pod kontrolou. Diskrétne fyzické ovládacie prvky pre nastavenie ANC, hlasitosti a pripojenia uľahčujú vykonávanie zmien v nastaveniach.

Viacrežimové potlačenie hluku

Slúchadlá Focal Bathys využívajú hybridný spôsob potlačenia hluku kombináciou FEEDBACK a FEED-FORWARD metód, aby mohli poskytnúť fantastický zážitok z počúvania kdekoľvek. K dispozícií sú taktiež dva režimy potlačenia hluku:

 1. Tichý, ktorý je určený pre prostredie s vysokou hladinou hluku, napr. lietadlo, vlak a pod.
 2. Jemný, ktorý je určený pre sústredenie sa doma alebo v kancelárií.

Dodatočný režim TRANSPARENCY funkciu ANC vypína a udrží vás tak v kontakte s vašim okolím.

Bezdrôtový zvuk bez kompromisov

Slúchadlá Focal Bathys využívajú sadu všestranných kodekov pre všetky zariadenia vrátane SBC, AAC, aptX™ a aptX™ Adaptive. Výsledkom je nepretržité spojenie, čistota zvuku počas hovoru, nízka latencia a maximálna kvalita zvuku v každom prostredí.

Čo nájdete v krabici

 • Slúchadlá Focal Bathys
 • Elegantné prenosné púzdro
 • 1,2m dlhý kábel s konektorom 3,5mm jack
 • 1,2m dlhý kábel s konektorom USB-C na USB-C
 • Manuál

Technické parametre

 • Typ: Uzavreté bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potlačením šumu
 • Bluetooth: verzia 5.1 multipoint
 • Dosah Bluetooth: > 15m
 • Frekvenčné pásmo Bluetooth: 2402MHz – 2480MHz
 • Audio kodeky: SDC, AAC, aptX™ Adaptive, aptX™
 • Výdrž batérie:
  •  30 hodín cez Bluetooth® s ANC
  •  35 hodín cez Jack s ANC
  •  42 hodín USB DAC
 • Hlasový asistenti: Google Assistant, Amazon Alexa
 • Iné vlastnosti: technológia rýchleho párovania od Google
 • Meniče: 40mm hliníkovo-horčíkový menič s membránou tvaru „M“
 • Frekvenčná odozva: 15Hz – 22kHz
 • Celkové harmonické skreslenie: < 0,2% pri 1kHz
 • Mikrofóny: 8x
 • Váha: 350g
 • Dodávané prenosné púzdro: 24 x 21 x 7cm
 • Aplikácia na ovládanie: Focal & Naim pre iOS a Android
 • Pripojenie: Bluetooth®, Jack 3.5mm, USB-C®

Recenzie

Hodnotenie 
27.10.2022

Vždy som bol voči bezdrôtovým slúchadlám skeptický, ale tieto majú naozaj dobre vyladený zvuk. Väčšinou si zvuk musím doladiť ekvalizérom v appke, ale pri Bathys to vôbec nebolo treba. Akurát, ovládanie cez appku by mohlo fungovať aj keď sú pripojené káblom k mobilu cez DAC režim.

  Hodnotenie 
  09.10.2022

  Oproti AirPods Max, ktoré som používal pred naozaj veľká zmena. Pripojil som ich k Apple TV a wow je všetko, čo môžem povedať.

   Napísať recenziu

   Slúchadlá Focal Bathys (bezdrôtové s ANC)

   Slúchadlá Focal Bathys (bezdrôtové s ANC)

   Revolučné Bluetooth slúchadlá od značky Focal s aktívnym potlačením hluku. Výdrž batérie až 30 hodín. Rýchle nabíjanie - až 5 hodín posluchu za 15 minút nabíjania. Vstavaný D/A prevodník s podporou 24bit / 192kHz. Elegantné prenosné púzdro.

   Mohlo by vás tiež zaujať

   Značky

   Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.