Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Wireworld Kábel HDMI Optický Stellar (STH)

499,00 € s DPH za 1 ks

Skladom

Možnosti

499,00 €

Detaily

Tento kábel určený pre pripojenie na väčšie vzdialenosti plne podporuje dátový prenos 48Gbps potrebný pre novú generáciu obrazu v rozlíšení 8K/120Hz. Absolútne špičkový výkon a úplne bezchybný prenos signálu bolo možné dosiahnuť vďaka využitiu špeciálnych laserov, ktoré vyrába americká spoločnosť II-VI dodávajúce laserové technológie pre americkú armádu. Použité čipy pre konverziu signálu v kábli pochádzajú od nemeckej spoločnosti Silicon-Line. Pre laserový prenos optimalizované vlákna OM3 disponujú dvojeným tienením a sú taktiež spevnené kevlarom pre dosiahnutie čo najlepšieho možného výkonu. Optický HDMI kábel Wireworld Stellar podporuje všetky vlastnosti štandardu HDMI2.1, vrátane HDR10+, HDCP2.3, Ethernet, eARC a Deep Color. Tento kábel taktiež disponuje certifikáciou UL-CMP/FT6 Plenum pre použitie v stenách tak v obytných ako aj v obchodných priestoroch.

Cieľ spoločnosti Wireworld pre nový model kábla Stellar™ bol vytvoriť optický HDMI kábel, ktorý ponúka zároveň vysoký výkon a extrémnu spoľahlivosť. Aby bolo možné tento cieľ dosiahnuť, kábel Stellar™ využíva najlepšie súčiastky, ktoré sú aktuálne na trhu dostupné. Laserové moduly použité v kábli Wireworld Stellar™ sú vyrábané americkou spoločnosťou II-VI, ktorá konštruuje a dodáva laserové technológie napríklad aj pre americkú armádu do diaľkových navádzacích systémov. Taktiež, riadiace moduly kábla sú vyrábané nemeckou spoločnosťou Silicon-Line, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby rôznych čipov a riadiacich jednotiek. Optické vlákna kábla Stellar™ sú kategórie OM3, ktorá je určená špeciálne pre použitie s laserovým svetelným zdrojom. Samozrejmosťou je dvojité tienenie kábla a doplnenie o vysokopevné kevlarové vlákna, ktoré ho robia odolným voči poškodeniu a bránia prenikaniu akýchkoľvek rušení.

Optický HDMI kábel Stellar™ podporuje všetky vlastnosti štandardu HDMI 2.1, vrátane HDR10+, HDCP 2.3, Ethernet, Enhanced ARC, Deep Color a pod. Pre čo jednoduchú inštaláciu sú krytky konektorov kábla veľmi úzke, so šírkou len 18mm, aby ich bolo jednoducho možné ťahať cez chráničky v stenách.

Technické parametre

  • Rýchlosť prenosu: 48Gbps 8K HDMI 2.1 až do 30 metrov
  • Signálové vodiče: 4x
  • Materiál vodičov: OM3 optické vlákna optimalizované pre použitie s laserovým zdrojom svetla
  • Aktívne komponenty: II-VI laserový zdroj vyrábaný v USA, Silicon-Line čipy vyrábane v Nemecku
  • Konektory: HD-Grip strieborné pozlátené
  • Poznámka: certifikácia UL CMP/FT6 Plenum

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Wireworld Kábel HDMI Optický Stellar (STH)

Wireworld Kábel HDMI Optický Stellar (STH)

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.