Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Wireworld Kábel Ramienkový Micro Platinum Eclipse 8 (PET)

1 099,00 € s DPH za 1 ks

Možnosti

1 099,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Ramienkový kábel Platinum Eclipse 8 je káblom, ktorý sa perfektne hodí k ramienkam tej najvyššej kvality. Absolútna špička ramienkových káblov od Wireworld, Platinum Eclipse 8, prináša vašim vinylom to najlepšie rozlíšenie a harmonickú štruktúru zvuku, elegantné konektory z karbónových vlákien a kontakty Silver-Tube zase zabezpečia úplne špičkové prepojenie.

Technické parametre

  • Konštrukcia: Tri DNA Helix
  • Signálové vodiče: 3 x 13 vlákien | 26 AWG | 0,13 mm2
  • Materiál vodičov: čisté striebro najvyššej triedy OCC-7N
  • Izolácia: Composilex 3
  • Konektory: postriebrená meď OFC
  • Poznámka: DIN na 2 x RCA alebo XLR

Inovatívne technológie pre ešte dynamickejší zvuk

Cieľom patentovanej technológie DNA Helix (Delineated Neutralizing Array – Vymedzené neutralizačné pole) je umožniť poslucháčom ten pravý zážitok z ich hudby bez akýchkoľvek strát a zafarbení, ktoré sú bežne spôsobené nekvalitnými káblami. Testovanie na polygrafe ukazuje, že hlavným dôvodom zmien v zvukovom signály pri prechode káblom je práve elektromagnetické rušenie.

Pri dlhších kábloch s krútenými vodičmi sa zvyšuje počet parazitných prúdov, ktoré sú značne problematické, keďže zakrývajú jemné odtienky a tichšie detaily zvuku. Na prekonanie týchto problémov sú v kábloch v prevedení DNA Helix vedené jednotlivé vodiče paralelne, aby bolo možné zabezpečiť čo najpriamejšiu cestu pre zvukový signál.

Tieto paralelné vlákna sú umiestnené do plochých vrstvených vodičov, ktoré napomáhajú vedeniu elektromagnetickej energie a minimalizujú rušenie. Pri analógových kábloch sa dokonca rozostupy medzi kladným a záporným vodičom dolaďujú manuálne pre čo najčistejší zvuk ako z priameho prepojenia. Výsledkom tejto práce sú nádherné zvukové textúry a dynamika hudby, ktorú si poslucháč môže doslova chytiť.

Vďaka kovom prémiovej kvality je možné dosiahnuť tú najlepšiu vodivosť

Často sa stretávame s názorom, že priemer reproduktorového kábla je všetkým čo je na kábli podstatné. Rozmer kábla síce môže spôsobiť rozdiel, ale roky vývoja priniesli výsledok, že častokrát kvalita zvuku viac záleží na návrhu samotného kábla a materiáli, ktorý sa použije pre vodiče. Práve tento fakt je hlavným dôvodom, kvôli ktorému sa vývojári vo Wireworld sústreďujú na hľadanie spôsobu prevedenia, ktorý je pre daný kábel najefektívnejší spolu s čo najvhodnejším materiálom v danej cenovej kategórií. Káble Wireworld využívajú v nižších triedach bezkyslíkatú meď a špičkové rady káblov sú tvorené striebrom najvyššej triedy OCC-7N s čistotou 99,9999999%

"Každý, aj ten najmenší, detail dokáže ovplyvniť kvalitu signálu. Materiál vodiča, izolácia a konektory sú všetky rovnako dôležite, ale práve prevedenie čo najefektívnejšej cesty pre elektromagnetický signál je kľúčom k čo najvernejšej reprodukcií zvuku."

David Salz
Prezident spoločnosti, vývojár káblov

Porovnanie s ostatnými ramienkovými káblami

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Wireworld Kábel Ramienkový Micro Platinum Eclipse 8 (PET)

Wireworld Kábel Ramienkový Micro Platinum Eclipse 8 (PET)

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.