Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Slúchadlá Focal Stellia

Fo0505#FoP#SK#1

Referenčné uzavreté slúchadlá na doma a na vonkajšie použitie. Exkluzívne meniče v tvare „M“ z čistého berýlia. Reprodukcia aj tých najmenších detailov vo všetkých pásmach.

2 990,00 € s DPH za 1 ks

2 990,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Máte o tento produkt záujem? Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

Focal Stellia - Pohlcujúci zvuk, všade s vami

Uzavreté slúchadlá na doma a na vonkajšie použitie

Tieto ultra high-end uzavreté slúchadlá okolo uší spoločnosti Focal sú vybavené novou generáciou špičkových elektrodynamických meničov, ktoré sú schopné pracovať aj pri veľmi nízkej akustickej záťaži a ponúkajú extrémne širokú frekvenčnú odozvu od 5hz do 40kHz. Vďaka mnohým špičkovým technológiám, ktoré sú integrované v meničoch týchto slúchadiel (bezrámová cievka a menič v tvare „M“ z čistého berýlia), sú uzavreté slúchadlá Focal Stellia schopné reprodukcie absolútne perfektného zvuku vo všetkých pásmach. Naviac, vďaka veľmi nízkej impedancii o hodnote 35 je možné tieto slúchadlá používať aj s prenosnými zariadeniami na prehrávanie hudby, napr. mobilným telefónom.

Všetky komponenty uzavretých slúchadiel Focal Stellia boli vyvinuté pre absolútne špičkový zvukový zážitok bez akýchkoľvek kompromisov v ich výslednom prevedení a štýle. Vývojári spoločnosti Focal totižto vždy kladú vysoký dôraz na kombináciu špičkových inovácií bez kompromisov na vzhľade výsledného produktu. Čerešničku na torte tu tvorí farebné prevedenie: mocha & cognac v kombinácií s pravou kožou najvyššej kvality.

Pre čo najlepší zvukový zážitok z vašich nových uzavretých slúchadiel Focal Stellia vám odporúčame Arche – slúchadlový zosilňovač s DAC prevodníkom, ktorý bol vyvinutý ako perfektná kombinácia pre tieto slúchadlá od spoločnosti Focal.

Dizajn

Absolútny komfort

Slúchadlá Focal Stellia využívajú pre hlavový most tie isté komponenty, ktoré sú použité aj v modely slúchadiel Focal Utopia. Hladký prechod medzi týmito dvoma prvkami poskytuje absolútny komfort bez ohľadu na tvar a veľkosť hlavy poslucháča. K výslednému pocitu z používania slúchadiel Focal Stellia napomáha aj použitie pamäťovej peny s veľkou prispôsobivosťou.

Luxusné prevedenie

Slúchadlá Focal Stellia sú dostupné vo farebnom prevedení: mocha & cognac, ktoré je kombinované s pravou kožou a spolu sú dôkazom, že v spoločnosti Focal sa kladie dôraz aj na tie najmenšie dizajnérske detaily.

Špičkový zvuk nech ste kdekoľvek

Perfektné odhlučnenie

Izolačná schopnosť slúchadiel Focal Stellia bola vylepšená ich uzavretým prevedením a špeciálnym návrhom náušníkov, ktorých 50% hrúbky je navrhnutých pre čo najlepší rozptyl zvuku cez neperforovanú pravú kožu a zvyšných 50% hrúbky absorbuje zvuk pomocou akustickej tkaniny, ktorá prekrýva pamäťovú penu.

Výnimočné meniče

Bezrámová cievka z medi najvyššej kvality a menič v tvare „M“ z čistého berýlia... toto sú technológie, vďaka ktorým ponúkajú uzavreté slúchadlá Focal Stellia skvelú dynamiku a sú schopné reprodukcie aj tých najmenších detailov v nižších aj vo vysokých frekvenciách. Reprodukcia zvukového signálu tak prebieha bez akýchkoľvek prikrášlení a je absolútne neutrálna s holografickým zobrazením hlasov a kontúrnymi výškami.

Vysokokvalitný zosilňovač s DAC ako skvelý doplnok

Spolu so slúchadlami Focal Stellia bol vyvinutý aj slúchadlový zosilňovač s DAC - Arche, ktorý tvorí skvelý doplnok k týmto slúchadlám. Priamo v zosilňovači sú prednastavené režimy špecificky pre slúchadlá Stellia a taktiež aj pre ostatné modely high-end slúchadiel od spoločnosti Focal.

Kľúčové vlastnosti

 • Referenčné uzavreté slúchadlá na doma a na vonkajšie použitie
 • Exkluzívne meniče v tvare „M“ z čistého berýlia
 • Reprodukcia aj tých najmenších detailov vo všetkých pásmach
 • Predtým nevídaná dynamika pre uzavreté slúchadlá
 • Skvelý výkon aj pri pripojení k mobilnému prehrávaču hudby, napr. mobilný telefón
 • Skvelé odhlučnenie okolitého prostredia
 • Komfortné a ergonomické
 • Konštrukcia s vysokokvalitných materiálov

Technické parametre

 • Typ: uzavreté slúchadlá okolo uší
 • Impedancia: 35Ω
 • Citlivosť: 106dB SPL / 1mW @ 1kHz
 • Harmonické skreslenie: 0.1% @ 1kHz / 100dB SPL
 • Frekvenčná odozva: 5Hz – 40kHz
 • Menič: 40mm s kalotou z čistého berýlia v tvare „M“
 • Váha: 435g
 • Káble v balení:
  • 1 x 1,2m OFC 24AWG kábel s 3.5mm TRS jack konektorom
  • 1 x 3m OFC 24AWG kábel so 4-pinovým XLR konektorom
  • 1 x jack adaptér
  • 1 x adaptér z 3,5mm (samica) na 6,35mm (samec)
 • Prenosný obal: 250 x 240 x 120mm

Recenzie, Na stiahnutie

FSTL - 01 Focal Stellia - Magazín: What HiFi (anglicky) Prevziať
FSTL - 02 Focal Stellia - Magazín: WorldWideStereo (anglicky) Prevziať
FSTL - 03 Focal Stellia - Magazín: The Verge (anglicky) Prevziať
FSTL - 04 Focal Stellia - Magazín: Forbes (anglicky) Prevziať
FSTL - 05 Focal Stellia - Magazín: Digital Trends (anglicky) Prevziať

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Slúchadlá Focal Stellia

Slúchadlá Focal Stellia

Referenčné uzavreté slúchadlá na doma a na vonkajšie použitie. Exkluzívne meniče v tvare „M“ z čistého berýlia. Reprodukcia aj tých najmenších detailov vo všetkých pásmach.

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.