Vážení zákazníci, v prípade záujmu o posluch v sobotu sa prosím vopred objednajte na čísle +421 903 380 700 alebo mailom obchod@enigma-audio.sk.

Integrovaný zosilňovač Denon PMA-60 Čierno-strieborná

Den0048#Dnn#SK#1

599,00 € s DPH

599,00 €

Tento produkt je možné si zakúpiť len u nás na predajni.
Objednajte sa na posluch Kliknite sem a zadajte svoje kontaktné údaje.

Detaily

PMA-60 integrovaný zosilňovač  s kompaktný dizajnom

Už viac ako storočie sa veľmi vážne zaoberáme vývojom perfektného zvuku - to je dôvod, prečo sme spočiatku nazývali naše produkty Hi-Fi "presné zvukové komponenty ". A náš prístup sa nezmenil: všetko je to o výkonnosti. S týmto cieľom sme sa rozhodli, že aj keď by naše najnovšie produkty mali byť kompaktné a s pozoruhodne elegantným štýlom, mali by to byť skutočne vysoko verné komponenty. Inými slovami, mali by byť úplne Denon. Predstavujeme Denon Design Series: skutočné Hi-Fi pre dnešný životný štýl.

Kľúčové vlastnosti

 • Trieda D s technológiou zosilňovača DDFA novej generácie
 • Plne digitálne spracovanie
 • Advanced AL32 Processing Plus prináša zvuk vo vysokom rozlíšení bližšie k pôvodnému záznamu
 • DSD 11,2 MHz a PCM 384 kHz / 32 bit kompatibilný USB-DAC
 • Digitálny izolátor odstraňuje šum počítača
 • Pokročilý dizajn hlavných hodín
 • Vysokokvalitný slúchadlový zosilňovač
 • Bluetooth kompatibilný (aptX ™ Low Latency / AAC / SBC, kompatibilný s NFC)
 • Dokonale spracované hliníkové panely

Digitálny integrovaný zosilňovač

Zosilňovač PMA-60 poskytuje skutočný zvuk Denon s vynikajúcim výkonom napriek jeho kompaktnej veľkosti. To sa deje pomocou technológie Denon, ktorá je vyvíjaná už mnoho rokov, ako napríklad pokročilé spracovanie zvuku AL32, ktoré používa na premenu digitálnych dát na krásnu hudbu. S analógovou a digitálnou konektivitou ako aj Bluetooth® je streaming zvuku z vášho počítača alebo prenosného zariadenia lahôdkou. A ak máte záujem o zvuk vo vysokom rozlíšení, tento zosilňovač bude vašou dokonalou voľbou vďaka vstupu USB-B. Jeho 50 W výstup na kanál ho robí vhodným pre širokú škálu typov reproduktorov. Jeho kompaktný dizajn zapadne aj do obmedzených priestorov a môžete ho umiestniť aj vertikálne. Orientácia OLED displeja PMA-60 sa tomu prispôsobí.

Plne digitálne spracovanie

Pretože DDFA je zosilňovač triedy D s digitálnym vstupom, pri prehrávaní digitálneho zdroja sa v digitálnej doméne vykoná interpolačné spracovanie pomocou technológie "Advanced AL32 PP", nastavenie hlasitosti, zosilnenie a riadenie spätnej väzby. je možné eliminovať vplyv vonkajšieho šumu, ktorý sa môže stať problémom s analógovými zosilňovačmi. Výsledkom je široká zvuková scéna s vynikajúcou transparentnosťou a rozlíšením. 
* Advanced AL32 Processing Plus je kompatibilné len so signálmi PCM

Zákazkové Hi-Fi komponenty prevzaté zo špičkovej Denon "NE series"

Využili sme množstvo zvukových elektrolytických kondenzátorov, odporov, zvitkových kondenzátorov, ktoré sa používajú aj v "NE series", novej generácii známych Hi-Fi komponentov značky Denon. Tieto optimálne diely vybral náš vedúci zvukový inžinier len po opakovaných prehliadkach. Na ďalšie zlepšenie kvality zvuku sme zaviedli vlastné diely vyvinuté v spolupráci s výrobcami elektrolytických kondenzátorov.

Výkonný a detailný zvuk

Pokročilá sekcia zosilňovača obsahuje technológiu Qualcomm DDFA® pre úžasný zvuk z kompaktného formátu. Obvody koncového stupňa majú diskrétnu konštrukciu, ktorá v porovnaní s konvenčnými zosilňovačmi triedy D realizuje vyšší pomer signálu k šumu a nižšie skreslenie. Tento zdokonalený systém zosilňovača poskytuje vynikajúcu zvukovú vernosť spolu s vysokou účinnosťou zosilňovača pri výkone 50 W na 4 ohmy. Konektory multipásmových reproduktorov triedy premium vám umožňujú pripojiť reproduktorové káble cez holý drôt, pinové konektory, aj banánikové konektory.

Dizajn hlavných hodín

Advanced AL32 prebral dizajn hlavných hodín, ktorý používa FPGA a USB digitálne audio rozhranie s hlavnými hodinami dodávanými z veľmi nízko-jitterových hodín umiestnených v blízkosti FPGA, ktoré vykonáva spracovanie ako Processing Plus. Presnou synchronizáciou každého digitálneho obvodu s vysoko kvalitnými hlavnými hodinami sa dosahuje vysokokvalitná reprodukcia so zníženým jitterom. Okrem toho spína dva systémy hodín 44,1 kHz a 48 kHz, podľa vzorkovacej frekvencie vstupného signálu a dodáva hodiny optimálnej frekvencie. Odstránením jitteru v dôsledku neúplného násobenia potlačujeme kolísanie priebehu v smere časovej osi a vykonáme ideálne spracovanie signálu.

Plne digitálne ovládanie hlasitosti

Hlasitosť je možné presne nastaviť v 1 dB krokoch. Keďže všetko sa spracúva v digitálnej doméne, je možné úplne odstrániť skupinové chyby a presluchy, ktoré spôsobujú rozdiel v hlasitosti medzi ľavým a pravým kanálom.

Unikátne spracovanie zvuku Denon

Pre maximálnu vernosť s vašimi obľúbenými digitálnymi zvukovými súbormi je PMA-60 vybavený digitálnym audio spracovaním Denon Advanced AL32. Pri najmodernejších audiofilských prehrávačoch diskov a digitálnych audio súčiastkaqch spoločnosti Denon, pokročilé spracovanie Advanced AL32 upconvertuje, digitálne filtruje a odstraňuje šumy pri premene nižších bitových rýchlostína plné 32 bitové súbory a poskytuje pozoruhodný dynamický rozsah a výrazne lepšie nízkoúrovňové rozlíšenie. Vaše digitálne audio záznamy nikdy nezneli lepšie.

Kompatibilita digitálnych vstupov 192kHz/24 bit

PMA-60 má dva optické digitálne vstupy a jeden koaxiálny digitálny vstup, ktoré dokážu pripojiť digitálne zariadenia, ako sú televízory a prehrávače CD. Tieto vstupy sú kompatibilné so zvukovými zdrojmi s vysokým rozlíšením až do maximálnej kapacity 192 kHz / 24 bitov.

Audio s vysokým rozlíšením pomocou počítača

Pomocou vstupu USB-B na zadnom paneli môžete pripojiť počítač Mac alebo PC k PMA-60 a vychutnať si zvukové stopy vo vysokom rozlíšení. PMA-60 dokáže prehrávať súbory PCM s vysokým rozlíšením až do 32 bitov/384 kHz spolu so súbormi s vysokým rozlíšením DSD 2.8 MHz, 5.6 MHz a dokonca aj 11.2 MHz (DSD je zdokonalený kódovací systém digitálneho zvuku SACD). K dispozícii je kábel USB-A na USB-B. Aby sa eliminoval indukovaný digitálny šum cez vstup USB, PMA-60 obsahuje špeciálny blok izolácie šumu pred digitálnym zosilňovačom a konverzným blokom D/A, ktorý zabraňuje digitálnemu šumu degradovať zvukovú vernosť.

Bluetooth s NFC a aptX s nízkou odozvou

Streamujte svoje obľúbené zvukové stopy z prenosných zariadení prostredníctvom pripojenia Bluetooth PMA-60, ktoré umožňuje rýchle a jednoduché spárovanie pomocou tlačidla Bluetooth na prednom paneli. Pre ešte rýchlejšie párovanie má PMA-60 funkciu NFC (Near Field Communication). Jednoducho aktivujte zariadenie Bluetooth s funkciou NFC a umiestnite ho vedľa značky N na paneli PMA-60 (nachádza sa na bočnom paneli) a okamžite sa spáruje bez potreby ručného zadávania hesla. Pre prehrávanie zvuku v kvalite CD je PMA-60 vybavený najnovšou generáciou dekódovania Qualcomm aptX Low Latency, ktorá tiež poskytuje optimálnu časovú synchronizáciu pri prehrávaní zvuku z video zdrojov bez problémov so synchronizáciou.

Vysokokvalitný slúchadlový výstup

Pre vysokú zvukovú vernosť je PMA-60 vybavený špecializovaným obvodom slúchadlového zosilňovača, ktorý je vybavený vysokorýchlostným operačným zosilňovačom s extrémne nízkym skreslením, ktorý je spárovaný s úplne diskrétnym koncovým stupňom. S cieľom prispôsobiť najširšiu škálu typov slúchadiel má PMA-60 nastaviteľnú reguláciu impedancie slúchadiel s 3 nastaveniami pre nízke, stredné a vysoké impedancie slúchadiel, čo poskytuje správne prispôsobenie impedancie slúchadiel a zisku zosilňovača. Jack slúchadiel je vybavený konektorom s priemerom 6,3 mm, ktorý je kompatibilný so špičkovými domácimi a profesionálnymi štúdiovými slúchadlami.

Technické parametre

Základné vlastnosti

 • Typ zariadenia: zosilňovač

Zvukové charakteristiky

 • 2x 50W / 4 Ohm, 1kHz, 0,7% 2x 25W / 8 Ohm, 20Hz - 20kHz, 0,07%

Vstupy

 • 1 x RCA
 • 2 x digitálny optický
 • 1 x digitálny koaxiálny

Výstupy

 • 1 x 6.3mm jack na slúchadlá
 • 1 x subwoofer

Sieť

 • 1 x Bluetooth s podporou kodeku aptX, NFC

Rozmery

 • Výška: 86mm
 • Šírka: 200mm
 • Hĺbka: 240mm
 • Váha: 2,7kg

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Integrovaný zosilňovač Denon PMA-60 Čierno-strieborná

Integrovaný zosilňovač Denon PMA-60 Čierno-strieborná

Mohlo by vás tiež zaujať

Značky

Ponúkame produkty od špičkových svetových výrobcov high-end audio techniky.